بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

تخت و پارک نوزاد و کودک، یکی از محصولات چندمنظوره در اقلام سیسمونی نوزاد محسوب می‌شود که می‌تواند کاربردهای مختلفی همچون خواباندن کودک، بازی و سرگرمی بچه‌ها و تعویض پوشک را داشته باشد.

انواع مدل های تخت و پارک موجود در بازار، مشخصات و قابلیت‌های متفاوتی دارند. برای خرید تخت پارک کودک، بهتر است ابتدا کاربردهای مورد نظر خود را مشخص کرده و سپس بهترین مدل تخت و پارک را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید.

انواع تخت و پارک کودک

انواع مدل‌های تخت و پارک کودک از نظر امکانات یکسان نیستند. به عنوان مثال، برخی از مدل‌ها تنها برای بازی کردن تولید می‌شوند و استانداردهای لازم برای خواباندن نوزاد را ندارند. بهتر است پیش از خرید تخت و پارک نوزاد، مدل‌های موجود در بازار و امکانات هر یک را بررسی کنید. 

تخت و پارک کودک دلوکسه یا ساده

مدل‌های مختلف تخت و پارک کودک، در دو گروه اصلی دلوکسه و ساده دسته‌بندی می‌شوند. تخت و پارک‌های ساده، معمولاً یک قطعه هستند و امکانات بیشتری ندارند. مزیت این مدل‌ها قیمت پایین، وزن کم و جابه‌جایی آسان است. طول و عرض مدل‌های تخت و پارک ساده معمولاً 70 در 100 سانتی‌متر بوده و اغلب مدل‌ها در حدود 10 الی 12 کیلوگرم وزن دارند.

مدل‌های دلوکسه امکانات بیشتری دارند و یک مجموعه از لوازم ضروری برای نگهداری نوزاد را در اختیار مادران قرار می‌دهد. سبد خواب یا تخت مسافرتی، سبد تعویض، ارگانایزر و نظم دهنده، باکس موزیکال، نی نی لای لای، پنل اسباب‌بازی، و سایه‌بان از جمله امکاناتی هستند که بر روی مدل‌های دلوکسه وجود دارند.

تخت و پارک کودک با قابلیت تخت مسافرتی

تخت و پارک کودک بیش از حد عمیق است و برای خواباندن نوزاد تازه متولد شده چندان مناسب نیست. به همین دلیل، در صورتی که قصد استفاده از تخت و پارک به عنوان تخت کنار مادر را دارید، باید مدل‌های دارای سبد خواب را انتخاب کنید. سبد خواب یا تخت مسافرتی، بر روی تخت و پارک نصب شده و امکان قرارگیری تشک نوزاد در ارتفاع مناسب را فراهم می‌سازد. بدین ترتیب، دسترسی مادر به نوزاد آسان‌تر بوده و برای برداشتن بچه‌ها از داخل تخت، متحمل زحمت زیادی نخواهید شد.

در برخی مدل‌ها، به جای سبد خواب، لوازم و الحاقات اضافی برای نصب تشک نوزاد در وسط تخت و پارک و تبدیل آن به تخت کنار مادر تعبیه می‌شود. نصب و راه‌اندازی این مدل‌ها می‌تواند اندکی وقت‌گیر و پیچیده باشد. این مدل‌ها برای خانواده‌هایی مناسب است که قصد استفاده از تخت و پارک در محیط بیرون از خانه را ندارند. برای انتخاب مدل‌های دارای سبد خواب یا تخت کنار مادر، بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

کیفیت تشک

کیفیت تشک داخل تخت، یکی از مهمترین نکات در خرید لوازم خواب نوزاد است. یک تشک ایده‌آل، باید ضخامت مناسبی (در حد ۲.۵ سانتی‌متر) داشته و به حد کافی محکم و یکنواخت باشد تا از آسیب دیدن سر و ستون فقرات نوزاد جلوگیری شود. تشک نوزاد، باید به طور کامل سطح تخت و پارک را بپوشاند و کوچکترین فاصله‌ای با اطراف دیواره‌ها نداشته باشد.

قابلیت تنظیم ارتفاع

برخی از مدل‌ها،  قابلیت نصب سبد خواب در ۲ ارتفاع متفاوت را دارند. بدین ترتیب، می‌توانید در ماه‌های اولیهٔ تولد، نوزاد را در بالاترین ارتفاع ممکن بخوابانید. پس از چند ماه که وزن کودک بیشتر شده و توانایی چرخش به طرفین را پیدا می‌کند، لازم است ارتفاع تخت را اندکی کاهش دهید تا ایمنی کودک افزایش پیدا کند.

اتصالات مخفی

یکی از نکات مهم دیگر، نحوهٔ اتصال سبد خواب به تخت و پارک است. اگر شما یک کودک خردسال در خانه داشته باشید، احتمال کنجکاوی بچهٔ بزرگتر و باز کردن اتصالات تخت وجود دارد که می‌تواند سلامتی نوزاد را به خطر بیندازد. برای جلوگیری از این مشکل، در مدل‌های جدید تخت و پارک، گیره‌ها و زیپ‌های اتصال تخت مسافرتی به تخت و پارک، زیر پوشش‌های پارچه‌ای مخصوصی مخفی می‌شوند تا بچه‌های دیگر نتوانند آن را پیدا کرده و باز کنند. 

تخت و پارک کودک با سبد تعویض

یکی از قابلیت‌های مهم بسیاری از مدل‌های تخت و پارک نوزاد، داشتن سبد تعویض است. سبد تعویض امکان قرار دادن نوزاد در ارتفاع بالاتر را فراهم می‌سازد. بدین ترتیب، مراحل تعویض پوشک برای والدین آسانتر شده و  از خستگی و کمردرد جلوگیری می‌شود. در صورتی که این قابلیت برای شما مهم است، به نکات زیر در هنگام خرید تخت و پارک کودک دقت کنید.

نحوهٔ اتصال سبد تعویض

در اکثر مدل‌ها سبد تعویض به کمک گیره‌های مخصوص و اتصالات کلیکی، بر روی فریم پارک نصب شده و پس از پایان تعویض جدا می‌شود. در برخی مدل‌ها، امکان تا کردن سبد تعویض به سمت یکی از دیواره‌های تخت و پارک وجود دارد.

متخصصان کودک نوع دوم را چندان توصیه نمی‌کنند. قرارگیری الحاقات اضافی بر روی تخت و پارک، می‌تواند ایمنی کودک را به خطر بیندازد. بهترین حالت استفاده از سبد تعویض، آن است که هر بار بر روی تخت و پارک نصب شده و پس از پایان کار، جدا شده و کنار گذاشته شود. 

کمربند ایمنی و حفاظ نوزاد

در حین تعویض نوزاد، همیشه باید با یک دست مراقب کودک باشید. نباید بچه‌ها را روی سبد تعویض به حال خود رها کنید. در بعضی از مدل‌ها، سبد تعویض به تسمه‌های مخصوصی مجهز است که در صورت سر خوردن دست والدین یا بروز مشکلات مشابه، از سقوط و آسیب دیدگی نوزاد جلوگیری می‌کند. توصیه می‌شود در خرید تخت و پارک کودک دلوکسه که مجهز به سبد تعویض هستند، این نکته را مد نظر قرار دهید. 

تخت و پارک به همراه نی نی لای لای

بر روی برخی از مدل‌های تخت و پارک یک نی نی لای لای نیز تعبیه می‌شود. در این صورت شما نیاز به خرید این وسیله به طور جداگانه نخواهید داشت. داشتن یک نی نی لای لای می‌تواند برای غذا دادن به نوزاد، چرت‌های کوتاه در بین روز و خواباندن بچه‌ها در مهمانی و مسافرت کاربردی باشد. همچنین برخی مدل‌ها به قابلیت ویبره مجهز هستند که در صورت بیقراری و ابتلای نوزاد به کولیک، می‌توانند در آرام کردن کودک به شما کمک کنند.

ارگانایزر و نظم دهنده لوازم نوزاد

در بیشتر مدل‌های تخت و پارک نوزاد، تدابیری برای قرار دادن لوازم ضروری نوزاد از جمله لباس‌های تمیز، دایپر، اسباب‌بازی‌ها و شیشهٔ شیر اندیشیده می‌شود. در اکثر مدل‌ها، ارگانایزر، به صورت یک سبد چندقسمتی است که در بخش بیرونی تخت و پارک نصب می‌شود. در برخی مدل‌ها، ممکن است کیف‌های زیپ‌دار یا شلف‌های پارچه‌ای برای این منظور در نظر گرفته شده باشد. در هر حالت، بررسی چند نکته در خصوص ارگانایزر مهم است.

 • ارگانایزر باید در قسمت بیرونی تخت و پارک کودک نصب شود و بچه‌ها نباید به آن دسترسی داشته باشند.
 • در هنگام تست محصول بررسی کنید که سبد لوازم ضروری، فضای کافی برای قرار دادن تمامی لوازم ضروری و مورد نیازتان را داشته باشد.

سایه‌بان، پنل بازی و باکس موزیکال

بعضی از مدل‌های تخت و پارک دلوکسه، امکانات بیشتری همچون سایه‌بان، پشه‌بند و پنل بازی با آویزهای عروسکی دارند که در صورت استفاده از محصول برای خواباندن کودک، می‌توانند کاربردی باشند. بعضی مدل‌ها همچنین باکس موزیکالی دارند که امکان پخش موسیقی و لالایی در حین خواب را فراهم می‌سازد. این امکانات ممکن است باعث بالا رفتن قیمت تخت و پارک کودک شوند. بنابراین، انتخاب چنین مدل‌هایی به نیازهای خاص خانواده و هدف شما از خرید تخت و پارک کودک بستگی دارد.

خرید بهترین مدل تخت و پارک کودک بر اساس کاربرد

ممکن است انتخاب و خرید بهترین مدل تخت و پارک کودک، از میان انبوه مدل‌های متنوع موجود در بازار کار آسانی نباشد. همچنین ممکن است برای والدین سؤال باشد که آیا خرید تخت و پارک ضروری است یا خیر. برای این منظور، بهتر است کاربردهای تخت و پارک را در نظر گرفته و با توجه به سبک زندگی خود تصمیم‌گیری کنید.

استفاده از تخت و پارک به عنوان تخت کنار مادر

در صورتی که قصد استفاده از تخت و پارک برای خواباندن نوزاد را دارید، باید مدل‌هایی را انتخاب کنید که دارای سبد خواب بوده و یا قابلیت تبدیل شدن به تخت کنار مادر را داشته باشند،البته باید به این نکته توجه کنید که هیچ تخت و پارکی امکان هم سطح شدن با تخت مادر و اتصال با تسمه به تخت مادر را ندارد. مدل‌های تخت و پارک دلوکس برای خواباندن نوزاد مناسب‌تر هستند. امکاناتی همچون سایه‌بان، پشه‌بند، پنل اسباب‌بازی و باکس موزیکال نیز می‌توانند برای خواب بهتر نوزاد مورد توجه قرار گیرند.

متخصصان کودکان و نوزادان، توصیه می‌کنند که بچه‌ها در ۶ ماه اول تولد در یک تخت مجزا، در کنار والدین بخوابند. مزیت استفاده از تخت و پارک نسبت به سایر محصولات با کاربرد مشابه این است که پس از عبور نوزاد از شش ماهگی، این محصول می‌تواند به اشکال متعددی مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر انتخابی اقتصادی محسوب می‌شود.

چرت و استراحت میان روز

اگر قصد دارید از تخت و پارک برای خواباندن کودک در طول روز استفاده کنید، بهتر است مدل‌های کوچک و چرخ‌دار را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی تخت را بین اتاق‌های مختلف جابه‌جا کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب و خرید تخت و پارک دارای تخت مسافرتی و یا نی نی لای لای، از این وسیله برای خواب کوتاه مدت نوزاد در طول روز استفاده کنید.

نوزاد علاوه به خواب شبانه، به مقدار قابل توجهی خواب در طول روز نیاز دارد. با این حال، والدین در طول روز مشغله‌ها و دغدغه‌های متعددی دارند و نمی‌توانند تمام مدت در کنار تخت کودک مراقب او باشند. در چنین شرایطی، استفاده از لوازمی که بتوانید بچه‌ها را در اتاقی نزدیک خود بخوابانید بسیار کاربردی خواهد بود.

ایجاد محیط امن برای بازی کودک

اگر هدف اصلی شما از خرید تخت و پارک کودک درست کردن محیط بازی و سرگرمی برای کودک است، یک مدل ساده و استاندارد با ابعاد بزرگ می‌تواند برای این منظور کافی باشد. بعضی مدل‌ها، قابلیت‌های جالبی همچون باز شدن بخشی از دیوارهٔ تخت و پارک به صورت زیپی را دارند که برای بچه‌ها سرگرم کننده است و می‌تواند تخت و پارک را به نوعی خانهٔ عروسکی کوچک تبدیل کند.

بچه‌ها از ۶ ماهگی به مرور شروع به چهار دست و پا راه رفتن می‌کنند و نیاز دارند اوقاتی را به تنهایی به بازی کردن بپردازند تا شخصیت مستقلی پیدا کنند. این موضوع موجب نگرانی برخی والدین می‌شود. به دلایل متعددی ممکن است بخواهید کودک را برای مدتی تنها گذاشته و به کارهای ضروری خود بپردازید. در چنین موقعیت‌هایی، فراهم کردن یک محیط امن و سرگرم کننده می‌تواند خیال شما را از بابت سلامتی کودک راحت کند. 

کاربرد در هنگام گردش و پیک نیک

در صورتی که هدف اصلی شما از خرید تخت و پارک کودک، استفاده از این محصول در حین گردش است باید به قابلیت تاشو به صورت فشرده، وزن سبک، جابه‌جایی آسان و قابلیت شستشوی محصول توجه کنید. امکاناتی همچون سایه‌بان و پشه‌بند نیز اهمیت زیادی خواهند داشت. بعضی مدل‌های تخت و پارک، به جای فرم مستطیلی، حالت چندضلعی دارند که مساحت بیشتری برای بازی در فضای آزاد فراهم می‌کند. 

خستگی و بی‌خوابی کودک در طول گردش‌های خانوادگی می‌تواند والدین را دچار ناراحتی و اضطراب کند. همچنین ممکن است تمام مدت گردش در حال مراقبت از کودک بوده و هیچ فرصتی برای تفریح نداشته باشید. همراه داشتن یک تخت تاشوی امن و سبک، می‌تواند بسیار کاربردی بوده و هم از خستگی بچه‌ها و هم خستگی پدر و مادر جلوگیری کند.

کاربرد در مسافرت و خانهٔ آشنایان

در صورتی که می‌خواهید از تخت و پارک برای خواباندن نوزاد در مسافرت استفاده کنید، بهتر است مدل‌های دارای تخت مسافرتی را انتخاب کنید. در بعضی از مدل‌های تخت و پارک، امکان باز کردن یکی از دیواره‌ها و تبدیل پارک به تخت کودک وجود دارد که می‌تواند تا حدود ۵ سالگی مورد استفاده قرار گیرد. 

برای بسیاری از بچه‌ها، خوابیدن و بیدار شدن در محیط جدید دشوار است و ممکن است با بهانه‌گیری شما را کلافه کنند. به همین دلیل اگر بخواهید آنها را برای خواب بعد از ظهر یا شب در خانهٔ پدربزرگ و مادربزرگ بگذارید، همراه داشتن تخت خودشان می‌تواند کمک کننده باشد. همچنین بعضی هتل‌ها، تخت مخصوص برای کودکان ارائه نمی‌کنند که در این صورت، همراه داشتن تخت تاشوی کودک می‌تواند بسیار مفید باشد.

نکات مهم در خرید تخت و پارک کودک

همچون تمامی لوازم سیسمونی نوزاد، تنوع مدل و برندهای تخت و پارک بسیار بالاست. طیف وسیعی از مارک های داخلی و خارجی تخت و پارک وجود دارند که ممکن است انتخاب را برای شما دشوار کند. برای انتخاب و خرید تخت و پارک، بهتر است به نکات متعددی توجه کنید.

ابعاد و وزن

یکی از نکات مهم در خرید مدل مناسب تخت و پارک، ابعاد و وزن محصول است. با توجه به کاربردهای تخت و پارک که پیش از این ذکر شد، تعیین کنید که چه کاربردی برای شما مهمتر است.

 • اگر بیشتر اوقات قرار است از این محصول در خانه استفاده کنید و دوست دارید تا سال‌های زیادی، از محصول برای نگهداری و بازی کودک استفاده کنید، مدل‌های بزرگتر را انتخاب کنید.
 • در صورتی که قصد دارید بیشتر در حین مسافرت و گردش از این وسیله استفاده کنید، مدل‌های کوچکتر انتخاب بهتری خواهند بود.
 • بعضی از مدل‌های تخت و پارک، با وزن نزدیک به ۷ کیلوگرم و ابعاد فوق‌فشرده در حالت تاشو طراحی می‌شوند که محصول ایده‌آلی برای مسافرت‌های هوایی است.

سهولت استفاده و قابلیت جابه‌جایی

یکی از مهمترین دلایل خرید تخت و پارک کودک، امکان استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف است. به همین دلیل، جابه‌جای این وسیله باید آسان باشد.

 • قابلیت تاشو با یک دست: سیستم باز و بسته شدن مدل‌های مختلف تخت و پارک با هم متفاوت است. بهتر است به دنبال مدل‌هایی باشید که قابلیت تاشو با یک حرکت را دارند و استفاده از آنها پیچیدگی زیادی ندارد.
 • چرخ: برخی از مدل‌ها، دارای چرخ‌هایی هستند که می‌توانند جابه‌جایی وسیله را برای شما آسان کنند. در صورت انتخاب مدل‌های چرخ‌دار، به کیفیت قفل چرخ‌ها و ایستایی تخت و پارک در حین قرارگیری کودک در داخل آن دقت کنید.
 • کاور مخصوص: داشتن کاور مخصوص برای نگهداری محصول در حالت تاشو، یک ویژگی بسیار کاربردی است که جابه‌جایی وسیله را برای شما آسان می‌کند. در برخی مدل‌های چرخ‌دار، چرخ‌ها در بیرون از کاور قرار می‌گیرند که امکان جابه‌‌جایی وسیله به صورت ترولی با چرخ را فراهم می‌سازد.
 • قابلیت شست‌وشو: امکان جداسازی و شستن کاورهای پارچه‌ای و رویه تشک با ماشین لباسشویی و پاکسازی فریم با مواد غیرخورنده و دستمال نم‌دار، ویژگی‌هایی هستند که نگهداری از محصول را برای شما آسان می‌کنند.

نکات مهم برای ایمنی کودک

تخت و پارک نیز باید همچون تمامی لوازم سیسمونی، ایمنی کافی برای استقرار کودک و نوزاد را داشته باشد.

 • تشکچهٔ در نظر گرفته شده برای تخت و پارک، باید کاملاً در داخل آن کیپ شده و قابلیت حرکت به اطراف را نداشته باشد.
 • دیواره‌های تخت و پارک باید مشبک باشند تا امکان دید والدین و گردش آزاد هوا وجود داشته باشد.
 • در هنگام تست کالا، به عملکرد روان و بدون اشکال دکمه‌ها، به خصوص دکمهٔ تاشو توجه کنید.
 • اجزای تخت و پارک باید یکپارچه بوده و هیچ روزنه‌ای بین اجزای مختلف وجود نداشته باشد. بررسی کنید که امکان گیر کردن انگشت نوزاد در هیچ بخشی از تخت و پارک وجود نداشته باشد.

امکانات مختلف تخت و پارک کودک

اگر قصد خرید تخت و پارک کودک مدل‌های دلوکسه را داشته باشید، محصول انتخابی شما از چند قطعه تشکیل خواهد شد. در این صورت، به نکات زیر توجه کنید.

ظرفیت وزنی و سن کودک

هر یک از امکانات تخت و پارک کودک، از جمله پارک بازی،تخت مسافرتی و سبد خواب، سبد تعویض و نی‌نی لای‌لای ظرفیت وزنی خاص خود را دارند. به هنگام انتخاب و خرید تخت و پارک کودک، لازم است ظرفیت هر یک از اجزا را به صورت جداگانه بررسی کنید تا مطمئن شوید که مدل انتخابی با توجه به سن، قد و وزن کودک، توقعات شما را برآورده می‌سازد.

اتصالات کلیکی صدا دار

توصیه می‌شود اتصالات لوازم جانبی به تخت و پارک، به صورت کلیکی و صدادار باشد. بدین ترتیب، در هر بار استفاده والدین بدون نیاز به صرف وقت و زحمت زیادی، متوجه خواهند شد که وسیله به درستی بر روی فریم تخت و پارک نصب شده است.

قیمت تخت و پارک کودک

قیمت تخت و پارک کودک، تا حد زیادی به امکانات آن بستگی دارد. به همین دلیل، مهم است که شما با کاربرد مدل‌های مختلف آشنایی داشته و مدل مناسب را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. همچنین برند تولید کنندهٔ تخت و پارک نیز می‌تواند روی قیمت آن تأثیرگذار باشد. 

بهترین مارک‌های خارجی تخت و پارک کودک همچون گراکو و چیکو، ممکن است اندکی گرانتر از مدل‌های دیگر باشند. کیفیت ساخت و دوام کالا، عامل دیگری است که می‌تواند بر روی قیمت تخت و پارک تأثیر بگذارد. در صورتی که قصد استفاده از محصول برای فرزندان بعدی خود را نیز دارید، انتخاب مدل‌هایی با کیفیت ساخت و دوام زیاد، می‌تواند سرمایه‌گذاری اقتصادی هوشمندانه‌ای باشد.

همچنین می‌توانین با مراجعه به بلاگ بامبینو کالا، سایر مطالب مرتبط با تخت و پارک نوزاد و کودک را مشاهده فرمایید.

راهنمای خرید بهترین تخت و پارک برای خواب و بازی نوزاد و کودک

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

تخت و پارک جیکل مدل پونی

تخت پارک نوزاد و کودک جیمل مدل پونی
14,500,000 تومان

تخت و پارک بیبی ترند مدل GoLite Twins

تخت و پارک نوزاد و کوک بیبی ترند مدل GoLite Twins
15,500,000 تومان

تخت پارک کیکابو مدل Milky Way

تخت و پارک بازی کیکابو مدل milky way
9,990,000 تومان

تخت و پارک کیکابو مدل Dessine Moi

تخت و پارک نوزاد و کودک کیکابو مدل Dessine Moi
8,990,000 تومان

تخت و پارک چیکو مدل Lullaby Zip

تخت پارک نوزاد و کودک چیکو مدل Lullaby Baby
24,500,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Travel Dome LX

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Travel Dome LX
17,700,000 تومان

تخت پارک جیکل مدل هاب

تخت و پارک جیکل مدل Hub
9,300,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Newborn2Toddler

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Newborn2Toddler
19,600,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Rock 'n Grow

تخت پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Rock 'n Grow
18,800,000 تومان

تخت و پارک چیکو مدل Lullago Zip

تخت پارک و تخت مسافرتی چیکو مدل Lullago Zip
5,900,000 تومان

پارک Cam مدل America

پارک نوزاد و کودک کم مدل آمریکا
5,500,000 تومان

پارک Cam مدل Brevettato Millegiochi

پارک نوزاد و کودک کم مدل Brevettato Millegiochi
7,800,000 تومان

پارک جویی مدل Cheer

پارک بازی نوزاد و کودک جویی مدل Cheer
4,500,000 تومان

پارک چیکو مدل Easy Sleep

پارک کودک چیکو مدل Easy Sleep
2,500,000 تومان 3,500,000 تومان

پارک هاوک مدل Play n Relax SQ

پارک نوزاد و کودک هاوک مدل Play and Relax SQ
2,350,000 تومان

تخت پارک Baby Trend مدل Go Lite ELX

تخت و پارک نوزاد و کوک بیبی ترند مدل Go Lite ELX
5,550,000 تومان 6,200,000 تومان

تخت پارک Graco مدل Contour Bassinet

تخت و پارک گراکو مدل Contour Bassinet
2,000,000 تومان

تخت پارک Kikka Boo مدل Day & Night

تخت و پارک نوزاد و کودک کیکابو مدل شب و روز Day and Night
1,480,000 تومان

تخت پارک جویی مدل illusion

تخت و پارک جویی Joie مدل illusion
5,900,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل Nearby

تخت و پارک نوزاد و بچه GRACO مدل Nearby
17,500,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل Nuzzle Nest Finland

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Nuzzle Nest Finland
14,500,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PNP Napper LX

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل PNP Napper LX
7,700,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PNP On The Go

تخت و پارک نوزاد و کودک GRACO Pack 'n Play On the Go
3,000,000 تومان
Close