بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات تخت و پارک گراکو

تخت و پارک گراکو

گراکو یکی از بهترین مارک های تخت و پارک کودک است که برای طرفداران لوازم سیسمونی خارجی نیاز به معرفی ندارد. این برند محصولات کاربردی، شیک و زیبا را با بالاترین سطح کیفیت ساخت و استانداردهای سلامتی کودک و نوزاد به بازار عرضه می‌کند.

تخت و پارک گراکو

به همین دلیل در کشور آمریکا و جهان طرفداران پرشماری دارد. اگر قصد خریداری تخت و پارک گراکو را دارید اما مطمئن نیستید کدام مدل را انتخاب کنید با این راهنمای جامع با ما همراه باشید.

انواع تخت و پارک گراکو در یک نگاه

انواع تخت و پارک گراکو در ابتدا بسیار متنوع می‌رسند و این تنوع می‌تواند باعث سردرگمی شود. اما مدل‌های مختلف از نظر تعداد امکانات موجود با هم متفاوت هستند و شما می‌توانید به راحتی آنها را دسته‌بندی کرده و بر حسب نیازهای خود یک سری را به دلخواه انتخاب کنید.

به عنوان مثال بعضی مدل‌ها فقط سبد خواب دارند و بعضی مدل‌ها علاوه بر سبد خواب، سبد تعویض پوشک نیز دارند. در جدول زیر یک دسته‌بندی کلی از سری‌های محصولات گراکو، مدل‌های محبوب هر سری و امکانات کلی سری مربوطه را ارائه کرده‌ایم که می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب و خرید تخت و پارک گراکو باشد.

سری

مدل‌ها

امکانات

پارک بازی کودک

Lite Traveler

Lite Traveler LX

پارک بازی

تخت و پارک با سبد خواب

Nimble Nook

Contour Bassinet

PNP on the go

پارک بازی

سبد خواب

تخت و پارک با سبد تعویض

Contour Prestige

Contour Electra

پارک بازی

سبد خواب

سبد تعویض پوشک

تخت و پارک با نی نی لای لای

Newborn2Toddler

Rock 'N grow

Snuggle Suite LX

Nuzzle Nest

PNP Napper

پارک بازی

سبد خواب

سبد تعویض پوشک

نی نی لای لای

تخت و پارک با سبد دورویه

PNP reversible seat & changer

پارک بازی

سبد خواب

سبد دورویه برای تعویض پوشک و خواب

Nearby

پارک بازی

سبد خواب

سبد تعویض پوشک

گهواره دورویه و قابل حمل

تخت و پارک با سبد خواب قابل حمل

Travel Dome

Travel dome LX

پارک بازی

سبد خواب

سبد تعویض پوشک

سبد خواب قابل حمل

Twins Bassinet

پارک بازی

سبد خواب

دو سبد خواب قابل حمل برای دوقلوها

 

پارک بازی کودک

مدل‌های این سری یک پارک بازی خالی با تشک هستند و امکانات اضافه‌ای برای آنها در نظر گرفته نشده است. این مدل‌ها انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی هستند که سایر لوازم سیسمونی را به صورت جداگانه خریداری کرده‌اند و تنها به دنبال یک محصول جمع‌وجور برای بازی کودک هستند.

اکثر این مدل‌ها به صورت شش ضلعی طراحی شده‌اند که فضای بزرگتری برای بازی بچه‌ها در اختیار شما می‌گذارد. تخت پارک گراکو  Lite Traveler و Lite Traveler LX نمونه‌هایی از مدل‌های رایج این سری هستند. شما می‌توانید از پارک بازی گراکو هم در داخل خانه و هم در زمان گردش در محیط بیرون استفاده کنید.

تخت و پارک با قابلیت تخت کنار مادر

اولین و کاربردی‌ترین قابلیت اضافه برای یک تخت و پارک امکان تبدیل آن به تخت کنار مادر است. برای این منظور یک سبد اضافی با ارتفاع بالاتر روی چارچوب تخت نصب می‌شود که امکان خوابیدن بچه‌ها در فاصله نزدیک به مادر را فراهم می‌سازد. اکثر مدل‌های تخت و پارک گراکو به سبد خواب مجهز هستند.

مدل‌های Nimble Nook، Contour Bassinet و PNP on the go نمونه‌هایی از تخت و پارک گراکو هستند که فقط یک سبد خواب دارند. بعضی مدل‌ها در کنار سبد خواب، امکانات دیگری مانند سبد تعویض پوشک و نی‌نی لای‌لای نیز دارند که در بخش‌های بعدی به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

تخت و پارک با سبد تعویض پوشک

دومین قابلیت اضافی رایج در طراحی و تولید محصولات گراکو، سبد تعویض پوشک است که روی تخت و پارک نصب می‌شود. داشتن سبد تعویض پوشک به خصوص برای مادرانی که عمل سزارین انجام داده‌اند یا دچار کمردرد هستند بسیار کاربردی بوده و تعویض پوشک بچه‌ها را ساده‌تر خواهد کرد.

به جز مدل‌هایی که فقط به تخت کنار مادر مجهز هستند، سایر مدل‌های گراکو اکثرا سبد تعویض پوشک را دارند. تخت و پارک‌های Contour Prestige، Contour Electra نمونه‌هایی از مدل‌های دارای سبد خواب و تخت تعویض پوشک هستند. در بخش‌های بعدی مدل‌هایی را معرفی خواهیم کرد که علاوه بر سبد خواب و سبد تعویض، امکانات دیگری مانند نی نی لای لای نیز دارند.

تخت و پارک با نی نی لای لای

بعضی مدل‌های تخت و پارک گراکو، علاوه بر سبد خواب و سبد تعویض پوشک به یک نی نی لای لای با قابلیت جدا شدن و استفاده روی زمین نیز مجهز هستند. این مدل‌ها از جمله کامل‌ترین مدل‌های تخت و پارک گراکو محسوب می‌شوند و تنوع نسبتا زیادی نیز دارند.

مدل‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند از جمله بهترین مدل های تخت و پارک گراکو با امکانات کامل شامل سبد خواب، سبد تعویض پوشک و نی نی لای لای  هستند:

  • Newborn2Toddler
  • Rock 'N grow
  • Snuggle Suite LX
  • Nuzzle Nest
  • PNP Napper

تخت و پارک با سبد خواب قابل حمل

در بعضی از مدل‌ها به جای نی نی لای لای وسیله اضافی دیگری مانند گهواره یا سبد خواب قابل حمل تعبیه می‌شود که می‌تواند طرفداران خاص خود را داشته باشد.

از بین این مدل‌ها می‌توان به Travel Dome و Travel dome LX اشاره کرد. این مدل‌ها به سبد خواب، سبد تعویض پوشک و یک سبد خواب اضافی قابل حمل مجهز هستند. تفاوت مدل Travel dome LX در این است که سبد خواب قابل حمل آن در ارتفاع بالاتری نصب می‌شود در حالیکه در مدل Travel Dome سبد خواب قابل حمل در داخل تخت و پارک قرار می‌گیرد و ارتفاع پایین‌تری دارد.

یک مدل منحصر به فرد و کاربردی دیگر Twins Bassinet است که در آن دو سبد قابل حمل برای بچه‌های دوقلو در نظر گرفته شده است. سبدهای قابل حمل گراکو که بر روی بعضی مدل‌های آن تعبیه می‌شوند یک ساک حمل جداگانه دارند و شما می‌توانید از آن به تنهایی نیز استفاده کنید. این قابلیت در مسافرت و میهمانی بسیار کاربردی خواهد بود.

تخت و پارک با سبد دورویه

یک گروه منحصر به فرد و کاربردی دیگر از محصولات تخت و پارک گراکو، سبدهای دورویه آن هستند. در این مدل‌ها با چرخش جهت سبد عملکرد آن عوض می‌شود و می‌توان از یک وسیله به چند شکل استفاده کرد. مدل PNP reversible seat & changer یک نمونه از مدل‌ها با سبد دورویه است که یک طرف آن سبد تعویض پوشک و سمت دیگر آن یک سبد خواب برای استراحت میان روزی کودک است.

Nearby مدل بسیار کاربردی دیگری است که به یک سبد خواب و سبد تعویض پوشک مجهز است. در کنار این موارد یک گهواره دو رویه نیز بر روی مدل تعبیه شده است که قابلیت جداسازی و استفاده روی زمین را نیز دارد. گهواره دو فضای خواب مجزا برای استراحت بچه‌ها فراهم می‌کند که اولی به شکل سبد خواب و دیگری به شکل نی‌نی لای لای است.

در انتخاب تخت و پارک گراکو به چه نکات دیگری توجه کنیم؟

در این راهنما، توضیحات کاملی در خصوص انواع مدل‌های تخت و پارک گراکو ارائه شد. با این حال، مدل‌های مختلف تفاوت‌های جزئی دیگری نیز با هم دارند که ممکن است باعث شود بعضی مدل‌ها با سلیقه شما همخوانی بیشتری داشته باشند. در ادامه به تعدادی از این ویژگی‌ها که ممکن است برای شما مهم باشد اشاره می‌کنیم.

  • بعضی مدل‌ها چرخ‌دار هستند که جابه‌جایی وسیله را آسان می‌کند.
  • بعضی مدل‌ها با یک ارگانایزر مخصوص برای نگهداری پوشک‌های تمیز و سایر لوازم ضروری نوزاد عرضه می‌شوند.
  • بعضی مدل‌ها نیز در کناره‌ها دارای یک زیپ هستند که به شما اجازه می‌دهد از طبقه پایین (زیر سبد خواب) برای نگهداری لوازم نوزاد استفاده کنید.
  • میزان سهولت نصب و راه‌اندازی مدل‌های مختلف تا حدی با هم فرق دارد و بعضی مدل‌ها آسان‌تر هستند.
  • تقریبا تمام مدل‌ها تاشو بوده و به یک ساک حمل برای جابه‌جایی آسان مجهز هستند.

چرا تخت و پارک گراکو بخریم؟

در نهایت شاید برای شما جای سوال باشد که تخت و پارک گراکو چه برتری‌هایی نسبت به سایر مارک‌ها و برندهای موجود در بازار دارد و اساسا چرا این برند بسیار محبوب است. یکی از دلایل پرطرفدار بودن گراکو، اعتبار آن به مدت چندین دهه است که باعث شده تا طراحان و مهندسان این برند شناخت کاملی از نیازهای خانواده‌ها داشته باشند.

موضوع دیگر، کیفیت ساخت بسیار بالا و استفاده از ایمن‌ترین مواد اولیه در تولید محصولات است. مواد رایج در ساخت محصولات پلاستیکی برای کودک و نوزاد بسیار مضر هستند و به همین دلیل در تولید مدل‌های برندهای مطرح مانند گراکو به طور جدی از این مواد اجتناب می‌شود.

تخت و پارک گراکو را از کجا بخریم؟

بهترین گزینه برای خریداری لوازم سیسمونی گراکو، فروشگاه‌هایی است که اعتبار چندین ساله در عرضه محصولات اورجینال و قابل اطمینان دارند. بامبینو کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین عرضه کننده محصولات گراکو است که شما می‌توانید با خیال راحت به صورت اینترنتی یا حضوری از آن خرید کنید. همچنین کارشناسان مجرب ما آماده ارائه راهنمایی بیشتر در خصوص انواع تخت و پارک یا سایر محصولات گراکو هستند.

برای مشاهده تمامی محصولات گراکو کلیک فرمایید.

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

تخت و پارک گراکو مدل Contour Prestige

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Contour Prestige
12,300,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Travel Dome LX

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Travel Dome LX
19,400,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Nimble Nook

تخت پارک نوزاد و کودک GRACO مدل Nimble Nook
6,000,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Contour Electra

تخت و پارک نوزاد و کودک GRACO مدل Contour Electra
9,800,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Newborn2Toddler

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Newborn2Toddler
18,100,000 تومان

تخت و پارک گراکو مدل Rock 'n Grow

تخت پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Rock 'n Grow
17,700,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل Nearby

تخت و پارک نوزاد و بچه GRACO مدل Nearby
17,500,000 تومان

تخت پارک Graco مدل Contour Bassinet

تخت و پارک گراکو مدل Contour Bassinet
2,000,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل Nuzzle Nest Finland

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Nuzzle Nest Finland
14,500,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PNP Napper LX

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل PNP Napper LX
7,700,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PNP On The Go

تخت و پارک نوزاد و کودک GRACO Pack 'n Play On the Go
3,000,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PnP Reversible Seat & Changer

تخت و پارک نوزاد و کودک GRACO مدل Pack 'n Play Reversible Seat & Changer Playard
4,250,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل PnP Reversible Seat & Changer LX

تخت و پارک نوزاد و کودک GRACO مدل Pack ‘n Play Playard Reversible Napper & Changer LX
3,700,000 تومان

تخت پارک گراکو مدل Quick Connect LX

تخت و پارک نوزاد و کودک گراکو مدل Quick Connect LX
5,900,000 تومان
Close