بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات نی نی لای لای

نی نی لای لای

نی نی لای لای از جمله لوازم کوچک اما پرکاربرد در فهرست لوازم سیسمونی نوزاد است که در هنگام خواب و استراحت روزانه، سرگرمی و غذا دادن به نوزاد کمک حال پدر و مادر است. در هنگام خرید نی نی لای لای سوالات مختلفی ذهن والدین را مشغول می‌کند.

انواع نی نی لای لای چه تفاوتی دارند و بهترین نوع نی نی لای لای کدام است؟ یک نی نی نی لای لای خوب چه ویژگی‌هایی دارد و هنگام خرید نی نی لای لای به چه نکاتی باید توجه کرد؟ برای یک خرید رضایت‌بخش لازم است به هر یک از این سوالات پاسخ داده و بهترین مدل‌ را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

انواع نی نی لای لای

اولین نکته‌ای که والدین در هنگام خرید نی نی لای لای باید به آن توجه کنند، آشنایی با انواع نی نی لای لای و تفاوت‌های مدل‌های مختلف است. مدل‌های مختلف نی نی لای لای بر اساس نوع حرکت‌شان می‌توانند به پنج دسته تقسیم شوند. همچنین برخی از انواع نی نی لای لای چندکاره هستند که بر اساس کاربردشان می‌توانند مورد توجه قرار بگیرند. 

انواع نی نی لای لای بر اساس نوع حرکت

نوع حرکت نی نی لای لای بر روی ساختار این وسیله و تا حدی قیمت آن تأثیر می‌گذارد. مدل‌های راکر ساده معمولاً قیمت‌های مناسب‌تری دارند و حرکت آنها برای برخی کودکان جذابیت بیشتری دارد. مدل‌هایی که حرکت فنری و چرخشی دارند به دلیل پایهٔ ثابت به فرش و پارکت آسیب نمی‌رسانند. برخی از مدل‌ها نیز ثابت بوده و تنها حرکت ویبره‌ای دارند و مزیت آنها قابلیت تاشو است.

نی نی لای لای با حرکت گهواره‌ای (راکر)

ساده‌ترین و رایج‌ترین شکل نی نی لای لای، یک صندلی نوزادی است که بر روی دو پایهٔ قوسی نصب شده است. با حرکت نوزاد یا فشار دست والدین صندلی به صورت گهواره‌ای حرکت کرده و بچه‌ها را سرگرم می‌کند. بر روی این مدل‌ها یک پدال برای ثابت نگه داشتن گهواره در زمان‌های خواب یا غذا خوردن تعبیه می‌شود. این مدل‌ها معمولاً سبک هستند و از نظر میزان اشغال فضا متوسط محسوب می‌شوند. 

نی نی لای لای با حرکت فنری به بالا و پایین

یک نوع دیگر از نی نی لای لای‌ها مدل‌هایی هستند که در آنها، یک سمت صندلی نوزاد به پایه متصل است و سمت دیگر صندلی آزاد است. این شکل طراحی باعث می‌شود با هر حرکت و فشار وزن کودک، صندلی به صورت فنری به سمت بالا و پایین حرکت کرده و بچه‌ها را سرگرم کند. با فشار دادن سمت آزاد صندلی به سمت پایین توسط والدین حرکات موجی متناوب کودک را سرگرم می‌کند. این مدل‌ها معمولاً پایهٔ کوچکتری دارند و نسبت به مدل‌های راکر فضای کمتری اشغال می‌کنند.

نی نی لای لای با حرکت چرخشی

در بعضی از مدل‌های جدید نی نی لای لای بخش سیت بر روی یک پایهٔ ثابت نصب می‌شود و والدین می‌توانند با حرکت دست صندلی را به طرفین هل بدهند. این مدل‌ها معمولاً فناوری ساخت پیشرفته‌تری نسبت به دو مدل قبلی داشته و به دلیل افزایش زمان حرکت صندلی به صرف انرژی کمتری از جانب والدین نیاز دارند. در برخی مدل‌ها، حتی امکان حرکت صندلی تا ۲ دقیقه با یک تکان دست نیز وجود دارد. در برخی موارد، امکان خرید موتور برقی مخصوص برای تبدیل نی نی لای لای به تاب برقی نیز وجود دارد.

نی نی لای لای با حرکت ترکیبی

در بعضی از مدل‌ها، امکان حرکت به صورت ۲ حالت از ۳ حالت فوق وجود دارد. ممکن است پایه‌های یک نی نی لای لای با حرکت فنری به صورت قوسی طراحی شده و قابلیت حرکت گهواره‌ای نیز داشته باشد. در برخی مدل‌ها نیز قابلیت حرکت چرخشی و فنری به صورت همزمان در نظر گرفته می‌شود. این مدل‌ها، دست والدین را برای انتخاب حرکت مناسب بر اساس موقعیت و روحیات کودک باز می‌گذارند.

نی نی لای لای ثابت

بعضی از مدل‌های نی نی لای لای هیچ نوع حرکت گهواره‌ای یا فنری ندارند. اما از آنجایی که برای خواباندن و استراحت میان روز نوزاد طراحی شده‌اند همچنان در گروه نی نی لای لای‌ها دسته‌بندی می‌شوند. این مدل‌ها معمولاً به قابلیت ویبره مجهز هستند و امکان تاشو نیز دارند که موجب می‌شود در موقعیت‌های مختلف کاربردی باشند.

انوع نی نی لای لای بر اساس کاربرد

نی نی لای لای‌ها یکی از متنوع‌ترین اقلام در بین انواع لوازم سیسمونی نوزاد هستند و مدل‌های مختلف می‌توانند از نظر کاربرد تفاوت چشمگیری با هم داشته باشند. ظرفیت وزنی مدل‌های نی نی لای لای موجود در بازار از ۹ کیلوگرم تا ۶۰ کیلوگرم متغیر است که همین موضوع، گستردگی دامنهٔ کاربرد آنها را نشان می‌دهد.

نی نی لای لای تاشو

بعضی از مدل‌های نی نی لای لای، کوچک و سبک هستند و با قابلیت تاشو، امکان استفاده در موقعیت‌های مختلف مثل میهانی و مسافرت را دارند. این مدل‌ها اغلب قیمت مناسبی داشته و می‌توانند در ماه‌های اولیه تولد نوزاد نیاز خانواده‌ها به خواباندن نوزاد در وسط روز و غذا دادن به کودک را به طور کامل برطرف کنند. با این حال، به دلیل ابعاد کوچک و وزن سبک بازهٔ استفادهٔ کوتاهی دارند و پس از اینکه نوزاد چهار دست و پا راه برود، استفاده از آنها متوقف می‌شود.

نی نی لای لای با سینی غذا

نی نی لای لای از جمله لوازم مناسب برای غذا دادن به نوزاد تازه متولد شده است. به همین دلیل بر روی بعضی از انواع نی نی لای لای یک سینی غذا نیز تعبیه می‌شود که غذا دادن به بچه‌ها را بسیار آسان می‌کند. در صورتی که ظرفیت وزنی مدل انتخابی به اندازهٔ کافی زیاد باشد، نیازی به خرید صندلی غذای جداگانه برای نوزاد نخواهید داشت. هر چند ممکن است به یک صندلی غذای پرتابل برای نشاندن کودک بر روی صندلی بزرگسال نیاز داشته باشید.

نی نی لای لای تخت‌شو

بعضی از مدل‌های نی نی لای لای چندکاره بوده و قابلیت استفاده به صورت گهواره و تخت مسافرتی را نیز دارند. در این مدل‌ها بخش سیت از فریم گهواره‌ای جداش شده و به صورت سبد خواب بر روی زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل‌ها نیز همچون مدل‌های تاشو می‌توانند در هر زمان و مکانی مورد استفاده قرار گیرند. با این تفاوت که عمر استفاده از آنها طولانی‌تر است و ظرفیت بیشتری دارند. 

نی نی لای لای و صندلی کودک

در میان انواع مدل‌های نی نی لای لای، بیشترین ظرفیت وزنی را مدل‌هایی دارند که می‌توانند پس از بزرگ شدن نوزاد، به صورت صندلی کودک مورد استفاده قرار گیرند. معمولاً یک بالشتک اضافی در داخل بخش سیت تعبیه می‌شود تا ابعاد آن برای نوزاد تازه متولد شده مناسب باشد. پس از بزرگ شدن کودک، پدهای اضافی جدا شده و فضای کافی برای نشستن بچه‌ها فراهم می‌شود. این مدل‌ها به طور کلی جاگیرتر و سنگین‌تر از مدل‌های دیگر هستند. مزیت آنها استحکام بیشتر و عمر طولانی‌تر است و می‌توانند به مکان مورد علاقهٔ بچه‌ها برای سرگرمی تبدیل شوند.

بهترین نوع نی نی لای لای کدام است؟

هر یک از قابلیت‌های نی نی لای لای برای هدف خاصی طراحی شده‌اند. بهترین نی نی لای لای، مدلی است که بیشترین تناسب را با سبک زندگی و نیازهای شما داشته باشد. بنابراین برای انتخاب مدل مناسب بهتر است اهداف خود از خرید نی نی لای لای را تعیین کنید. 

بازی و سرگرمی

مدل‌های نی نی لای لای با حرکت فنری بهترین گزینه برای بازی و سرگرمی کودک هستند. از آنجایی که حرکت این مدل‌ها متکی به تکان‌های خود نوزاد است، استفاده از آنها به تقویت عضلات پاها کمک می‌کند.

خواباندن نوزاد

در صورتی که هدف اصلی شما از خرید نی نی لای لای، خواباندن و استراحت نوزاد است، مدل‌های راکر یا چرخشی گزینهٔ بهتری محسوب می‌شوند. این مدل‌ها بیشترین شباهت را به حرکت جنین در داخل شکم مادر دارند و با حرکت نرم و آهسته کودک را آرام می‌کنند.

مسافرت و میهمانی

اگر به طور مکرر را نوزاد را به خانهٔ پدربزرگ و مادربزرگ می‌برید و هدف‌تان داشتن یک وسیلهٔ کوچک و سبک برای خواباندن نوزاد در چنین موقعیت‌هایی است، مدل‌های تاشو با قابلیت ویبره می‌توانند نیاز شما را به خوبی برطرف سازند.

مدل‌های چندکاره

اگر فضای زیادی برای نگهداری اقلام متعدد لوازم سیسمونی ندارید، انتخاب مدل‌های چندکاره می‌تواند تصمیم عاقلانه‌ای باشد. شما می‌توانید با خرید یک وسیله نیازهای کودک به خواب میان روز، بازی و سرگرمی، صندلی غذا و تخت مسافرتی را برطرف سازید. برای انتخاب مدل‌های چندکاره، ابتدا فهرست امکانات مورد نیاز خود را اولویت‌بندی کرده و سپس مدلی را انتخاب کنید که بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد.

ویژگی‌های یک نی نی لای لای خوب برای نوزاد

اولین توقع ما از نی نی لای لای این است که نوزاد در هنگام خوابیدن در داخل آن راحت باشد. اما بهترین نی نی لای لای برای نوزاد چه ویژگی‌هایی دارد؟ در یک حالت کلی می‌توان گفت امکان تنظیم تکیه‌گاه، قابلیت ویبره، کمربند ایمنی و پد مخصوص نوزادی از جمله قابلیت‌های ضروری یک نی نی لای لای خوب هستند. لوازمی همچون نوار اسباب‌بازی، باکس موزیکال، سینی غذاخوری و سایه‌بان نیز می‌توانند به صورت دلخواه مورد توجه قرار گیرند.

قابلیت تنظیم تکیه‌گاه

خواباندن نوزاد در حالت نشسته و نیمه نشسته، به دلیل احتمال خم شدن سر کودک به جلو و ایجاد مشکلات تنفسی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. امکان تنظیم صندلی به صورت نیمه‌نشسته برای غذا دادن و سرگرمی نوزاد نیز یک ضرورت است. بنابراین قابلیت تنظیم تکیه‌گاه حداقل به دو صورت نشسته و خوابیده برای یک نی نی لای لای ضروری است.

در بعضی مدل‌ها، امکان تنظیم زاویهٔ تکیه‌گاه در حالت‌های بیشتری وجود دارد. انتخاب این مدل‌ها دست شما را برای انتخاب راحت‌ترین حالت ممکن باز می‌گذارد. این قابلیت به خصوص در مورد نوزادانی که دچار مشکلات تنفسی یا رفلاکس و نفخ هستند بسیار کاربردی خواهد بود.

قابلیت ویبره

حرکت ویبره می‌تواند نقش چشمگیری در آرام کردن بچه‌ها داشته باشد. این حرکت تداعی کنندهٔ ضربان قلب مادر و برخی از حرکات جنین در شکم مادر است و به همین دلیل به نوزاد احساس آرامش می‌دهد. اکثر مدل‌های نی نی لای لای به قابلیت ویبره مجهز هستند. در بعضی از مدل‌ها تنها یک حالت ویبره در نظر گرفته شده است و در برخی مدل‌ها حق انتخاب از بین ۲ یا ۳ حالت مختلف وجود دارد.

بالشتک و پدهای مخصوص نوزاد

نوزاد تازه متولد شده در محیط‌های بزرگ که دست و پایش کاملاً آزاد باشد احساس بیقراری و ناامنی می‌کند. به همین دلیل لوازم خواب نوزاد به طور کلی باید کوچک باشند تا از ناراحتی کودک جلوگیری شود. کاربرد اصلی نی‌نی لای‌لای تا زمان رسیدن به وزن ۹ کیلوگرم است. در مدل‌های چندکاره نی نی لای لای که ظرفیت وزنی می‌تواند ۱۵، ۱۸ یا ۶۰ کیلوگرم باشد، وجود بالشتک‌ها و پدهای اضافی برای تنظیم ابعاد بخش سیت ضروری است.

کمربند ایمنی با پوشش پددار

نی نی لای لای از جمله لوازم خواب نوزاد محسوب شده و یک کمربند ۳ نقطه‌ای برای آن کافی است تا نوزاد در عین ایمنی خواب راحتی نیز داشته باشد. با این حال، برای بچه‌هایی که جنب‌وجوش زیادی دارند ممکن است انتخاب مدل‌های با کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای تصمیم بهتری باشد. نرم و راحت بودن پدهای کمربند ایمنی نکتهٔ دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نوار اسباب‌بازی

نوار اسباب‌بازی با آویزهای عروسکی از جمله امکاناتی است که برای اکثر مدل‌های نی نی لای لای در نظر گرفته می‌شود. اسباب‌بازی‌ها علاوه بر سرگرم کردن نوزاد، با ایجاد احساس کنجکاوی در نوزاد و تلاش او برای گرفتن آنها، به رشد مهارت‌های شناختی و حرکتی کودک نیز کمک می‌کنند. بعضی مدل‌ها دارای یک آینه پلاستیکی نیز هستند که به دلیل انعکاس حرکت کودک، می‌توانند تا مدت‌ها آنها را سرگرم نگه دارد. با این حال، امکان خریداری و نصب مجزای نوار اسباب‌بازی نیز وجود دارد و یک ویژگی ضروری محسوب نمی شود.

سایر امکانات کاربردی

باکس موزیکال، چراغ خواب، سینی غذا، سایه‌بان و پشه‌بند از جمله امکانات اضافی هستند که بر روی برخی از مدل‌ها تعبیه می‌شوند و در بعضی شرایط می‌توانند بسیار کاربردی باشند. برخی از این اقلام امکان خریداری و نصب به صورت مجزا را نیز دارند و نکات تأثیرگذار در انتخاب مدل مناسب نی نی لای لای محسوب نمی‌شوند.

ویژگی‌های بهترین نی نی لای لای برای والدین

علاوه بر راحتی و سلامتی کودک، استفاده و نگهداری از نی نی لای لای باید برای والدین نیز آسان باشد. بهترین نی نی لای لای برای والدین چه مشخصاتی دارد؟ قابلیت پاکسازی آسان، سهولت در جابه‌جایی و آسان بودن گذاشتن و برداشتن کودک سه مورد از حداقل انتظارات والدین از یک مدل مناسب هستند.

ارتفاع

به طور کلی نی نی لای لای‌ها، لوازم کوچکی هستند که بر روی زمین مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما حق قرار دادن آن بر روی تخت یا سطوح بلند را ندارید. بعضی از مدل‌های جدید با ارتفاع بیشتری طراحی می‌شوند که از خستگی مادر برای خواباندن و بلند کردن مکرر نوزاد جلوگیری می‌کند. در بعضی مدل‌ها نیز امکان قرار دادن نی نی لای لای هم بر روی استند مخصوص و هم روی زمین وجود دارد که حق انتخاب بیشتری به شما می‌دهد.

وزن محصول و قابلیت جابه‌جایی

اکثر مدل‌های نی نی لای لای کوچک و سبک هستند و وزنی در حدود ۲.۵ الی ۴ کیلوگرم دارند. اما برخی مدل‌ها با امکانات بیشتر می‌توانند سنگین‌تر و جاگیرتر باشند.

 • اگر می‌خواهید وسیله را بین اتاق‌های مختلف جابه‌جا کنید، وزن محصول اهمیت بیشتری خواهد داشت.
 • اگر فضای کمی برای قرار دادن نی نی لای لای در اتاق کودک در اختیار دارید، باید مدل‌هایی با ابعاد کوچک را انتخاب کنید.
 • اگر می‌خواهید از این وسیله در مسافرت و میهمانی استفاده کنید، به قابلیت جابه‌جایی محصول و جا گرفتن آن در داخل خودروی خود توجه کنید.

کاور قابل جداسازی و شستشو

تمامی لوازم سیسمونی نوزاد در به طور مکرر در معرض آلودگی و کثیفی هستند و کاورهای قابل جداسازی و شستشو با ماشین لباسشویی یک ویژگی ضروری محسوب می‌شود. در برخی مدل‌ها امکان لکه‌گیری با دستمال نم‌دار نیز وجود دارد که کار پدر و مادر را آسان‌تر می‌کند. انتخاب مدل‌های با طرح‌های رنگی کمک می‌کند تا در صورت باقی ماندن اثر لک، زیبایی ظاهری وسیله به طور محسوسی افت پیدا نکند.

پلاستیک محافظ پایه

مدل‌های نی نی لای لای با پایهٔ قوسی که حرکت راکر دارند، در طولانی مدت می‌توانند به فرش یا پارکت منزل آسیب بزنند. با این حال، این مدل‌ها عملکرد بهتری در آرام کردن بچه‌ها دارند. در صورت انتخاب این مدل‌ها، به وجود پلاستیک‌های محافظ برای جلوگیری از آسیب دیدن زمین توجه کنید. این پلاستیک‌ها همچنین از سر خوردن وسیله و آسیب دیدن نوزاد جلوگیری می‌کنند.

نکات مهم در خرید نی نی لای لای

پس از انتخاب بهترین مدل نی نی لای لای بر اساس نیازهای والدین و نوزاد، برای خرید نهایی لازم است مدل انتخابی را تست کنید. اما در هنگام خرید نی نی لای لای به چه نکاتی توجه کنیم؟ توصیه می‌شود در هنگام خرید نی نی لای لای، ۹ نکتهٔ زیر را بررسی کنید.

 1. دستورالعمل محصول در خصوص محدودیت سنی و وزنی را بررسی کنید. در مدل‌هایی که برای ردهٔ سنی زیر ۶ ماه تولید می‌شوند پس از اینکه نوزاد بتواند چهار دست و پا راه برود استفاده از وسیله متوقف می‌شود حتی اگه وزن کودک کمتر از ظرفیت نی نی لای لای باشد.
 2. کیفیت ساخت محصول از نکات مهمی است که در هنگام خرید نی نی لای لای باید به آن دقت کنید. بررسی کنید که فریم و پایه‌های کالا محکم و بادوام باشند. پارچه‌های رویه نیز باید نرم بوده و قابلیت تنفس داشته باشند تا از تعریق نوزاد جلوگیری شود.
 3. بدنه و پارچه‌های روکش نباید لغزنده باشند. بررسی کنید که احتمال سر خوردن نی نی لای لای از دست‌تان، احتمال سر خوردن وسیله روی زمین و احتمال سر خوردن نوزاد در داخل صندلی وجود نداشته باشد.
 4. پایداری نی نی لای لای را روی زمین بررسی کنید. با فشار آرام دست، وسیله را به طرفین هل بدهید تا مطمئن شوید احتمال چپه شدن آن در حین حرکت وجود ندارد.
 5. در مدل‌های دارای قابلیت ویبره، مصرف باتری می‌تواند هزینهٔ زیادی را به والدین تحمیل کند. بنابراین در انتخاب مدل‌های مختلف به نوع و تعداد باتری مورد نیاز و میزان مصرف باتری محصول دقت کنید.
 6. محل اتصال لوازم الحاقی همچون نوار اسباب‌بازی و آویزهای عروسکی را کنترل کنید. مطمئن شوید که این لوازم به خوبی در جای خود محکم شده‌اند و احتمال سقوط آنها روی کودک وجود ندارد.
 7. سهولت گذاشتن و برداشتن کودک در داخل نی نی لای لای و نحوهٔ باز و بسته شدن کمربند ایمنی را امتحان کنید. کمربند ایمنی باید کیپ و محکم باشد و در عین حال باز و بسته کردن آن برای والدین ساده و سریع باشد.
 8. کودک را داخل وسیله قرار داده و مطمئن شوید که ابعاد و زاویهٔ پشتی و تکیه‌گاه آن برای خواباندن نوزاد مناسب است و بچهٔ شما در داخل آن احساس راحتی می‌کند. سهولت تنظیم تکیه‌گاه و مناسب بودن سرعت ویبره از جمله مواردی هستند که می‌توانید تست کنید.
 9. بعضی از بچه‌ها ممکن است با نوع خاصی از حرکت نی نی لای لای احساس راحتی بیشتری داشته باشند و تشخیص این موضوع پیش از امتحان کردن وسیله دشوار است. داشتن مهلت تست و تعویض می‌تواند کمک زیادی به والدین کند.
ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

گهواره و نی نی لای لای جیکل مدل Rella

نی نی لای لای و گهواره جیکل مدل Rella
5,950,000 تومان

نی نی لای لای ya.ya.ya

1,760,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 5in1

محصول ۵ کاره ماستلا شامل گهواره، سبد خواب، تشک مسفارتی، نی نی لای لای و صندلی کودک مناسب استفاده از بدو تولد نوزاد
2,750,000 تومان

نی نی لای لای Ingenuity مدل Sahara Burst

نی نی لای لای نوزاد و کودک Ingenuity
2,190,000 تومان

نی نی لای لای Be Cool مدل Floppy

1,340,000 تومان

نی نی لای لای Bright Starts مدل Sweet

ني ني لاي لاي نوزاد و کودک
350,000 تومان

نی نی لای لای Cam مدل Giocam

نی نی لای لای نوزاد و کودک کم ایتالیا مدل جیوکم
2,340,000 تومان

نی نی لای لای Chelino مدل Bumble bee

ني ني لاي لاي نوزاد و کودک چلینو مدل Bumble bee
تومان

نی نی لای لای Cici Love

ني ني لاي لاي نوزاد و کودک Cici love
1,320,000 تومان

نی نی لای لای Fisher Price مدل Curve

ني ني لاي لاي فیشر پرایس
1,880,000 تومان

نی نی لای لای Fisher Price مدل Deluxe

ني ني لاي لاي فیشر پرایس مدل دلوکس
895,000 تومان

نی نی لای لای Fisher Price مدل H-55

ني ني لاي لاي فیشر پرایس
1,800,000 تومان

نی نی لای لای Fisher Price مدل Little Lamp

نی نی لای لای نوزاد و کودک فیشر پرایس مدل Little Lamp
1,465,000 تومان

نی نی لای لای hauck مدل Alpha

نی نی لای لای هاوک مدل آلفا
1,630,000 تومان

نی نی لای لای hauck مدل Leisure E-motion

نی نی لای لای هاوک مدل Leisure E-motion
920,000 تومان

نی نی لای لای Ibaby

ني ني لاي لاي ibaby
830,000 تومان

نی نی لای لای kikka boo مدل S&C

نی نی لای لای نوزاد و بچه کیکابو
1,790,000 تومان

نی نی لای لای Kikkaboo مدل Coconut

نی نی لای لای نوزاد کیکابو مدل کوکونات
990,000 تومان

نی نی لای لای Konig Kids مدل Toddler

ني ني لاي لاي نوزاد و کودک konig kids
2,300,000 تومان

نی نی لای لای Mastela

ني ني لاي لاي ماستلا
تومان

نی نی لای لای Summer

960,000 تومان

نی نی لای لای tinylove مدل Bounce & Sway

نی نی لای لای دو کاره نوزاد و کودک Tinylove مدل Bounce and Sway
2,300,000 تومان

نی نی لای لای Weina مدل MusiCozzi joy

نی نی لای لای وینا
890,000 تومان

نی نی لای لای Weina مدل MusiCozzi Magic

نی نی لای لای موزیکال وینا
970,000 تومان

نی نی لای لای آویزدار Ch Baby

ني ني لاي لاي آویزدار نوزاد و کودک
880,000 تومان

نی نی لای لای فیشر پرایس مدل Newborn to Toddler

نی نی لای لای نوزاد و کودک فیشر پرایس
2,400,000 تومان

نی نی لای لای ماستلا مدل Deluxe 6908

نی نی لای لای نوزاد و کودک ماستلا مدل دلوکس 6908
2,900,000 تومان

نی نی لای لای مدل Long Shang مدل 1883

نی نی لای لای نوزاد و کودک به همراه میز غذاخوری
2,200,000 تومان

نی نی لای لای مک لارن

نی نی لای لای نوزاد و کودک مک لارن
1,958,000 تومان

نی نی لای لای نونا مدل Leaf

نی نی لای لای نوزاد و کودک نونا مدل Leaf
6,825,000 تومان

نی نی لای لای نونا مدل Leaf grow

نی نی لای لای نوزاد و کودک نونا مدل leaf grow
8,778,000 تومان
Close