بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
خبرخوان

بلاگ بامبینو کالا

بهترین شیشه شیر نوزاد
بهترین شیشه شیر نوزاد
بهترین شیشه شیر نوزاد چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا می‌دانید در خرید شیشه شیر نوزاد باید به چه نکات و مواردی توجه کرد؟ همانطور که می‌دانید تغذیه نوزاد یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن اهمیت داد. از هر نظر تغذیه نوزاد روی رشد و سلامتش تاثیر می‌گذارد. این یک شعار نیست و همه به خوبی می‌دانیم که شیر مادر بهترین غذا و دارو برای نوزاد است. در صورتی که بنا به هر دلیلی نوزاد نتواند از شیر مادر تغذیه کند، شیر خشک جایگزین می‌شود. در تغذیه با شیر خشک می‌بایست به شیشه شیری که نوزاد با آن تغذیه می‌کند، توجه ویژه‌ای داشت. این شیشه شیر رابطی است که دائما در دهان نوزاد قرار می‌گیرد. بنابراین بهداشتی بودن و استاندارد بودن شیشه شیر نوزاد موضوع بسیار جدی و مهم است. در تغذیه با شیرخشک باید به یک سری موارد توجه داشت که در ادامه این بخش به بررسی آنها می‌پردازیم.
نکات مهمی که برای بالا بردن ایمنی صندلی ماشین کودک باید بدانید
نکات مهمی که برای بالا بردن ایمنی صندلی ماشین کودک باید بدانید
ایمنی صندلی ماشین کودک به چه معناست؟ آیا می‌دانید در هنگام استفاده از صندلی ماشین برای کودک باید به چه نکات و مواردی توجه کرد؟ همانطور که می‌دانید استفاده از صندلی ماشین برای کودکان بسیار ضروری و مهم است. از این رو می‌بایست والدین حتما این وسیله را خریداری کنند و مطابق استانداردهای تعریف شده از آن برای کودکشان استفاده کنند. گاهی اوقات خرید صندلی ماشین کودک مرغوب و استاندارد تنها راه چاره نیست. به همین علت می‌بایست به یک سری نکات و موارد مهم در خصوص استفاده از صندلی ماشین برای کودک توجه داشت. در این بخش می‌خواهیم شما را با مواردی که در خصوص استفاده از صندلی ماشین برای کودکان مطرح است، آشنا کنیم. با ما تا پایان همراه باشید.
جامپر کودک یا واکر کودک؟
جامپر کودک یا واکر کودک؟
جامپر کودک یا واکر کودک؟ کدام یک بهتر هستند؟ چه کسی می‌داند ساعت کاری والدین در طول شبانه روز چقدر است؟ آیا کسی می‌تواند این را حدس بزند؟ همه ما به خوبی می‌دانیم که والدین و به خصوص مادرها در تمام طول شبانه روز باید از کودکشان مراقبت کنند و هیچ زمانی را برای تنهایی یا استراحت کامل ندارند. گاهی اوقات مشغله والدین و همچنین کارهای آنها باعث می‌شود تا کودکان کلافه و بی‌حوصله شوند. در این صورت تکلیف چیست؟ گریه و بی‌قراری کودک یا دست از کار کشیدن؟ هیچ یک از این دو مورد معقول به نظر نمی‌رسند. بنابراین بهتر است تا از یک روش ایمن‌تر کمک گرفت. واکرها و جامپرها وسایلی هستند که به منظور بازی و سرگرمی کودک و همچنین استراحت والدین طراحی شده‌اند. در اینجا به بررسی این دو وسیله کاربردی می‌پردازیم.
حساسیت پوستی نوزاد چیست؟
حساسیت پوستی نوزاد چیست؟
حساسیت پوستی نوزاد چیست؟ آیا می‌دانید چرا نوزادان دچار حساسیت‌های پوستی می‌شوند؟ یکی از مسائل بسیار جدی و مهم در خصوص نوزادان، حساسیت پوستی است. همانطور که می‌دانید نوزادان پس از تولد در معرض شرایط آب و هوایی، استفاده از شوینده‌های مختلف، الیاف لباس‌ها و... قرار می‌گیرند. تمام این موارد ممکن است برای نوزاد نوعی ناسازگار باشد و حساسیت پوستی ایجاد کند. از این رو بهتر است تا با هر آنچه که در خصوص حساسیت‌های پوستی نوزادان مطرح است، آشنا شوید و آنها را بشناسید.
نمایندگی اسباب بازی هولی تویز
نمایندگی اسباب بازی هولی تویز
اسباب بازی هولی تویز ساخت کشور چین است. اما این محصولات به عنوان محصولات درجه 1 چین به بازار ارائه می‌شوند. در حال حاضر محصولات بی نام هم در چین تولید می‌شوند و محصولات شرکت اپل هم در چین تولید می‌شوند. اما کیفیت به شدت متفاوت است. اسباب بازی هولی تویز در سطح جهان از محصولات معتبر و کیفیت مناسب است.
مزایای استفاده از تخت کنار مادر
مزایای استفاده از تخت کنار مادر
تخت کنار مادر چیست و چه مزایایی دارد؟ آیا در خرید سیسمونی به خرید تخت کنار مادر فکر کرده‌اید؟ همانطور که می‌دانید در ماه‌های نخست تولد نوزاد، مراقبت از او کمی حساس‌تر و شاید سخت‌تر باشد. از این رو لازم است تا شب‌ها نوزاد در اتاق والدین بخوابد. در این صورت مادر راحت‌تر و بهتر به نوزاد دسترسی دارد و می‌تواند با سهولت بیشتری به او رسیدگی کند. برای اینکه خواب و استراحت مادر یا نوزاد مختل نشود، خرید تخت مناسب برای کنار تخت مادر گزینه مناسبی است. بدین منظور تخت‌های کنار مادر طراحی و تولید شده‌اند. شما می‌توانید در فروشگاه‌ها و آنلاین‌ شاپ‌ها این تخت‌ها را مشاهده کنید. در اینجا می‌خواهیم شما را با مزایای استفاده از تخت‌های کنار مادر آشنا کنیم. پس از مطالعه این بخش قطعا متوجه می‌شوید که خرید این تخت در چک لیست سیسمونی ضروری است یا خیر.
ترک‌ شکم در بارداری
ترک‌ شکم در بارداری
ترک‌های شکم یا استرچ مارک بخش طبیعی از پروسه بارداری و یادآور ماه‌ها تلاش و صبوری مادر برای تولد فرزندش هستند. با این حال بسیاری از خانم‌ها دوست دارند بعد از زایمان پوست‌شان ظاهر همیشگی را داشته باشد و روش‌های پیشگیری یا کاهش ترک‌های شکم در دوره بارداری برایشان جالب است. روغن و کرم های پیشگیری از ترک شکم مادر در بارداری می‌توانند نقش موثری در به حداقل رساندن ترک‌های دوره بارداری داشته باشند. اما شاید میزان و نحوه تأثیر این کرم‌ها برای شما جای سوال باشد. در این مقاله به صورت مختصر و مفید به انواع محصولات مراقبت از مادر برای جلوگیری از ترک‌های بارداری و نکات کلیدی در این زمینه خواهیم پرداخت.
جغجغه کودک چیست
جغجغه کودک چیست
جغجغه کودک یکی از وسایل بازی مخصوص کودکان و نوزادان است که شاید برای والدین وسیله‌ای چندان جذاب به نظر نرسد. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید همین وسیله ساده و کوچک مزایای بسیار زیادی برای دلبندتان دارد. به همین خاطر باید بگوییم نباید از آن غافل شوید. والدین می‌توانند با خرید جغجغه برای کودک، تجربه حسیات جدیدی را برای کودکشان رقم بزنند. از این رو بهتر است تا در اینجا همراه ما باشید تا ببینیم خرید جغجغه برای کودک چه مزایایی دارد و چرا نباید از این وسیله بازی برای کودکان غافل شد.
نکات مهم خرید اولین قاشق کودک
نکات مهم خرید اولین قاشق کودک
خرید اولین قاشق کودک تا چه حد برای شما مهم است؟ آیا خرید این وسیله مخصوص غذاخوری برای شما یک خرید معمولی به حساب می‌آید؟ همانطور که می‌دانید همه ما برای غذا خوردن به ابزار غذاخوری نیاز داریم. قاشق و چنگال دو نمونه از مهمترین ابزارهای غذاخوری هستند که به صورت کاملا مستقیما با دهان و دندان ما ارتباط دارند. زمانی که می‌خواهید اولین قاشق کودکتان را خریداری کنید، باید به نکات مهمی در این باره توجه کنید. کودک شما در این سن دندان ندارد و یا دندان‌های شیری او به طور کامل رویش پیدا نکرده‌اند. به همین علت باید قاشق و چنگالی را برای او خریداری کنید که ویژگی‌های لازم را داشته باشند. شاید بپرسید چه ویژگی‌هایی؟ در این بخش می‌خواهیم شما را برای خرید اولین قاشق کودک راهنمایی کنیم. با ما تا پایان همراه باشید.
دندان‌گیر کودک چیست
دندان‌گیر کودک چیست
دندان‌گیر کودک یکی از وسایل ضروری است که شما باید برای دلبندتان تهیه کنید. حتما به خوبی می‌دانید یکی از تلخ و شیرین‌ترین چالش‌های کودکی، دندان در آوردن است. زمانی که رویش اولین مرواریدهای کودک اتفاق می‌افتد یکی از شیرین‌ترین و لذت‌بخش‌ترین لحظاتی است که شما و کودکتان آن را تجربه خواهید کرد. در کنار این تجربه شیرین، لحظات دردآوری در انتظار کودک شما است. درد و ناراحتی ناشی از رویش اولین دندان به قدری زیاد است که شاید ما بزرگترها نیز قادر به تحمل آن نباشیم و کلافه شویم. در هر صورت چاره‌ای نیست و کودک باید این چالش را پشت سر بگذارد. برای اینکه این دوران به خوبی برای او سپری شود، می‌توانید سراغ وسایل و لوازم کمکی بروید. یکی از این وسایل دندان‌گیر است که به کودک کمک می‌کند تا درد و ناراحتی‌اش را کاهش دهد.
Close