بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me

تولیدکننده: Chicco
3,100,000 تومان
تخت کنار مادر چیکو مدل نکست تو می
*
+ -

تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me

تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me، دیدن رویا دست در دست! 

تجربه خوابیدن مادر در کنار نوزاد خود با استفاده از تخت کنار مادر، یک تجربه تکرار نشدنی است. علاوه بر این هم مادر و هم کودک، هر دو به یک اندازه به این خوابیدن در کنار هم نیاز دارند که در ادامه آن ها را برای شما بیان می کنیم.

تخت کنار مادرمدل Chicco Next to me، یک تخت / گهواره خواب جانبی است که به طور خاص طراحی شده تا به شما و نوزادتان اجازه دهد، بدون نیاز به اشتراک گذاری یک تخت خواب مشترک در کنار یکدیگر بخوابید ودست در دست یکدیگر رویا ببینید واز خواب خود لذت ببرید.

سهولت اتصال و مونتاژ، به علاوه یک پوشش با قابلیت جدا شدن و تعویض و قابلیت شستشو کار با این وسیله را تا حد زیادی راحت کرده و زندگی و نگهداری از نوزاد را نیز، برای شما به عنوان یک مادر آسان می کند. همچنین این موارد باعث می شوند تا تخت کنار مادر مخصوص اتاق خواب، برای نصب در کنار هر نوع تخت مخصوص اتاق کودک نیز مناسب و عالی باشد.

مزایا و نقاط مثبت تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me

برای همه مشخص و واضح است که خوابیدن مادر در کنار نوزاد و کودکش چه مزایایی دارد، اما بگذارید یک بار دیگر آن ها را با هم مرور کنیم.

با استفاده ازتخت کنار مادر چیکو مدل نکست تو می، شما می توانید زمان بیشتری را در کنار فرزند عزیزتان بگذرانید و به این وسیله پیوند قوی با او برقرار کنید. این مزایا فقط مربوط به نوزاد نیست و شما نیز به همین ترتیب از آن ها بهره می برید. با وجود داشتن تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me، می توانید به راحتی و با آگاهی از این مسئله که کودکتان در کنار شما صحیح و سالم خوابیده است، بخوابید و نگران آسیب رسیدن به او نباشید.

همچنین خوابیدن کنار هم با تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me، شیردهی را نیز آسان می کند؛ چرا که لزومی به ترک اتاق نخواهید داشت و به عنوان یک مادر دچار کمبود خواب در طول شبانه روز نمی شوید.

استفاده راحت در هر شرایط و در هر فضایی

تسمه ها و ارتفاع قابل تنظیم تخت کنار مادر چیکو مدل نکست تو می، باعث می شود تا بتوانید آن را به راحتی به هر نوع تختی وصل کرده و در عین حال، آن را به سادگی در یک کیف سفری قرار داده و جابه‌جا کنید. شما و کودکتان، هرجایی که باشید، می توانید در کنار یکدیگر بخوابید.

تخت کنار مادر برای راحتی تنفس کودک

تخت کنار مادر مدل ChiccoNext to me، دارای یک تشک پددار مانند یک پنجره توری دار برای چرخش و تهویه هوا است. این طراحی، راحتی فوق العاده ای را برای این نوع تختفراهم می آورد. اگر کودک شما در یک نقطه خود را جمع کرده است، می توانید به راحتی این تخترا کج کرده و به نفس کشیدن او کمک کنید.

ویژگی های کلیدی تخت کنار مادر Chicco مدل Next2Me

 • دارای یک کیف مسافرتی برای جابه‌جایی راحت.
 • نصب آسان و ایمن برای اتصال آن به تخت پدر و مادر.
 • تغییر ارتفاع تا 6 حالت برای تضمین سازگاری با هرنوع تخت خواب، از جمله مبل های تخت خواب شو.
 • شبکه توری برای تهویه و چرخش هوا.
 • تودوزی قابل تعویض و شستشو.
 • با رشد نوزاد، می تواند به عنوان یک تخت کنار مادر مستقل تا وزن 9 کیلوگرم مورد استفاده قرار بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیو محصول را مشاهده فرمائید.

تخت کنار مادر چیکو مدل Next2Me

 • قابل استفاده از بدو تولد تا 6 ماهگی(9 کیلوگرم)
 • خوشخواب طبی
 • تنظیم شیب
 • تنظیم ارتفاع در 6 حالت
 • دارای قفل و بند بلند جهت اتصال به تخت
 • کیف مخصوص برای جمع کردن

ابعاد: 67 × 93 × 69 سانتی‌متر

وزن: 9 کیلوگرم

نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم بازبینی
*
*
بد
عالی
*
*
*
*
Close