بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات تاب برقی نوزاد

تاب برقی نوزاد

زیر دسته را انتخاب کنید

خرید تاب برقی نوزاد از جمله دغدغه‌هایی است که ممکن است در ۶ ماه نخست تولد نوزاد ذهن والدین را مشغول کند. از آنجایی که نگهداری ۲۴ ساعته از نوزاد برای والدین ممکن نیست، یک وسیلهٔ سرگرم کننده برای جلوگیری از گریه و ناآرامی کودک در ماه‌های اولیه تولد می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

اما یک تاب برقی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای انتخاب و خرید بهترین مدل تاب برقی نوزاد، لازم است با انواع تاب برقی و مدل‌های موجود در بازار آشنا شده و ویژگی‌های یک تاب برقی خوب برای والدین و کودک را به صورت مجزا مورد توجه قرار دهید.

انواع تاب برقی

اولین گام در انتخاب و خرید تاب برقی نوزاد آشنایی با انواع تاب برقی موجود در بازار است. مدل‌های مختلف تاب برقی تنوع زیادی دارند. انواع تاب برقی را می‌توان از نظر قابلیت تبدیل به راکر، شکل پایه تاب برقی، تکنولوژی حرکتی و قابلیت‌های چندکاره تقسیم‌بندی کرد. 

انواع تاب برقی نوزاد از نظر قابلیت جدا شدن صندلی 

بعضی از مدل‌های تاب برقی، یکپارچه هستند و صندلی امکان جدا شدن از تاب برقی را ندارد. در مقابل، در برخی مدل‌ها قابلیت جداسازی صندلی از تاب و استفاده به عنوان راکر بر روی زمین وجود دارد. 

تاب برقی یکپارچه: مدل‌های یکپارچه معمولاً طراحی ساده‌تری دارند و کوچکتر هستند. بعضی از این مدل‌ها سبک بوده و قابلیت جمع شدن را دارند. در صورت داشتن قابلیت تاشو، می‌توانید تاب برقی را در هنگام مسافرت یا میهمانی نیز مورد استفاده قرار دهید. در غیر این صورت این وسیله تنها در خانه قابل استفاده خواهد بود. زیرا جابه‌جایی مکرر آن دشوار بوده و می‌تواند موجب آسیب دیدن وسیله شود.

تاب برقی و راکر: مدل‌هایی که صندلی آنها قابل جدا شدن است، می‌توانند به صورت راکر نیز مورد استفاده قرار گیرند. این مدل‌ها معمولاً بزرگتر هستند و فضای بیشتری اشغال می‌کنند. این مدل‌ها اکثراً امکانات بیشتری نسبت به مدل‌های یکپارچه دارند. با این حال، این موضوع قطعی نیست و باید مشخصات هر مدل را به طور دقیق‌تر بررسی کنید. در بعضی از مدل‌ها قابلیت ویبره نیز وجود دارد که بر روی راکر تعبیه می‌شود تا پس از جدا شدن صندلی از روی تاب، همچنان بتوان از آن استفاده کرد.

انواع تاب برقی از نظر شکل فریم

بعضی از مدل‌های تاب برقی دقیقاً همان شکلی را دارند که اسمشان می‌گوید؛ یعنی یک صندلی به صورت تاب به یک فریم فلزی چهارپایه متصل شده و به سمت جلو و عقب حرکت می‌کند. اغلب این مدل‌ها کوچک و سبک بوده و قابلیت تاشو نیز دارند. مدل Deluxe از برند ماستلا یک نمونه از این مدل‌هاست. با این حال مدل‌های جدیدتر تاب برقی، طراحی‌های متنوعی دارند که می‌توانند بر حسب سلیقه مورد توجه قرار بگیرند.

تاب برقی پایه‌دار

در این مدل‌ها صندلی بر روی یک پایهٔ ثابت نصب می‌شود و دستگاه شکل ظاهری یک تاب را ندارد. حرکت صندلی در این مدل‌ها اغلب به صورت چرخشی به سمت چپ و راست است. با این حال، متناسب با تکنولوژی ساخت محصول ممکن است حرکات متنوعی برای تاب پیش‌بینی شده و امکان تغییر جهت صندلی نیز وجود داشته باشد. دکمه‌های کنترلی این مدل‌ها معمولاً روی پایه و بر روی زمین تعبیه می‌شوند که در صورت نداشتن ریموت کنترل، می‌تواند والدین را برای نشستن و برخاستن مکرر دچار زحمت کند. مدل MOVE WITH ME از برند گراکو یک نمونه از انواع تاب برقی پایه‌دار است.

تاب برقی گهواره‌ای

این مدل‌های تاب برقی از یک فریم فلزی با ارتفاع نسبتاً بلند تشکیل شده‌اند که فرم حرف V وارونه انگلیسی (عدد ۸ فارسی) را دارد. نگهدارندهٔ صندلی با یک میلهٔ فلزی به این فریم متصل می‌شود و حرکت آن معمولاً به صورت چپ و راست (به صورت گهواره‌ای) صورت می‌گیرد. با این حال، در برخی مدل‌ها امکان تغییر جهت صندلی برای حرکت جلو و عقب تابی نیز وجود دارد. 

مزیت بزرگ این مدل‌ها این است که یک طرف وسیله کاملاً آزاد است. بنابراین فضای کمتری اشغال می‌کنند و گذاشتن و برداشتن کودک در داخل تاب نیز برای والدین ساده‌تر می‌شود. دکمه‌های کنترلی این دستگاه در بالاترین قسمت دستگاه تعبیه می‌شوند که باعث می‌شود کنترل آن برای والدین در حالت ایستاده آسان باشد. مدل ANGEL'S HUG از برند کیکابو یک نمونه از این تاب برقی می‌باشد.

تاب برقی گلایدر

در برخی مدل‌ها که معمولاً با نام Glider مشخص می‌شوند، صندلی مستقیماً به چارچوب اصلی متصل نمی‌شود. یک نگهدارنده به چارچوب اصلی تاب متصل می‌شود و صندلی روی این نگهدارنده قرار می‌گیرد. این مدل‌ها، مثل مدل‌های معمولی تاب برقی به جلو و عقب حرکت می‌کنند اما حرکت آنها نرم‌تر است. حرکت این مدل‌های تاب برقی، از حرکت مادر و کودک بر روی صندلی شیردهی یا صندلی راک الهام گرفته شده است. به همین دلیل احساس آرامش زمان شیردهی را در نوزاد زنده می‌کند. مدل GLIDER ELITE از برند گراکو، یک نمونه از تاب برقی گلایدری است.

انواع تاب برقی از نظر تکنولوژی حرکتی

بعضی از مدل‌های تاب برقی کودک تنها قابلیت تنظیم سرعت حرکت تاب را دارند. بعضی مدل‌ها از فناوری‌های پیشرفته برای شبیه‌سازی انواع حرکت‌ها بهره می‌گیرند.

تاب برقی با قابلیت تنظیم سرعت: در مدل‌های ساده‌تر قابلیت تنظیم سرعت تنها در ۳ حالت وجود دارد. در مدل‌های پیشرفته‌تر قابلیت تنظیم سرعت به ۵ یا ۶ حالت می‌رسد. در حالت کلی، یک تاب برقی سادهٔ ۳ حرکته می‌تواند نیاز خانواده‌ها را برای نگهداری نوزاد برطرف کند. با این حال، اگر نوزاد با هیچ یک از حالت‌های تنظیم سرعت احساس راحتی نکند کل وسیله بدون استفاده خواهد شد. مدل‌هایی با امکانات بیشتر برای تنظیم سرعت تاب برقی دست شما را برای انتخاب بهترین حالت متناسب با روحیات نوزاد باز می‌گذارند. 

تاب برقی با قابلیت تنظیم حرکت: حرکت‌های پایهٔ تاب برقی شامل حرکت تابی (به سمت جلو و عقب)، گهواره‌ای (به سمت چپ و راست)، چرخشی (به صورت دورانی به چپ و راست) و گلایدری (به صورت دورانی به سمت جلو و عقب) می‌شود. در برخی از مدل‌ها، امکان تغییر جهت صندلی برای افزایش تعداد حالت‌ها وجود دارد. همچنین بعضی مدل‌ها حرکات ترکیبی پیشرفته مثل بالا و پایین، قوسی، کمانی و جهشی، عدد 8 انگلیسی نیز عرضه می‌کنند. داشتن حالت‌های حرکتی متنوع برای بچه‌هایی کاربردی است که به سرعت به یک نوع حرکت عادت کرده و شروع به بیقراری می‌کنند.

مدل‌های تاب برقی چندکاره

تاب برقی وسیله‌ای است که معمولاً تا وزن ۹ کیلوگرم (تقریباً تا ۹ ماهگی یا ۱ سالگی) مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از تولید کنندگان برای افزایش کارایی محصول مدل‌هایی را عرضه می‌کنند که قابلیت‌های چندکاره داشته باشند.

تاب برقی با سینی غذاخوری: لوازمی همچون تاب برقی به دلیل امکان ثابت نگه داشتن کودک در وضعیت نشسته برای غذا دادن به نوزاد بسیار مناسب هستند. در بعضی از مدل‌ها یک سینی غذاخوری نیز بر روی تاب برقی تعبیه می‌شود تا خانواده‌ها به کلی از خرید صندلی غذای کودک بی‌نیاز شوند. 

تاب برقی با قابلیت تبدیل به صندلی کودک: بعضی از مدل‌های تاب برقی پس از رسیدن کودک به حداکثر ظرفیت وزنی، قابلیت تبدیل به صندلی کودک را دارند. صندلی کودک معمولاً می‌تواند تا ۳ سالگی مورد استفاده قرار گیرد. این مدل‌ها، انتخاب مناسب برای خانواده‌هایی هستند که قصد نگهداری تاب برقی برای فرزند بعدی خود را ندارند و دوست دارند به مدت طولانی‌تری از محصول بهره ببرند.

ویژگی‌های بهترین تاب برقی برای نوزاد

بهترین تاب برقی برای نوزاد مدلی است که ابعاد و ارگونومی صندلی آن به خوبی با بدن کودک شما سازگار شود. کمربند ایمنی و قابلیت تنظیم تکیه‌گاه از ویژگی‌های ضروی برای یک تاب برقی خوب محسوب می‌شوند. سایر قابلیت‌ها همچون ویبره، نوار اسباب‌بازی، سایه‌بان، پشه‌بند و باکس موزیکال می‌توانند متناسب با سلیقه و ترجیح شخصی انتخاب شوند.

ابعاد صندلی تاب برقی

یکی از نکات مهم در خرید تاب برقی ابعاد صندلی و راحتی آن برای نوزاد است. اگر نوزاد شما جثهٔ کوچکی دارد، مدل‌هایی را انتخاب کنید که فضای کمتری دارند یا بالشتک اضافی داخل آنها تعبیه شده است. زیرا در صورت بزرگ بودن صندلی احتمال بیقراری و ناآرامی کودک بیشتر است. مدل‌های با صندلی بزرگتر، برای بچه‌هایی مناسبترند که قد بلندتری دارند. 

تشک دوبل قابل جداسازی

تاب برقی از روز اول تولد تا وزن ۹ کیلوگرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. رشد نوزاد در این بازهٔ زمانی بسیار سریع است و داشتن یک پد اضافی برای ماه‌های اولیه تولد می‌تواند بسیار مهم باشد. پدهای رویی نقش حافظت اضافی از سر و گردن نوزاد را بر عهده خواهند داشت. پس از بزرگ شدن کودک، این پدها جدا شده و فضای بیشتری برای نشستن کودک فراهم می‌شود.

قابلیت چرخش صندلی

قابلیت چرخش صندلی برای حرکت تاب برقی به اطراف و یا به جلو و عقب یکی از ویژگی‌های مهمی است که امکان سازگاری بیشتر نوزاد با تاب برقی را فراهم می‌کند. اینکه نوزاد دلبند شما با حرکت به جلو و عقب و یا اطراف آرامش بیشتری پیدا می‌کند قابل پیش‌بینی نیست.

کمربند ایمنی

به صورت یک قانون کلی کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای ایمنی بیشتری فراهم می‌آورد و بهتر است در اولویت انتخاب قرار گیرد. اما مدل‌های دارای کمربند ۳ نقطه‌ای نیز برای فراهم ساختن یک حفاظت حداقلی کافی هستند. 

قابلیت تنظیم تکیه‌گاه

بعضی مدل‌ها قابلیت تنظیم پشتی صندلی در ۲ حالت خوابیده و نیمه‌نشسته را دارند. این قابلیت برای داشتن یک کنترل حداقلی بر روی وضعیت نشستن نوزاد کافی است. در مدل‌های مجهزتر امکان تنظیم پشتی در ۴ تا ۵ زاویهٔ مختلف نیز وجود دارد که دست والدین را برای رسیدن به راحت‌ترین حالت ممکن باز می‌گذارد. امکان تغییر زاویهٔ صندلی به خصوص برای نوزادان مبتلا به رفلاکس اهمیت زیادی خواهد داشت.

قابلیت ویبره

قابلیت ویبره با تداعی ضربان قلب والدین در هنگام در آغوش گرفتن بچه‌ها نقش مؤثری در آرام کردن بیقراری نوزاد به خصوص در کودکان مبتلا به کولیک دارد. در مدل‌هایی که صندلی تاب جدا شده و به صورت راکر بر روی زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد، قابلیت ویبره می‌تواند تا حدی جایگزین حرکت تاب برقی شود. 

نوار اسباب‌بازی

در بعضی مدل‌ها یک نوار اسباب‌بازی با آویزهای عروسکی تعبیه می‌شود. آویزها با ایجاد احساس کنجکاوی به رشد مهارت‌های شناختی نوزاد کمک می‌کنند. همچنین تلاش برای دست زدن به عروسک‌ها، به رشد مهارت‌های حرکتی نوزاد کمک می‌کند. در برخی مدل‌ها، یه آینهٔ پلاستیکی در بخش بالای تاب تعبیه می‌شود که به دلیل انعکاس حرکت تاب برقی می‌تواند بچه‌ها را تا مدت‌ها سرگرم نگه دارد. از آنجایی که تاب برقی وسیله‌ای برای سرگرمی نوزاد است، این قابلیت‌ها می‌توانند بسیار کاربردی باشند. با این حال، داشتن آن الزامی نیست و شما می‌توانید نوار و لوازم اسباب‌بازی را به صورت جداگانه نیز تهیه کنید.

سایه‌بان و پشه‌بند

از آنجایی که خواباندن نوزاد در داخل تاب برقی چندان توصیه نمی‌شود، سایه‌بان و پشه‌بند از جمله لوازم ضروری برای یک تاب برقی محسوب نمی‌شوند. با این حال، گاهی نور شدید مصنوعی و عوامل مزاحم می‌توانند برای کودک آزار دهنده باشند و در اختیار داشتن این امکانات خالی از لطف نیست.

باکس موزیکال و چراغ خواب

بعضی از مدل‌های تاب برقی امکان روشن کردن چراغ خواب و پخش ملودی‌های کودکانه برای خواباندن نوزاد را در اختیار والدین قرار می‌دهند. در بعضی مدل‌ها امکان متصل کردن گوشی همراه از طریق بلوتوث یا کابل USB برای پخش موسیقی دلخواه والدین نیز وجود دارد. در صورت انتخاب این مدل‌ها، داشتن تایمر خواب برای قطع شدن موسیقی پس از مدت مشخص می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

ویژگی‌های بهترین تاب برقی برای والدین

بهترین تاب برقی برای والدین مدل‌هایی است که برداشتن و گذاشتن کودک در داخل آن آسان باشد و دکمه‌های کنترلی دستگاه در محل مناسبی باشند. قابلیت شستشو و پاکسازی آسان، تایمر‌های خواب و جابه‌جایی آسان از جمله ویژگی‌های دیگری هستند که والدین برای راحتی خود باید به آن دقت کنند. 

سهولت گذاشتن و برداشتن کودک

یکی از نکات مهمی که والدین در هنگام خرید تاب برقی لازم است کنترل کنند، ارتفاع مناسب صندلی تاب برقی برای گذاشتن و برداشتن کودک است. اگر صندلی تاب برقی بیش از حد پایین باشد، استفادهٔ مکرر از آن در طول روز می‌تواند برای والدین دشوار باشد. آزاد بودن فضای اطراف صندلی همچنین از برخورد نوزاد به چارچوب جلوگیری می‌کند.

دکمه‌های کنترلی و کنترل از راه دور

محل تعبیهٔ دکمه‌های کنترلی دستگاه می‌تواند برای برخی والدین مهم باشد. در مدل‌های پایه‌دار، معمولاً این دکمه‌ها روی زمین قرار می‌گیرند که می‌تواند باعث خستگی پدر و مادر شود. بر روی بعضی از دستگاه‌ها یک ریموت کنترل عرضه می‌شود که کنترل دستگاه را برای والدین بسیار ساده می‌کند. در بعضی از مدل‌های جدیدتر امکان برقراری اتصال بلوتوثی با تلفن همراه و کنترل دستگاه با کمک گوشی هوشمند نیز وجود دارد که آزادی عمل بیشتری به والدین می‌دهد.

کاور قابل شستشو

تمامی لوازم نوزاد به طور مکرر در معرض آلودگی قرار دارند. تاب برقی که برای غذا دادن به نوزاد نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد بیشتر از سایر لوازم سیسمونی در معرض کثیف شدن قرار دارد. ناگفته پیداست که امکان جداسازی و شستشوی کاور تاب با ماشین لباسشویی می‌تواند کار والدین را بسیار ساده کند. در برخی مدل‌ها همچنین رویه‌ها قابلیت لکه‌گیری با دستمال نم‌دار را دارند که از دردسر شستشوی کامل کاور برای لکه‌های کوچک جلوگیری می‌کند.

تایمر خواب

مدل‌های مجهز به تایمر خواب پس از مدت زمان تعیین شده توسط والدین به صورت خودکار خاموش می‌شوند. این قابلیت از دو نظر اهمیت دارد: جلوگیری از بیدار شدن نوزاد پس از به خواب رفتن، صرفه‌جویی در مصرف برق. در اکثر مدل‌ها می‌توانید زمان تایمر خواب را بر اساس زمان به خواب رفتن کودک خود، از بین گزینه‌های ۱۵، ۳۰ و ۴۵ دقیقه‌ای انتخاب کنید.

قابلیت تاشو و جابه‌جایی

بعضی مدل‌های کوچک تاب برقی قابلیت تاشو و جابه‌جایی دارند. با این حال، مدل‌های پیشرفته و مجهز معمولاً فاقد این قابلیت هستند. در صورتی که قصد جابه‌جایی این مدل‌ها در اتاق‌های مختلف را داشته باشید، داشتن چرخ می‌تواند بسیار کاربردی باشد. همچنین سبک بودن و سهولت باز کردن و سر هم کردن کالا، می‌تواند استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف مانند مسافرت را آسان کند.

نکات مهم در خرید تاب برقی

علاوه بر راحتی نوزاد و والدین موضوعات دیگری نیز می‌توانند در انتخاب و خرید تاب برقی تأثیرگذار باشند. مسائلی همچون سبک زندگی و فضایی که برای قرار دادن دستگاه در اختیار دارید، مهلت تست و تعویض، کیفیت ساخت محصول، و در نهایت قیمت تاب برقی از جمله مواردی هستند که بهتر است مد نظر قرار گیرند.

سبک زندگی

فضایی که در خانه برای قرار دادن لوازم سیسمونی نوزاد در اختیار دارید و نوع فعالیت‌های روزمره، از مهمترین عوامل برای انتخاب بهترین مدل تاب برقی هستند.

  • در صورت محدود بودن فضا، ابعاد تاب برقی اهمیت زیادی دارد. اگر محل خواب و استراحت نوزاد تقریباً ثابت باشد، وزن محصول اهمیت چندانی نخواهد داشت. در این صورت مدل‌های کوچک با پایهٔ ثابت انتخاب مناسبی محسوب می‌شوند. 
  • در صورتی که به طور روزانه مشغله‌های متعددی دارید و می‌خواهید نوزاد را در اتاق‌های مختلف بخوابانید، قابلیت جابه‌جایی اهمیت زیادی دارد. اگر فضای کافی برای قرار دادن تاب برقی در اختیار دارید، می‌توانید مدل‌های مجهز با امکان جدا شدن صندلی از روی تاب را انتخاب کنید.
  • اگر به طور همزمان دغدغه محدودیت فضا و نیاز به جابه‌جایی دارید، باید از امکانات بیشتر صرف نظر کرده و مدل‌های کوچک و تاشو را مد نظر قرار دهید. مزیت دیگر این مدل‌ها، امکان استفاده در مسافرت و میهمانی است.

وزن کودک نسبت به سن

یک نکتهٔ مهم دیگر در انتخاب و خرید تاب برقی وزن کودک است. اکثر مدل‌های تاب برقی ظرفیت وزنی در حدود ۹ کیلوگرم دارند. برخی مدل‌ها ظرفیت ۱۲ کیلوگرم و ۱۵ کیلوگرم نیز دارند. ممکن است تصور کنید خریداری مدل‌هایی با ظرفیت بالاتر، مدت استفاده از محصول را افزایش می‌دهد. 

باید دقت کنید که برای استفاده از تاب برقی، علاوه بر وزن میزان رشد نوزاد نیز مهم است. بلافاصه پس از اینکه کودک شروع به چهار دست و پا راه رفتن کند استفاده از تاب برقی متوقف می‌شود، حتی اگر وزن کودک کمتر از ظرفیت دستگاه باشد. بنابراین، مدل‌هایی که ظرفیت بالاتری دارند، صرفاً برای کودکانی مناسب هستند که وزن سنگین‌تری نسبت به سن خود دارند.

منبع تغذیه

یکی از نکات مهم که در هنگام خرید تاب برقی باید به آن دقت کنید، منبع تغذیهٔ دستگاه است. اتصال به برق شهری، مقرون به صرفه‌ترین حالت برای استفاده از تاب برقی است. در بعضی مدل‌ها امکان استفاده از باتری نیز وجود دارد. این مدل‌ها دست شما را برای استفاده از دستگاه در موقعیت‌های مختلف باز می‌گذارند و در هنگام مسافرت بسیار کاربردی خواهند بود.

مهلت تست و قابلیت تعویض

تکنولوژی ساخت، سرعت و نوع حرکت مدل‌های مختلف تاب برقی تنوع زیادی دارد. علت این تنوع، تفاوت در سلیقه و روحیهٔ بچه‌های مختلف است. به همین دلیل ممکن است بهترین مدل تاب برقی از نظر شما به هیچ وجه برای کودک‌تان راحت نباشد. بنابراین داشتن مهلت تست و قابلیت تعویض در هنگام خرید تاب برقی، بیش از هر وسیلهٔ دیگری حائز اهمیت است.

کیفیت ساخت و ایمنی دستگاه

برای کنترل کیفیت و ایمنی دستگاه به نکات زیر توجه کنید.

  • مدل‌هایی را انتخاب کنید که پایهٔ پهن و محکم داشته باشند.
  • پس از قرار دادن تاب برقی بر روی زمین آن را به سمت چپ و راست و جلو و عقب هل بدهید و مطمئن شوید که پایه یا فریم دستگاه پایداری کافی را دارد.
  • روکش‌های صندلی و سطوح بیرونی آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید امکان سر خوردن نوزاد یا دست پدر و مادر هنگام بلند کردن صندلی وجود ندارد.
  • اگر صندلی قابل جدا شدن است، دقت کنید اتصالات از نوع کلیکی و صدا دار باشند تا هنگام قرار دادن آن بر روی پایه از نصب صحیح مطمئن شوید.
  • اتصالات نوار اسباب‌بازی و سایر لوازم الحاقی را بررسی کنید که به اندازهٔ کافی محکم باشند و احتمال لق شدگی و سقوط روی نوزاد را نداشته باشند.

بودجه و قیمت تاب برقی

به دلیل تنوع در امکانات، قیمت مدل‌های مختلف تاب برقی نیز بازهٔ وسیعی را در بر می‌گیرد. عوامل متعددی بر روی قیمت تاب برقی تأثیر دارند و شما باید بر اساس بودجه و ترجیح شخصی مدل مناسب را انتخاب کنید. به طور طبیعی، هر چه مدل انتخابی امکانات بیشتری داشته باشد قیمت تاب برقی بالاتر خواهد بود. با این حال، این موضوع قطعی نیست.

بعضی از مارک های خارجی تاب برقی که شهرت و اعتبار جهانی دارند می‌توانند حتی با قیمت بالاتر، امکانات کمتری داشته باشند. گاهی علت این موضوع بالا بودن فناوری ساخت و عدم استفاده از مواد خطرناک برای نوزاد است که موجب افزایش قیمت کالا می‌شود. با این حال، گاهی نیز علت بالا بودن قیمت یک مدل، تنها به طراحی منحصربه‌فرد و استایل خاص کالا مربوط می‌شود.

در بعضی محصولات از برندهای خارجی تاب برقی که شهرت کمتری دارند، توازن نسبی بین این دو نکته برقرار شده و یک مدل استاندارد با امکانات قابل قبول و قیمت متوسط عرضه می‌شود. این برندها، انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی محسوب می‌شوند که می‌خواهند در عین اطمینان از سلامت و ایمنی نوزاد، امکانات بیشتری در برابر هزینهٔ صرف شده در اختیار داشته باشند. 

برای اطلاع بیشتر می‌توانید مقالات تاب برقی چیست؟ و چطور یک تاب برقی خوب انتخاب کنیم؟ مطالعه بفرمائید.

همچنین می‌توانین محصولات گهواره برقی را مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

تاب برقی فورمامز مدل مامارو 4

تاب برقی فور مامز (4مامز) مدل مامارو 4
29,000,000 تومان

تاب برقی ماستلا مدل Deluxe

تاب برقی نوزاد و کودک ماستلا مدل دلوکس
4,180,000 تومان

تاب برقی گراکو مدل SoftSway

تاب برقی نوزاد گراکو مدل SoftSway
14,200,000 تومان

تاب برقی Ingenuity مدل Pemberton

نی نی لای لای و تاب برقی نوزاد و کودک اینجینیوتی مدل Pemberton
11,300,000 تومان

تاب برقی AiBeeYou مدل 885

تاب برقی نوزاد AiBeeYou مدل 885
4,100,000 تومان

تاب برقی Ingenuity مدل SmartSize

نی نی لای لای و تاب برقی نوزاد و کودک اینجینیوتی مدل اسمارت سایز
12,000,000 تومان

تاب برقی چلینو مدل lilly

تاب برقی نوزاد چلینو مدل lilly (لیلی)
9,500,000 تومان

تاب چیکو مدل Polly Swing Up

تاب نوزاد چیکو مدل پولی
9,500,000 تومان

تاب برقی گراکو مدل All Ways Soother

تاب برقی و نی نی لای لای نوزاد گراکو مدل All Ways Soother
19,100,000 تومان

تاب برقی جویی مدل سرینا

تاب برقی جویی مدل Serina Swivel
11,500,000 تومان

تاب برقی جیکل مدل Minos

نی نی لای لای و تاب برقی نوزاد و کودک جیکل مدل مینوس
10,950,000 تومان

تاب برقی کیکابو مدل Mia Stella

تاب برقی نوزاد و کودک کیکابو با قابلیت استفاده به عنوان نی نی لای لای مدل Mia Stella
9,990,000 تومان

تاب برقی گراکو مدل Lovin Hug

تاب برقی نوزاد و کودک گراکو مدل Lovin Hug
7,500,000 تومان

تاب برقی کیکابو مدل Angel's Hug

تاب برقی نوزاد و کودک کیکابو مدل آغوش فرشته
12,990,000 تومان

تاب برقی گراکو مدل Glider Elite

تاب برقی GRACO مدل گلایدر الیت
14,300,000 تومان

تاب برقی Ingenuity مدل SimpleComfort

نی نی لای لای و تاب برقی نوزاد Ingenuity مدل SimpleComfort
9,900,000 تومان

تاب برقی Hibob مدل bb201

تاب برقی چرخشی نوزاد Hibob
1,985,000 تومان

تاب برقی Ingenuity مدل InLighten

تاب برقی و نی نی لای لای نوزاد و کودک اینجینیوتی مدل InLighten
11,200,000 تومان

تاب برقی Ingenuity مدل Portable

تاب برقی نوزاد Ingenuity مدل پرتابل
3,500,000 تومان

تاب برقی Kores مدل Deluxe

تاب برقی نوزاد و کودک
2,380,000 تومان

تاب برقی Maribel مدل SG301

تاب برقی نوزاد و کودک ماریبل
1,950,000 تومان

تاب برقی Pierre Cardin

تاب برقی نوزاد پیر کاردین
1,968,000 تومان
Close