بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات تخت کنار مادر

تخت کنار مادر

تخت کنار مادر از مهمترین اقلام در فهرست خرید سیسمونی نوزاد محسوب شده و برای خواباندن نوزاد تا شش ماهگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف از خرید تخت کنار مادر به حداقل رساندن فاصلهٔ مادر و فرزند تازه متولد شده است.

بدین ترتیب مراقبت و شیردهی شبانه برای مادر پس از زایمان بسیار آسان‌تر بوده و نوزاد در کنار مادر احساس امنیت می‌کند. برای انتخاب و خرید بهترین مدل تخت کنار مادر، بهتر است با انواع تخت کنار مادر آشنا شده و مدلی را انتخاب کنید که برای نوزاد ایمن و راحت باشد، بدون دردسر در اتاق والدین جای بگیرد و استفاده از آن برای پدر و مادر آسان باشد.

انواع تخت کنار مادر

یکی از نکات مهم برای خرید تخت کنار مادر، آشنایی با انواع مدل‌های موجود در بازار است. متخصصان کودک توصیه می‌کنند نوزاد در فضایی امن و جدا از والدین بخوابد و در عین حال کمترین فاصله را با پدر و مادر داشته باشد. به همین منظور، اکثر مدل های تخت کنار مادر از دو بخش پایه (یا استند) و سبد خواب تشکیل می‌شوند تا تنظیم تخت نوزاد با تخت والدین به سادگی صورت گیرد. انواع تخت کنار مادر را می‌توان بر اساس نوع استند و نوع سبد خواب تقسیم‌بندی کرد.

تخت کنار مادر با استند چهارپایه

در برخی از مدل‌های تخت نوزاد کنار مادر، بر روی یک استند چهارپایه با پایه‌های مورب نصب می‌شود. این نوع از تخت کنار مادر نوزاد پایداری نسبتاً زیادی دارد اما فضای بیشتری اشغال می‌کند. معمولاً در حد فاصل پایه‌ها یک سبد مسطح برای قرار دادن اسباب‌بازی‌ها و لوازم نوزاد تعبیه می‌شود که می‌تواند بسیار کاربردی باشد. در بیشتر مدل‌ها امکان جداسازی سبد خواب از استند وجود داشته و پایه‌ها قابلیت جمع شدن را دارند که موجب می‌شود نگهداری از این وسیله بسیار آسان باشد.

تخت کنار مادر با استند موازی

یک گروه دیگر از انواع تخت کنار مادر نوزاد، مدل‌هایی هستند که در آنها تخت بر روی دو پایهٔ موازی عمودی یا مورب نصب می‌شود. پایه‌های موازی به دو پایهٔ افقی سنگین روی زمین متصل می‌شوند و این موضوع موجب می‌شود که تخت نوزاد فضای کمتری اشغال کند. در برخی مدل‌ها، امکان تنظیم طول پایهٔ افقی برای کنترل فاصلهٔ تخت از دیوار وجود دارد. اکثر مدل‌های استند موازی قابلیت تاشو ندارند و معمولاً با تسمه‌هایی به تخت والدین متصل می‌شوند. بنابراین این مدل‌ها بهترین انتخاب برای زمانی هستند که می‌خواهید تخت نوزاد محکم و ثابت باشد. 

تخت کنار مادر با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

بعضی از مدل‌های جدید تخت نوزاد بر روی یک استند فلزی تک‌پایه قرار می‌گیرند و امکان چرخش در جهات مختلف را دارند. بدین ترتیب علاوه بر امکان تنظیم ارتفاع تخت، قابلیت تنظیم زاویهٔ دلخواه نیز برای والدین فراهم می‌شود. با این حال، این مدل‌ها امکان تنظیم شیب تخت را نخواهند داشت. این مدل‌ها فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند و در صورتی که اتاق والدین برای قرار دادن تخت نوزاد کوچک باشد، می‌توانند یک انتخاب ایده‌آل محسوب شوند.

تخت کنار مادر مستطیلی

برخی از مدل‌های تخت کنار مادر شباهت زیادی به تخت و پارک دارند. به صورتی که چهار پایهٔ عمودی برای تخت در نظر گرفته شده و اطراف پایه‌ها نیز با پوشش پارچه‌ای پوشانده می‌شود. تشک نوزاد در قسمت بالای تخت قرار گرفته و در قسمت زیرین یک محفظهٔ جادار برای قرارگیری لوازم نوزاد و اسباب‌بازی‌ها تعبیه می‌شود. این مدل‌ها اندکی جاگیر هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع ندارند. اما به دلیل فضایی که برای جمع‌آوری لوازم نوزاد فراهم می‌کنند می‌توانند بسیار کاربردی باشند. 

تخت کنار مادر با سبد خواب بدون مش

به دلیل اهمیت گردش هوا در داخل تخت نوزاد امروزه تعداد محدودی از مدل‌های تخت کنار مادر با سبد خواب بدون مش عرضه می‌شوند. در صورتی که والدین از مطلوب بودن وضعیت گردش هوای اتاق مطمئن باشند، این مدل‌ها مزایای خاص خود را خواهند داشت. از جمله آنکه کوچک هستند و می‌توانند احساس آرامش بیشتری به نوزاد بدهند. همچنین جابه‌جا کردن آنها برای والدین آسان‌تر بوده و می‌توانند بر روی زمین به صورت سبد خواب نیز مورد استفاده قرار گیرند.

تخت کنار مادر با سبد خواب مش‌دار

رایج‌ترین مدل تخت کنار مادر موجود در بازار، مدل‌های مش‌دار هستند. این مدل‌ها از یک فریم سبک با پوشش پارچه‌ای تشکیل شده و بر روی دیواره‌هایشان پنجره‌های مشبک برای گردش هوا تعبیه می‌شود. معمولاً یکی از دیواره‌های تخت دارای اتصالات زیپی بوده و امکان باز شدن را دارد. 

دیوارهٔ زیپ‌دار به سمت تخت والدین قرار گرفته و دسترسی مادر به نوزاد را آسان می‌کند. ممکن است نحوهٔ باز شدن دیوارهٔ سمت مادر، به جای زیپ به صورت ریلی یا شاسی طراحی شده باشد. باز و بسته کردن این نوع دیواره‌ها تنها با یک حرکت صورت می‌گیرد که ساده‌تر و سریع‌تر از حالت زیپی است. 

تخت کنار مادر با دیواره‌های تمام مش

بعضی از مدل‌های جدید تخت کنار مادر دیواره‌‌های کاملاً مشبک و انعطاف‌پذیر دارند. لبه‌های تخت در این مدل‌ها به صورت کشی طراحی می‌شود. بدین ترتیب، مادر می‌تواند با پایین کشیدن لبهٔ تخت، به راحتی و بدون زحمت زیادی نوزاد را از تخت بلند کند. این نوع مدل‌ها، به خصوص برای مادرهایی کاربردی است که عمل سزارین انجام داده‌اند و نیاز به استراحت بیشتری دارند. مزیت دیگر این مدل‌ها افزایش گردش هوا به دلیل مش بودن کل دیوارهٔ تخت است.

ویژگی‌های بهترین مدل تخت کنار مادر

اولین و مهمترین انتظار والدین از یک تخت کنار مادر، ایمن و راحت بودن آن برای خوابیدن نوزاد است. در هنگام خرید تخت کنار باید به نکات متعددی برای اطمینان از ایمنی آن برای نوزاد توجه کنید.

ظرفیت تخت و رنج سنی

بسیاری از مدل‌های تخت کنار مادر، برای استفاده در ۶ ماه اول تولد ساخته می‌شوند و محدودیت وزنی آنها در حدود ۷ الی ۱۰ کیلوگرم است. با این حال، سن و وزن تنها روش‌های تعیین مناسب بودن تخت کنار مادر برای کودک نیستند. ممکن است کودک شما علی‌رغم وزن سبک، رشد حرکتی سریعی داشته باشد و قبل از رسیدن به شش ماهگی، شروع به چرخیدن روی تخت کند. هر زمانی که نوزاد بتواند در جای خود غلتیده و چهار دست و پا راه برود یا برای بالا رفتن از دیواره‌های تخت تلاش کند، استفاده از تخت کنار مادر نوزاد متوقف می‌شود.

حرکت گهواره‌ای (راکر)

حرکت گهواره‌ای تخت می‌تواند قابلیت جالبی برای سرگرم کردن و خواباندن نوزاد در مواقع خاص باشد. در خرید تخت کنار مادر با قابلیت راکر دقت کنید که امکان قفل کردن وضعیت راکر وجود داشته باشد. همچنین بعضی مدل‌ها، دامنهٔ حرکت گهواره‌ای را محدود می‌کنند که ایمنی بیشتری دارد. در صورت عدم قفل حالت گهواره‌ای امکان سنگینی وزن در یک سمت تخت و چسبیدن صورت کودک به دیواره‌های تخت به وجود می‌آید که می‌تواند منجر به خفگی شود.

قابلیت تنظیم شیب تخت

در برخی از مدل‌ها امکان تنظیم شیب تخت وجود دارد. این قابلیت برای نوزادانی که مشکل رفلاکس داشته باشند بسیار کاربردی است. زیرا با خواباندن کودک در وضعیت شیب‌دار، از نفخ یا بازگشت اسید معده به دهان جلوگیری می‌شود.

تشک باکیفیت و استاندارد

ممکن است هنگام تست کردن تشک تصور کنید که تولید کنندگان تخت می‌خواهند کودک شما روی سنگ بخوابد. اما باید بدانید که سفت بودن تشک نوزاد یک مزیت است. تشک باید سطحی کاملاً صاف و یکنواخت برای خوابیدن فراهم کند. اگر تشک به اندازهٔ کافی محکم نباشد، احتمال خم شدن یا فشرده شدن بخشی از آن وجود خواهد داشت که می‌تواند موجب ناراحتی و آسیب دیدگی کودک شود. 

کاور داخلی و رویهٔ تشک

جنس کاور و روکش رویی تشک اهمیت زیادی در سلامتی نوزاد دارد. روکش تشک باید از جنس پاچهٔ نرم و قابل تنفس بوده و موجب تعریق کودک نشود. کاور داخلی تشک همچون سایر اجزای تخت باید از مواد استاندارد و غیرسمی ساخته شده باشد تا موجب مسمومیت یا حساسیت پوستی نوزاد نشود.

دیواره‌های دارای پنجره مش

بهتر است در هنگام خرید تخت کنار مادر مدل‌های دارای پنجرهٔ مش را در اولویت انتخاب قرار دهید. این مدل‌ها قابلیت تنفس بیشتری دارند و گردش هوا در آنها بهتر صورت می‌گیرد. دیواره‌های مشبک همچنین امکان دید والدین به داخل تخت را فراهم می‌سازند.

امکانات جانبی برای راحتی نوزاد

برخی از مدل‌های تخت کنار مادر امکانات بیشتری برای راحتی نوزاد دارند. این امکانات ضروری نیستند و انتخاب آنها به ترجیح شخصی والدین و روحیات نوزاد شما بستگی خواهد داشت.

 • قابلیت ویبره: قابلیت ویبره می‌تواند در حل مشکل بیقراری و بی‌خوابی نوزاد به والدین کمک کند. این ویژگی به خصوص برای نوزادان مبتلا به کولیک بسیار مفید است.
 • سایه‌بان: در صورتی که قصد استفاده از تخت کنار مادر به صورت سبد خواب برای خواباندن خواباندن نوزاد در طول روز را داشته باشید، سایه‌بان به حفاظت کودک از نور محیط کمک می‌کند.
 • آویزهای عروسکی: آویزهای عروسکی علاوه بر سرگرمی، با ایجاد احساس کنجکاوی به رشد مهارت‌های شناختی نوزاد کمک می‌کنند. اما ممکن است موجب حواس‌پرتی و عدم به خواب رفتن نوزاد شوند. بنابراین بهتر است امکان جداسازی آن وجود داشته باشد.
 • پشه‌بند: در صورت داشتن حیوان خانگی در خانه و یا استفاده از تخت کنار مادر به صورت سبد خواب در محیط‌های مختلف، داشتن یک پشه‌بند می‌تواند ضروری باشد.
 • چراغ خواب و باکس موزیکال: این امکانات کاملاً انتخابی بوده و می‌توانند برای به خواب رفتن بعضی کودکان مفید باشند.

نکات مهم برای خرید تخت کنار مادر

تخت کنار مادر وسیلهٔ نسبتاً جاگیری محسوب می‌شود و قرارگیری آن در کنار تخت والدین می‌تواند اندکی چالش ایجاد کند. بنابراین، در هنگام خرید تخت مادر باید دقت کنید که مدل انتخابی به خوبی در اتاق والدین جای بگیرد و شما را دچار دردسر نکند. بهترین مدل تخت کنار مادر مدلی است که بیشترین سازگاری را با سبک زندگی شما داشته باشد.

جنس و ابعاد فریم تخت

یکی از نکاتی که در هنگام خرید تخت کنار مادر باید به آن توجه کنید، جنس و ابعاد فریم تخت است. مدل‌های دارای استند موازی و تک‌پایه، معمولاً از جنس فلزی هستند و این باعث می‌شود وزن پایه سنگین‌تر باشد اما پایداری تخت بیشتر است.

مدل‌های چهارپایه به دو صورت فلزی و چوبی عرضه می‌شوند. در تخت‌های با استند چوبی اتصالات مهم و حساس از جنس فلزی طراحی می‌شوند. بدین ترتیب، در عین مقام بودن وزن استند کاهش پیدا می‌کند که باعث می‌شود جابه‌جایی و نگهداری از آن آسانتر باشد.

قابلیت تنظیم ارتفاع تخت نوزاد

در اکثر مدل‌های تخت کنار مادر امکان تنظیم ارتفاع سبد خواب بر روی استند وجود دارد. با این قابلیت می‌توانید نوزاد را در بهترین وضعیت نسبت به تخت والدین بخوابانید تا مادر نیاز کمتری به خم شدن داشته باشد. بهتر است حداقل و حداکثر ارتفاع را بررسی کنید تا مطمئن شوید مدل انتخابی کاملاً برای شما مناسب است.

قابلیت اتصال به تخت والدین

در برخی از مدل‌های دارای استند موازی، ارتفاع تخت نوزاد با تخت والدین تنظیم شده و سپس سبد خواب با تسمه‌های مخصوصی به تخت والدین متصل می‌شود. این موضوع ایمنی تخت را افزایش داده و فاصلهٔ نوزاد با مادر را به حداقل می‌رساند. اما باید دقت کنید که مدل انتخابی با ارتفاع و مدل تخت والدین سازگار باشد. 

قابلیت قرارگیری بر روی تخت والدین

در برخی از مدل‌های جدید تخت کنار مادر با استند تک پایه، بخشی از تخت نوزاد بر روی تخت والدین قرار می‌گیرد. این موضوع باعث می‌شود بدون نیاز به تسمه، تخت نوزاد به تخت والدین متصل شود. در این مدل‌ها، بخشی از پایه‌های استند زیر تخت والدین قرار می‌گیرد. بنابراین، باید مقداری فضای خالی در زیر تخت والدین وجود داشته باشد.

امکان جداسازی سبد خواب از استند

در اکثر مدل‌های جدید امکان جدا کردن تخت نوزاد از روی استند و استفاده از آن به صورت سبد خواب در موقعیت‌های مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، می‌توانید تخت نوزاد را در یک اتاق دیگر بر روی زمین قرار داده و کودک را در کنار خود بخوابانید. 

سبد نگهداری از لوازم ضروری نوزاد

بعضی از مدل‌های تخت کنار مادر، به صورت دوطبقه طراحی شده و یک سبد بزرگ برای نگهداری از لوازم ضروری نوزاد در طبقهٔ زیرین در اختیار والدین قرار می‌دهند. این مدل‌ها شباهت زیادی به تخت و پارک دارند و فضای بیشتری اشغال می‌کنند. برخی مدل‌های دارای استند چهارپایه، یک سبد کوچک برای قرار دادن لوازم نوزاد تعبیه می‌شود که می‌تواند کاربردی باشد. مدل‌های استند موازی و تک‌پایه معمولاً فاقد سبد نگهداری لوازم هستند.

استایل و طراحی

پس از رعایت نکات ایمنی و اصولی در انتخاب بهترین مدل تخت کنار مادر، می‌توانید به استایل و طراحی مدل‌های مختلف نیز توجه کرده و مدلی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با دکوراسیون منزل شما دارد. در صورتی که قصد دارید از تخت کنار مادر برای فرزندان بعدی خود نیز استفاده کنید، بهتر است طرح‌هایی با رنگ خنثی انتخاب کنید که منحصر به جنسیت خاصی نباشند.

ویژگی‌های کاربردی تخت کنار مادر برای والدین

پس از بررسی ایمنی و راحتی تخت برای نوزاد و انتخاب مدل‌هایی که به خوبی در اتاق شما جای بگیرند، در مرحلهٔ سوم سهولت نگهداری و استفاده از تخت نوزاد برای والدین مورد بررسی قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه تخت کنار مادر بلافاصله پس از زایمان و در شش ماه اول تولد مورد استفاده قرار می‌گیرد، سهولت استفاده از آن اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

شستشو و پاکسازی آسان

تمامی لوازم خواب کودک و نوزاد، به طور مداوم در معرض آلودگی قرار دارند و نحوهٔ پاکسازی آنها بسیار مهم است. کاورهای رویی تشک باید قابلیت جدا شدن و شستشو با ماشین لباسشویی را داشته باشند. در بعضی مدل‌ها بخش داخلی تخت به طور کامل با روکش پوشانده شده است که امکان جداسازی و شستشو با ماشین لباسشویی را دارد. در برخی مدل‌ها، یک کاور ضدآب تشک را در برابر نفوذ آب و آلودگی حفظ می‌کند. 

ابعاد استاندارد و امکان خرید تشک اضافی

تشک و ملحفه‌های مخصوص نوزاد باید کاملاً در داخل تخت کیپ شده باشد. قرار دادن لوازم اضافی همچون پتو و بالشت در داخل تخت نوزاد ممنوع است و شما نمی‌توانید هر نوع تشک، ملحفه و پتویی را به دلخواه در داخل تخت قرار دهید. در هنگام خرید تخت کنار مادر باید به این موضوع توجه کرده و مدل‌هایی را انتخاب کنید که ابعاد استاندارد داشته باشند تا برای تهیهٔ تشک و ملحفه‌های اضافی دچار دردسر نشوید.

قابلیت جابه‌جایی با چرخ

برخی از مدل‌های تخت کنار مادر به صورت چرخ‌دار طراحی می‌شوند که جابه‌جایی تخت را بسیار آسان می‌کند. بعضی از مدل‌ها تنها دو چرخ دارند و برخی دارای ۴ چرخ هستند. در صورت انتخاب مدل‌های دارای ۴ چرخ، دقت کنید که حداقل ۲ مورد از چرخ‌ها قفل‌دار باشند تا از حرکت تصادفی تخت یا جابه‌جایی آن توسط بچه‌های بزرگتر جلوگیری شود.

قابلیت تاشو

در بعضی از مدل‌های تخت کنار مادر تنها پایهٔ تخت قابلیت تاشو دارد. در بعضی مدل‌ها سبد خواب نیز قابلیت تاشو دارد که استفاده از آن در مسافرت یا در خانهٔ پدربزرگ و مادربزرگ آسان می‌شود. در بیشتر مدل‌های جدید سبد خواب و استند هر دو تاشو بوده و در داخل یک کاور مخصوص قرار می‌گیرند. این ویژگی مزیت بزرگی برای جابه‌جایی و نگهداری این وسیله محسوب می‌شود.

نکات پیشنهادی برای تست تخت کنار مادر

علاوه بر امکانات و ویژگی‌های اصلی، کیفیت ساخت نیز اهمیت زیادی در انتخاب و خرید بهترین مدل تخت کنار مادر دارد. برای بررسی کیفیت ساخت محصول، توصیه می‌شود به هفت نکتهٔ مهم زیر توجه کنید.

 1. مطمئن شوید که تمامی قسمت‌های تخت محکم و بادوام است. همچنین دقت کنید که هیچ روزنه و فاصله‌ای بین اجزای تخت وجود نداشته باشد تا از مشکلاتی نظیر گیر کردن دست، پا و انگشت بچه‌ها در بین اجزای تخت جلوگیری شود.
 2. در صورت انتخاب مدل‌هایی که دیوارهٔ سمت مادر قابلیت باز شدن به صورت زیپی را دارد،  محل اتصال دیوارهٔ تا شده را بررسی کنید. همچنین دقت کنید برچسب‌هایی برای پوشاندن لبه‌های تیز تخت، پس از باز کردن دیواره تعبیه شده باشد.
 3. اگر بچه‌های خردسال دیگری در خانه دارید، مخفی بودن محل دکمه‌ها و زیپ‌ها را بررسی کنید تا امکان بازی کردن با اجزای تخت توسط بچه‌ها وجود نداشته باشد.
 4. تشک نوزاد باید کاملاً در داخل تخت کیپ شده باشد و به هیچ وجه لق نشده و به اطراف حرکت نکند. برای تست کیفیت تشک، اطراف و میانه‌های تشک را با انگشت فشار دهید. اگر بخش‌هایی از تشک به راحتی فرو می‌رود، این تخت برای خوابیدن نوزاد مناسب نخواهد بود.
 5. در صورت خرید مدل‌های تاشو، روان بودن اتصالات در حین باز و بسته کردن تخت را کنترل کنید. همچنین امکان قفل قابلیت تاشو را بررسی کنید تا نگران جمع شدن تصادفی تخت در حین خوابیدن نوزاد در داخل آن نباشید.
 6. مراحل باز کردن و سر هم کردن تخت باید برای شما آسان باشد. در غیر این صورت، احتمال بی‌دقتی و نصب اشتباه تخت وجود خواهد داشت که می‌تواند موجب به خطر افتادن ایمنی نوزاد شود.
 7. در صورتی که قابلیت جدا شدن سبد خواب از استند وجود داشته باشد، دقت کنید که اتصالات به صورت کلیکی و صدا-دار باشند. بدین ترتیب، احتمال بی‌دقتی و نصب اشتباه به حداقل خواهد رسید.
ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

تخت کنار مادر یونی لاو مدل Hug Me

تخت کنار مادر یونی لاو مدل هاگ می (Hug Me)
10,200,000 تومان

تخت کنار مادر گراکو مدل Sweet2Sleep

تخت کنار مادر گراکو مدل Sweet2Sleep قابل استفاده از بدو تولد نوزاد تا 9 کیلوگرم
13,000,000 تومان

تخت کنار مادر جویی مدل roomie glide

تخت کنار مادر جویی مدل رومی گلاید
18,000,000 تومان

تخت کنار مادر جیکل مدل نوا

تخت کنار مادر جیکل مدل nova
10,900,000 تومان

تخت کنار مادر چیکو مدل Magic

تخت کنار مادر چیکو با قابلیت گهواره مدل مجیک
18,500,000 تومان

تخت کنار مادر مینی پاندا مدل Natural

تخت کنار مادر نوزاد و کودک مینی پاندا
12,800,000 تومان

تخت کنار مادر چلینو مدل پلاتینیوم

تخت کنار مادر نوزاد و کودک چلینو مدل پلاتینیوم
14,000,000 تومان

تخت شیب دار ضد رفلاکس فیشر پرایس

تخت شیب دار(ضد رفلاکس) فیشر پرایس
2,160,000 تومان

تخت کنار مادر Babe

تخت کنار مادر و مسافرتی بابه
2,550,000 تومان

تخت کنار مادر Brevi مدل Nanna Oh

تخت کنار مادر و مسافرتی نوزاد و کودک بروی مدل Nanna Oh
12,700,000 تومان

تخت کنار مادر Cam مدل Cullami

تخت نوزاد کنار مادر کم ایتالیا مدل کوللامی
9,500,000 تومان

تخت کنار مادر CBX مدل Hubble Air

تخت کنار مادر و مسافرتی نوزاد و کودک سی بی ایکس مدل Hubble Air
3,900,000 تومان

تخت کنار مادر Hannah مدل Amor

تخت کنار مادر نوزاد Hannah مدل Amor
3,850,000 تومان

تخت کنار مادر Hannah مدل Aqua

گهواره و تخت کنار مادر هانا مدل آکوآ
4,150,000 تومان

تخت کنار مادر Kikka boo مدل Nanna

تخت کنار مادر نوزاد کیکابو مدل Nanna بدنه از جنس آلومینیوم
4,790,000 تومان

تخت کنار مادر MiClassic مدل MC05

تخت نوزاد کنار مادر می کلاسیک مدل ام سی ۰۵
8,950,000 تومان

تخت کنار مادر Snuz مدل SnuzPod

تخت کنار مادر چوبی نوزاد و کودک اسنوز
3,450,000 تومان

تخت کنار مادر Tutti Bambini مدل CoZee

تخت کنار مادر و مسافرتی CoZee
14,775,000 تومان

تخت کنار مادر بروی مدل Vicino

تخت کنار مادر بروی مدل ویسینو
6,850,000 تومان

تخت کنار مادر چلینو مدل Next to Me

تخت کنار مادر و تخت مسافرتی چلینو مدل next to me
7,900,000 تومان

تخت کنار مادر چلینو مدل Rocker

تخت کنار مادر چلینو مدل Rocker
8,690,000 تومان

تخت کنار مادر چیکو مدل Next2Me

تخت کنار مادر چیکو مدل نکست تو می
4,570,000 تومان

تخت کنار مادر مکسی کوزی مدل Iora

تخت کنار مادر مکسی کوزی مدل ایورا
19,000,000 تومان

تخت کنار مادر مکسی کوزی مدل Iora Air

تخت کنادر مادر با قابلیت گهواره مکسی کوزی مدل Iora Air
21,000,000 تومان

تخت کنار مادر هاوک مدل Dreamer

تخت کنار مادر هاوک مدل Dreamer
1,380,000 تومان

تخت کنار مادر کیکابو مدل Bonne Nuit

تخت کنار مادر نوزاد کیکابو مدل Bonne Nuit
7,700,000 تومان

تخت کنار مادر کیکابو مدل Nanna

تخت کنار مادر نوزاد کیکابو مدل Nanna بدنه از جنس چوب
8,990,000 تومان

تخت و گهواره چیکو مدل Hug 4in1

تخت و گهواره نوزاد چیکو مدل Hug
3,620,000 تومان
Close