بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات گهواره برقی - گهواره

گهواره برقی - گهواره

زیر دسته را انتخاب کنید

انواع گهواره و گهواره برقی از جمله لوازم خواب و آرامش نوزاد در فهرست سیسمونی  محسوب می‌شوند. پیش از خرید گهواره برقی لازم است با مدل‌های مختلف موجود در بازار و کاربرد هر یک آشنا بوده و تفاوت‌های آن با تاب برقی و نی نی لای لای را بررسی کنید.

همچنین آشنایی با انواع تخت و گهواره و انتخاب بین مدل‌های ساده و برقی اهمیت زیادی در یک خرید رضایت‌بخش دارد. در نهایت، پس از انتخاب مدل مورد نظر باید به برخی نکات مهم در هنگام خرید گهواره و گهواره برقی توجه کنید.

آشنایی با انواع گهواره نوزاد و گهواره برقی 

انواع مدل‌های گهواره و گهواره برقی تنها برای استراحت و سرگرمی نوزاد مناسب هستند و برای خواب شبانه کاربرد ندارند. این مدل‌ها ممکن است شباهت‌هایی به نی نی لای لای و تاب برقی داشته باشند. تفاوت این محصولات به طور خلاصه به شرح زیر است.

 • تاب برقی: وسیله‌ای برای سرگرمی و آرامش نوزاد در طول روز است که به صورت خودکار حرکت کرده و کودک را آرام می‌کند. ممکن است والدین از تاب برقی برا خواباندن بچه‌ها نیز استفاده کنند اما کاربرد اصلی آن بازی کردن است و حرکت آن رو به جلو و عقب است.
 • گهواره برقی: مشابه تاب برقی است با این تفاوت که حرکات و تکیه‌گاه آن بیشتر به منظور خواباندن نوزاد طراحی شده است و برای کودکانی کاربرد دارد که در به خواب رفتن دچار مشکل هستند و حرکت آن به اطراف(چپ و راست) است. والدین پس از خوابیدن کودک در داخل گهواره برقی باید او را به داخل تخت مخصوص نوزاد منتقل کنند.
 • تاب و گهواره برقی: برخی از مدل‌های تاب و گهواره برقی حرکات متنوعی دارند و کاربرد این دو محصول را به طور همزمان ارائه می‌کنند و امکان چرخش صندلی برای حرکت به هر چهار جهت را دارند. این مدل‌ها هم برای بازی و هم برای خواباندن بچه‌ها مناسب هستند.
 • نی نی لای لای: نی نی لای لای نیز وسیله‌ای برای خواباندن، غذا دادن و استراحت نوزاد در طول روز است اما بر خلاف تاب و گهواره برقی قابلیت حرکت خودکار ندارد. در مقابل قیمت مناسب‌تری داشته و جمع و جورتر است.
 • گهواره چندکاره: بعضی از مدل‌های گهواره نوزاد، چندکاره بوده و می‌توانند به صورت گهواره، نی نی لای لای، تخت مسافرتی، تخت تعویض پوشک و صندلی کودک مورد استفاده قرار گیرند.

برخی از انواع گهواره و گهواره برقی قابلیت استفاده به عنوان تخت کنار مادر را نیز دارند. این مدل‌ها با عنوان «تخت و گهواره» مشخص می‌شوند و بر اساس ساختارشان به ۳ گروه اصلی تقسیم می‌شوند.

 • تخت و گهواره: مدل‌های ساده تخت و گهواره با داشتن فریم فلزی و روکش پارچه‌ای، سبک‌تر از تخت و گهواره چوبی بوده و فضای کمتری اشغال می‌کنند.
 • تخت و گهواره چوبی: تخت و گهواره چوبی مشابه مدل‌های سنتی تخت نوزاد بوده و قابلیت حرکت گهواره‌ای با امکان قفل را دارد.
 • تخت و گهواره برقی: تخت و گهواره برقی، مشابه تخت و گهواره ساده است که قابلیت حرکت خودکار را دارد. با این مدل‌ها والدین دردسرهای انتقال نوزاد به تخت پس از خواباندن کودک در داخل گهواره برقی را نخواهند داشت.

آشنایی با انواع گهواره و گهواره برقی

همان طور که پیش از این اشاره شد، انواع گهواره و گهواره برقی تنها تا مرحلهٔ به خواب رفتن کودک مناسب هستند و سپس باید نوزاد را به تخت صاف و استاندارد منتقل کرد. گهواره‌ها می‌توانند تا حدودی کاربرد لوازمی همچون نی نی لای لای یا تاب برقی را داشته و برای غذا دادن، بازی و سرگرمی کودک در طول روز نیز مورد استفاده قرار گیرند.

برخی مدل‌های گهواره چندکاره بوده و چندین عملکرد متنوع را در قالب یک وسیله فراهم می‌آورند. مدل‌های چندکاره از یک سبد خواب تشکیل شده‌اند که روی پایهٔ فلزی نصب می‌شود و امکان حرکت گهواره‌ای نیز دارد. معمولاً سبد خواب قابلیت جداسازی از فریم فلزی و جمع شدن را دارد و می‌تواند در هنگام مسافرت و میهمانی برای خواباندن کودک استفاده شود. در برخی مدل‌ها نیز فریم و سبد خواب به صورت یکپارچه جمع شده و قابل حمل هستند.

بیشتر مدل‌های گهواره، گهواره برقی و گهواره چندکاره قابلیت تنظیم شیب تکیه‌گاه را دارند که برای مشکل رفلاکس در نوزادان بسیار کاربردی است. گهواره و گهواره برقی غالبا تا شش ماهگی و زمانی که نوزاد بتواند چهار دست و پا راه برود مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از گهواره‌های چندکاره امکان تبدیل شدن به صندلی راکر را دارند. بدین ترتیب، پس از رشد بچه‌ها می‌توانند به عنوان یک وسیلهٔ سرگرم کننده برای آنها کاربرد داشته باشند. 

نکات مهم برای خرید گهواره نوزاد

مهمترین نکاتی که در هنگام خرید گهواره نوزاد باید به آن توجه کنید به شرح زیر هستند.

 1. امکان تنظیم شیب تکیه‌گاه و تعداد حالت‌های ممکن را بررسی کنید. هر چقدر تعداد حالت‌های ممکن برای تنظیم شیب بیشتر باشد دست شما برای انتخاب راحت‌ترین حالت در موقعیت‌های مختلف باز خواهد بود.
 2. حداقل یک کمربند ایمنی ۳ نقطه‌ای باید امنیت نوزاد در داخل گهواره و گهواره برقی را تأمین کند. پوشش‌های نرم و پد دار از ناراحتی نوزاد در حین بستن کمربند ایمنی جلوگیری می‌کنند.
 3. مش‌دار بودن دیواره‌های سبد خواب نکته مهم دیگری است که مد نظر قرار می‌گیرد. پنجره‌های مش به گردش بهتر هوا در داخل فضای گهواره کمک کرده و به خواب رفتن را برای نوزاد آسان می‌کنند.
 4. روکش‌های نرم و باکیفیت با قابلیت تنفس بالا نقش مهمی در راحتی نوزاد و جلوگیری از تعریق دارند. همچنین بررسی کنید که کاور لیز نباشد و احتمال سر خوردن بچه‌ها از دست والدین و یا سقوط از داخل گهواره وجود نداشته باشد.
 5. نکات مرتبط با سلامتی و بهداشت نوزاد را مد نظر قرار دهید. کیفیت ساخت بالا، عدم استفاده از مواد سمی و خطرناک در تولید محصول، پاکسازی آسان با امکان لکه‌گیری نقطه‌ای و جداسازی کاور و شستشوی آن با ماشین لباسشویی از جمله موارد مهم در این زمینه هستند.
 6. ارتفاع گهواره، استفاده آسان از محصول، راحتی گذاشتن و برداشتن کودک در داخل گهواره را بررسی کنید تا از خستگی پدر و مادر در دراز مدت جلوگیری شود. 
 7. ابعاد محصول، سهولت جابه‌جایی، قابلیت تاشو و کاور مخصوص حمل نکات دیگری هستند که با توجه به سبک زندگی می‌توانند برای برخی خانواده‌ها اهمیت زیادی داشته باشند.
 8. حرکت ویبره نقش زیادی در آرام کردن کودکان دارد و اکثر مدل‌های جدید لوازم خواب نوزاد به این قابلیت مجهز هستند. در انتخاب مدل‌های دارای قابلیت ویبره بهتر است به تعداد حالت‌های حرکت و نوع باتری مورد نیاز دقت کنید. 
 9. سایه‌بان و پشه‌بند از جمله اجزای ضروری برای لوازم خواب نوزاد محسوب می‌شوند که کودک را در برابر مزاحمت نورهای شدید و عوامل خارجی حفاظت می‌کنند. با این حال، امکان خریداری این لوازم به صورت جداگانه نیز وجود دارد و عوامل اصلی در انتخاب مدل مناسب محسوب نمی‌شوند.
 10. باکس موزیکال، چراغ خواب، پنل اسباب‌بازی با آویزهای عروسکی از جمله  هستند که برای اکثر مدل‌ها در نظر گرفته می‌شوند و انتخاب آنها به سلیقهٔ فردی بستگی دارد.

نکات مهم برای خرید گهواره برقی

در صورتی که قصد خرید گهواره برقی را داشته باشید، علاوه بر نکاتی که پیش از این در مورد خرید گهواره نوزاد اشاره شد لازم است به چند نکتهٔ دیگر نیز توجه کنید.

 1. تعداد حالت‌های حرکت گهواره برقی و راحتی نوزاد در حین کار کردن دستگاه را بررسی کنید. داشتن مهلت تست و تعویض برای انتخاب مدل مناسب بر اساس روحیات نوزاد می‌تواند مزیت مهمی باشد.
 2. قابلیت تنظیم سرعت حرکت گهواره برقی در حالت‌های مختلف را بررسی کنید. با این قابلیت دست شما برای انتخاب سرعت مناسب با توجه به روحیات بچه‌ها باز خواهد بود. 
 3. نحوهٔ تأمین برق وسیله را بررسی کنید. قابلیت استفاده با آداپتور برق و باتری، دست شما را برای استفاده از محصول در موقعیت‌های مختلف را باز خواهد گذاشت.
 4. تایمر خواب قابلیت کاربردی دیگری است که از بیدار شدن نوزاد پس از به خواب رفتن جلوگیری کرده و به صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز کمک می‌کند.
 5. ظرفیت وزنی و امکان استفاده از روز اول تولد را بررسی کنید تا خیال‌تان از بابت کاربرد مناسب گهواره برقی برای نیازهای شما راحت باشد.

نکات مهم برای خرید گهواره چندکاره

در صورتی که قصد خرید مدل‌های تخت و گهواره چندکاره را داشته باشید، بهتر است علاوه بر نکات کلی در مورد خرید گهواره نوزاد، به نکات زیر نیز توجه کنید.

 1. مدل‌های چندکاره تنوع زیادی دارند. برخی مدل‌ها به صورت گهواره و سبد تعویض کاربرد دارند. برخی مدل‌ها نیز به صورت تخت مسافرتی، گهواره و نی نی لای لای طراحی شده‌اند. تعداد کاربردهای محصول را به دقت بررسی کرده و مدلی را انتخاب کنید که بیشترین تطابق را با نیازها و خواسته‌های شما داشته باشد. 
 2. ظرفیت وزنی هر یک از قابلیت‌ها را به طور جداگانه بررسی کنید. مدل‌های چندکاره معمولاً تا ۶ ماهگی به صورت تخت و گهواره مورد استفاده قرار می‌گیرند و پس از آن ممکن است به صورت تخت مسافرتی، نی نی لای لای و صندلی کودک کاربرد داشته باشند.
 3. پلاستیک‌های محافظ پایه را بررسی کنید تا از سر نخوردن گهواره بر روی زمین و همچنین عدم آسیب دیدن فرش و پارکت مطمئن شوید. بعضی از مدل‌ها یک سبد کوچک برای قرار دادن لوازم ضروری کودک نیز دارند که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
 4. از آنجایی که هدف از اصلی خرید گهواره چندکاره، استفاده در موقعیت‌های مختلف همچون مسافرت و میهمانی است امکاناتی همچون قابلیت تاشو، جابه‌جایی آسان و کاور حمل کالا را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

آشنایی با انواع تخت و گهواره

مدل‌های مختلف تخت و گهواره امکان استفاده هم به صورت تخت کنار مادر و هم به صورت گهواره را دارند. این مدل‌ها به طور کلی به تخت و گهواره ساده، تخت و گهواره چوبی، و تخت و گهواره برقی تقسیم می‌شوند.

تخت و گهواره چوبی

مدل‌های تخت و گهواره چوبی معمولاً به شکل نرده‌دار طراحی می‌شوند و مزیت آنها ایمنی و دوام بسیار بالاست. متناسب با ابعاد، اغلب مدل‌ها تا ۳ الی ۴ سالگی برای خواباندن کودک مناسب هستند. همچنین در اکثر مدل‌ها امکان استفاده از تخت به عنوان پارک بازی وجود دارد که به قابلیت‌های محصول اضافه می‌کند. سرویس خواب عرضه شده روی این لوازم نیز کیفیت بسیار بالایی داشته و خیال والدین را از این نظر راحت می‌کند. 

یکی از محدودیت‌های این مدل‌ها نسبت به سایر انواع تخت و گهواره، وزن آنهاست که به طور قابل توجهی سنگین‌تر از مدل‌های دیگر هستند. همچنین به احتمال زیاد به یه وسیلهٔ مجزا همچون گهواره، گهواره برقی یا یک نی نی لای لای کوچک برای خواباندن کودک در طول روز نیاز خواهید داشت. عدم امکان تنظیم شیب تخت، محدودیت دیگر این مدل‌ها نسبت به مدل‌های دیگر است.

تخت و گهواره برقی

تخت و گهواره برقی نیز همچون تخت و گهواره چوبی قابلیت استفاده هم به صورت تخت نوزاد و هم به صورت گهواره را دارد. با این تفاوت که حرکت گهواره‌ای به کمک یک موتور مکانیکی صورت می‌گیرد و والدین نیازی به تکان دادن گهواره با دست ندارند. در برخی مدل‌ها، هم امکان استفاده از حالت گهواره برقی و هم تکان دادن گهواره با دست وجود دارد.

یکی از مزایای تخت و گهواره برقی عدم نیاز به جابه‌جایی کودک پس از به خواب رفتن است. برخی مدل‌ها قابلیت تاشو نیز دارند و می‌توانند به راحتی در چند حرکت ساده جمع شده و در داخل کاور مخصوص قرار گیرند. محدودیت اصلی مدل‌های گهواره برقی به مدل‌های چوبی، کوتاه بودن عمر استفاده از آنها در مقابل قیمت بالاتر است. این مدل‌ها حداکثر تا یک سالگی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. 

تخت و گهواره ساده

مدل‌های سادهٔ تخت و گهواره نیز مانند تخت و گهواره‌های برقی از فریم فلزی و یک تخت با روکش پارچه‌ای تشکیل می‌شوند و می‌توانند به صورت تخت کنار مادر یا گهواره مورد استفاده قرار گیرند. این مدل‌ها فاقد موتور برای حرکت خودکار گهواره هستند اما برخی مدل‌ها به قابلیت ویبره مجهز هستند که تا حدودی جای خالی گهواره برقی را پر کرده و در هنگام ناآرامی نوزاد به کمک والدین می‌آید.

مدل‌های ساده تخت و گهواره، عمر کوتاه‌تری نسبت به تخت و گهواره چوبی داشته و معمولاً تا یک سالگی قابل استفاده هستند. مزیت اصلی این مدل‌ها در برابر گهواره‌های چوبی سبک بودن و جابه‌جایی آسان آنهاست. همچنین تعداد حالت‌های تنظیم ارتفاع گهواره بیشتر بوده و قابلیت تنظیم شیب یک مزیت بزرگ دیگر برای این مدل‌ها محسوب می‌شود. این مدل‌های فضای بسیار کمتری اشغال می‌کنند و اگر اتاق والدین کوچک باشد، به عنوان تخت کنار مادر انتخاب بهتری محسوب می‌شوند.

نکات مهم برای خرید تخت و گهواره 

در صورتی که قصد خرید تخت و گهواره را داشته باشید، بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

 1. یکی از مهمترین نکات در خرید تخت و گهواره، کیفیت تشک است. تشک باید به طور کامل در داخل تخت فیکس شده و به اطراف حرکت نکند. همچنین باید صاف و محکم باشد و با فشار انگشت فرو نرود. بدین ترتیب، می‌توانید از خواب ایمن نوزاد در داخل تخت مطمئن شوید.
 2. دیواره‌های مش‌دار، پشه‌بند، روکش‌های نرم و باکیفیت برای تشک و سرویس خواب، امکان جداسازی و شستشوی روکش‌ها موارد مهم دیگری هستند که تأثیر زیادی در بهداشت خواب و سلامتی نوزاد خواهند داشت.
 3. در بعضی مدل‌ها یکی از دیواره‌ها امکان باز شدن با پوشش زیپی یا حرکت کشویی به سمت پایین را دارد. در صورتی که بخواهید از تخت و گهواره به عنوان تخت کنار مادر نیز استفاده کنید، این قابلیت برای گذاشتن و برداشتن کودک در داخل تخت بسیار کاربردی خواهد بود.
 4. امکان تنظیم ارتفاع تخت نوزاد قابلیت مهم دیگری است که کار مادر برای دسترسی و شیردهی شبانه نوزاد را آسان می‌کند و در خرید تخت و گهواره باید مورد توجه قرار گیرد.
 5. قابلیت قفل حرکت گهواره‌ای در زمان‌هایی که کودک در داخل تخت تنهاست، از آسیب دیدن بچه‌ها به دلیل سنگینی وزن در یک طرف تخت جلوگیری می‌کند.
 6. قابلیت ویبره، باکس موزیکال و چراغ خواب مواردی هستند که بر حسب نیاز و سلیقهٔ والدین می‌توانند مورد توجه قرار گیرند.

نکات مهم در خرید تخت و گهواره برقی

برای خرید تخت و گهواره برقی، بهتر است علاوه بر نکات کلی در خصوص تخت و گهواره به نکات زیر نیز توجه کنید.

 1. در مدل‌های تخت و گهواره برقی، تعداد حالت‌های حرکت گهواره و حالت‌های مختلف تنظیم سرعت گهواره می‌توانند فاکتورهای مهم برای انتخاب مدل مناسب محسوب شوند. 
 2. محل قرارگیری دکمه‌های کنترلی گهواره برقی، امکان کنترل از راه دور و اتصال به گوشی همراه از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند استفاده از یک مدل برای والدین آسان‌تر باشد.
 3. ابعاد، وزن محصول و قابلیت جمع شدن از جمله مواردی هستند که در صورت جابه‌جایی مکرر محل خواب نوزاد برای خانواده‌ها مهم خواهند بود.

نکات مهم در خرید تخت و گهواره چوبی

برای خرید تخت و گهواره چوبی، علاوه بر نکات مهم و کلی در مورد خرید انواع تخت و گهواره بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

 1. ابعاد داخلی و خارجی تخت را بررسی کنید. بعضی مدل‌ها ابعاد داخلی ۷۰ در 110 سانتی‌متر دارند که فضای کافی برای خوابیدن کودک تا ۳ الی ۴ سالگی را فراهم می‌کند. بعضی مدل‌ها کوچکتر هستند و نهایتا تا ۲ یا ۳ سالگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مدل‌های بزرگتر جاگیر هستند و ممکن است نتوانید از آن به عنوان تخت کنار مادر استفاده کنید.
 2. با توجه به مدت طولانی استفاده از این مدل‌های تخت و گهواره، داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع ضروری است. بدین ترتیب، می‌توانید عمق تخت را متناسب با ردهٔ سنی نوزاد تنظیم کنید.
 3. بعضی مدل‌ها به صورت چرخ‌دار طراحی می‌شوند که با توجه به سنگین بودن این مدل‌ها، یک مزیت بزرگ برای جابه‌جایی وسیله محسوب می‌شود. بعضی مدل‌ها قابلیت تاشو نیز دارند که باعث می‌شود نگهداری از تخت پس از بزرگ شدن کودک برای خانواده‌ها آسانتر باشد.
 4. رنگ‌های معمولی چوب برای کودکان بسیار مضر هستند و باید دقت کنید که مدل انتخابی با رنگ‌های ارگانیک و عاری از مواد سمی برای کودک رنگ‌آمیزی شده باشد.

بهترین نوع گهواره برقی برای نوزاد کدام است؟

بهترین نوع گهواره برقی و گهواره برای نوزاد مدلی است که بیشترین تطابق را با سبک زندگی خانواده داشته باشد. همچنین سایر اقلام خریداری شده برای سیسمونی نوزاد اهمیت زیادی در این زمینه خواهند داشت. 

توصیه‌هایی برای انتخاب بهترین نوع گهواره و گهواره برقی

 • گهواره‌های ساده کوچک و جمع و جور هستند و قیمت بسیار مناسبی دارند. این مدل‌ها معمولاً تاشو بوده و با امکان تنظیم شیب و حرکت گهواره‌ای می‌توانند نیاز بسیاری از خانواده‌ها به خواباندن و استراحت روزانه کودک را برطرف سازند.
 • مدل‌های گهواره چندکاره، نیاز به خرید چند وسیلهٔ مجزا در ماه‌های اولیه تولد را برطرف کرده و انتخاب مناسب برای خانواده‌هایی هستند که به طور مکرر به مسافرت می‌روند یا بچه‌ها را برای خوابیدن به خانه پدربزرگ و مادربزرگ می‌برند.
 • گهواره برقی می‌تواند در خواباندن بچه‌هایی که بیقراری می‌کنند و مبتلا به کولیک هستند کمک قابل توجهی به خانواده‌ها کند. با انتخاب مدل‌های چندکاره می‌توانید از این دستگاه به صورت چندمنظوره و برای بازی کردن و غذا دادن به نوزاد نیز استفاده کنید.

توصیه‌هایی برای انتخاب بهترین نوع تخت و گهواره نوزاد

 • در صورتی که فضای کافی در اتاق والدین وجود داشته باشد، تخت و گهواره چوبی یک انتخاب اقتصادی برای استفادهٔ طولانی مدت محسوب می‌شود. با این حال ممکن است خانواده‌ها به یک وسیلهٔ کوچک دیگر همچون گهواره برقی، نی نی لای لای یا تاب برقی برای خواب و سرگرمی روزانه کودک نیاز داشته باشند.
 • تخت و گهواره ساده نسبت به مدل‌های چوبی فضای کمتری اشغال می‌کند و امکانات بیشتری همچون قابلیت تنظیم شیب و حرکت ویبره در اختیار والدین قرار می‌دهد. این مدل‌ها انتخاب هوشمندانه و چندمنظوره برای خانواده‌هایی محسوب می‌شود که نوزاد را به طور مکرر جابه‌جا نمی‌کنند و فضای کافی برای قرار دادن لوازم متعدد همچون گهواره و نی نی لای لای در اختیار ندارند.
 • مدل‌های تخت و گهواره برقی قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع تخت و گهواره دارند. با این حال در این مدل‌ها، نیازی به جابه‌جایی نوزاد پس از خواباندن در داخل گهواره برقی وجود ندارد. این قابلیت برای بچه‌هایی که در به خواب رفتن مشکل دارند بسیار کاربردی خواهد بود. در یک جمع‌بندی می‌توان گفت این مدل‌ها انتخاب مناسب برای خانواده‌هایی هستند که زحمت و دردسر زیادی در هنگام خواباندن نوزاد متحمل می‌شوند.
ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

گهواره برقی کیکابو مدل Sway Me

گهواره برقی و تخت کنار مادر برقی کیکابو مدل Sway Me
15,900,000 تومان

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 3in1

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 3 در 1
5,400,000 تومان

گهواره برقی ماستلا ۳ کاره

گهواره برقی ماستلا سه کاره
4,600,000 تومان

گهواره کیندرکرافت مدل Lovi

تخت و گهواره نوزاد و کودک کیندرکرافت مدل لاوی
5,900,000 تومان

نی نی لای لای و گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 4in1 با قابلیت استفاده به عنوان نی نی لای لای
5,700,000 تومان

گهواره برقی چرخشی ماستلا مدل 4in1

گهواره برقی چرخشی نوزاد و کودک ماستلا مدل 4in1
5,850,000 تومان

گهواره برقی چیکو مدل Comfy Wave

گهواره برقی نوزاد و کودک چیکو مدل Comfy Wave
21,800,000 تومان

گهواره برقی فورمامز مدل مامارو

گهواره برقی نوزاد فور مامز مدل مامارو اسلیپ
30,000,000 تومان 35,000,000 تومان

گهواره برقی ماستلا مدل Dream Starlight

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل Dream Starlight
9,200,000 تومان

گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

گهواره برقی نوزاد و کودک ماستلا 4in1
9,000,000 تومان

گهواره برقی ماستلا مدل 3in1

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل 3 در 1
9,000,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 6 کاره

گهواره نوزاد و کودک 6 کاره ماستلا
4,800,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 6in1

گهواره ماستلا مدل 6 در 1 (6in1)
4,800,000 تومان

گهواره و نی نی لای لای جیکل مدل Rella

نی نی لای لای و گهواره جیکل مدل Rella
5,950,000 تومان

تخت شیب دار ضد رفلاکس فیشر پرایس

تخت شیب دار(ضد رفلاکس) فیشر پرایس
2,160,000 تومان
Close