بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
صفحه اصلی بلاگ بامبینو کالا

راهنمای خرید تاب برقی نوزاد

راهنمای خرید تاب برقی نوزاد; تاب برقی از جمله اقلام سیسمونی نوزاد است که در نگاه اول و در مقایسه با سایر موارد اساسی‌تر، چندان ضروری به نظر نمی‌رسد. به همین دلیل ممکن است نسبت به خرید تاب برقی در سیسمونی نوزاد خود دچار تردید باشید؛ به ويژه که این تاب برقی کودک قیمت بالایی داشته باشد.

دو دلیل عمده برای خرید تاب برقی وجود دارد:

  1. افزایش کیفیت خواب نوزاد؛
  2. افزایش آزادی عمل والدین؛

به طور مداوم بالای سر نوزاد بودن و یا به طور مداوم نوزاد را در آغوش تکان دادن و خواباندن بسیار زمان‌بر و در پاره‌ای از اوقات خسته کننده است. اگر دوست دارید خیال‌تان بابت خواب آرام و عمیق نوزاد راحت باشد، در این صورت تاب برقی نوزاد وسیله‌ای کاربردی برای شما محسوب خواهد شد.

نکات مهم هنگام خرید تاب برقی


اگر تصمیم خود را برای تهیه یک تاب برقی برای نوزاد خود گرفته‌اید و دوست دارید بدانید چه نکاتی در خرید تاب برقی مهم هستند، با راهنمای خرید تاب برقی نوزاد همراه باشید.

راهنمای خرید تاب برقی نوزاد

نوع حرکت تاب برقی

نوع حرکت تاب برقی اولین ویژگی است که در خرید تاب برقی مورد توجه قرار می‌گیرد. حرکت تاب برقی می‌تواند به سمت جلو و عقب، به پهلو، به صورت ویبره و یا ترکیبی از این سه حالت باشد.

برخی تاب‌های برقی چندین حالت برای تنظیم سرعت حرکت دارند و برخی تنها یک یا دو حالت. انتخاب از میان این گزینه‌ها به بودجه و روحیات نوزاد شما بستگی خواهد داشت که هرچه نوع حرکت و سرعت تاب برقی متنوع‌تر باشد، شانس انطباق با روحیات کودک بیشتر خواهد شد.

تاب برقی گراکو مدل Move With Meگهواره و تاب برقی ماستلا مدل 3in1تاب برقی و یا نی نی لای لای برقی فور مامز (4مامز) مدل مامارو 4

کمربند ایمنی تاب برقی نوزاد

با توجه به اینکه یکی از دلایل انتخاب تاب برقی، اطمینان والدین برای تنها گذاشتن نوزاد می‌باشد، شکی نیست که کیفیت کمربند ایمنی باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. توصیه ما انتخاب کمربندهای پنج‌نقطه‌ای می‌باشد.

قابلیت جابه‌جایی و تغییر زاویه

وزن، ابعاد و قابلیت جابه‌جایی، از دیگر ویژگی‌هایی است که در خرید تاب برقی مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین قابلیت تغییر و تنظیم تکیه‌گاه صندلی تاب برقی، کاربرد آن را افزایش خواهد داد و استفاده از آن منحصر به زمان خوابیدن نخواهد بود.

قابلیت تمیزکاری

با توجه به دشواری نگهداری از نوزاد در سال‌های اولیه تولد، لوازم نگهداری او نباید اسباب زحمت بیشتر برای شما باشند. پارچه‌های قابل جدا شدن و قابل شستشو با ماشین لباس‌شویی، پارچه‌های ضدآب و قابل پاکسازی با حوله از مهم‌ترین ويژگی‌هایی هستند که یک تاب برقی خوب باید داشته باشد.

 

وسایل سرگرم کننده

ملودی‌های ویژه خواب و اسباب‌بازی‌های تعبیه شده جهت سرگرمی نوزاد، از جمله امکانات جانبی تاب‌های برقی می‌باشند که بدون نیاز به افزایش قابل توجه در هزینه، می‌توانند بسیار مفید و کاربردی باشند.

راحتی نوزاد در تاب

راحتی نوزاد در داخل تاب برقی، قطعا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد توجه خواهد بود. جنس باکیفیت پدهای نشیمن‌گاهی، ضخامت کافی و میزان نرمی سطوح، و نیز پارچه رویی باکیفیت برای جلوگیری از تعریق نوزاد از جمله مهم‌ترین نکاتی هستند که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرند.

نکات پایانی

والدین در خرید تاب برقی نگرانی‌های متعددی خواهند داشت. آرامش نوزاد و کودک در تاب برقی سوالی هست که اکثر والدین قبل از خرید این محصول دارند و این سوال باعث ایجاد شک در میزان هزینه و خرید می‌شود، به طور کلی باید گفت این مورد بستگی به روحیات کودک دارد که در اکثر موارد، تاب برقی کمک شایانی به خواب بهتر می‌کند. البته قابل ذکر هست عادت نوزاد به خوابیدن در آغوش والدین در هفته‌های اولیه و سپس اقدام به خرید این محصول ممکن است باعث بی‌قراری کودک در تاب شود، به همین خاطر پیشنهاد ما برای خرید و استفاده تاب برقی از بدو تولد نوزاد است.

همچنین شما باید مطمئن شوید که نوزاد در ساعات عدم حضور شما از تاب پایین نمی‌افتد یا با صدای ایجاد شده در اثر حرکت تاب برقی بیدار نمی‌شود.

راحتی نوزاد در هنگام قرارگیری بر روی تاب برقی و سهولت نگهداری از تاب برقی از دیگر دغدغه‌های شما خواهد بود. تمامی این دغدغه‌ها می‌توانند به یک فاکتور در ارزیابی کیفیت و انتخاب بهترین تاب برقی تبدیل شوند.

 

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر
تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نظرات خود را وارد نمایند.
Close