بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات گهواره برقی ماستلا - گهواره ماستلا

گهواره برقی ماستلا - گهواره ماستلا

ماستلا یکی از برندهای تولید کننده لوازم سیسمونی نوزاد است که مدل‌های متنوع و محبوب از گهواره ماستلا چندکاره و گهواره برقی ماستلا را در بازار مشاده می‌کنیم.

گهواره ماستلا و گهواره برقی ماستلا

ممکن است بعضی از مدل‌های گهواره چندکاره ماستلا توجه شما را جلب کرده باشند و برایتان جای سؤال باشد که گهواره ماستلا و گهواره برقی ماستلا چه تفاوت‌هایی با هم دارند و بهترین مدل گهواره ماستلا کدام است.

در این مطلب، ابتدا به تفاوت‌های کلی انواع گهواره و گهواره برقی خواهیم پرداخت. سپس انواع مدل‌های گهواره ماستلا را معرفی کرده و به مزایا و ویژگی‌های کلی گهواره‌های ماستلا اشاره خواهیم کرد. آشنایی با مدل‌های مختلف گهواره ماستلا، می‌تواند در تصمیم‌گیری و خرید گهواره برای نوزاد به شما کمک کند.

خرید گهواره نوزاد یا گهواره برقی؟

فارغ از اینکه چه برندی را انتخاب می‌کنید، ممکن است به طور کلی در انتخاب از میان گهواره و گهواره برقی دچار تردید باشید. تصمیم‌گیری در این زمینه تا حد زیادی به سبک زندگی، ترجیحات شخصی و روحیات نوزاد بستگی دارد. ویژگی‌های اصلی انواع گهواره و گهواره برقی را می‌توان در ۴ نکته خلاصه کرد.

 1. گهواره نوزاد وسیله ساده‌ای است که در اکثر مواقع به آرام شدن بچه‌ها کمک می‌کند. اما برای خواباندن بچه‌ها با گهواره لازم است به طور مداوم آن را با دست تکان دهید.
 2. اگر والدین فرصت کافی نداشته باشند و بچه‌ها به طور مرتب گریه کنند، استفاده از گهواره دشوار خواهد بود و در چنین شرایطی، یک گهواره برقی با قابلیت حرکت خودکار می‌تواند کار والدین را بسیار ساده کند.
 3. برخی مدل‌های گهواره برقی و گهواره، ابعاد کوچکی دارند و تنها برای خواباندن و سرگرمی روزانه نوزاد مناسب هستند. پس از به خواب رفتن بچه‌ها باید آنها را به تخت مناسب نوزاد منتقل کنید.
 4. برخی مدل‌ها به صورت تخت و گهواره یا تخت و گهواره برقی طراحی می‌شوند. بدین ترتیب پس از به خواب رفتن، بچه‌ها در محل خواب خود باقی می‌مانند و دردسر جابه‌جایی را نخواهید داشت.
 5. در آخر توصیه تیم بامبینو کالا به شما این هست که اگر قصد خرید گهواره نوزاد دارین، قبل از عادت فرزند دلبندتان به آغوش، صدا و  بوی پدر و مادر این خرید را انجام دهید، چون پس از عادت نوزاد به آرام گرفتن در آغوش والدین احتمال آرام گرفتن نوزاد در گهواره برقی به شدت کم خواهد شد.

آشنایی با انواع گهواره ماستلا و گهواره برقی ماستلا

مدل‌های مختلف گهواره نوزاد ماستلا در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند که ممکن است در برخی جزئیات اندکی با هم متفاوت باشند. اما در حالت کلی می‌توانیم آنها را به ۴ مدل اصلی تقسیم‌بندی کنیم.

تخت و گهواره برقی ماستلا (Deluxe 4 in 1 Bassinet)

یکی از مجهزترین مدل‌های گهواره ماستلا، مدل‌های تخت و گهواره برقی ماستلا است. این مدل‌ها چهارکاره هستند و می‌توانند از روز اول تولد به صورت تخت کنار مادر، گهواره برقی، تخت و پارک و تخت مسافرتی مورد استفاده قرار گیرند.

تخت کنار مادر، از بهترین لوازم خواب نوزاد در ماه‌های اول تولد است که به والدین اجازه می‌دهد نوزاد را در نزدیک‌ترین فاصله ممکن در فضایی مجزا و ایمن بخوابانند. مدل‌های تخت و گهواره برقی ماستلا، تا زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم می‌توانند به صورت تخت کنار مادر مورد استفاده قرار گیرند.

مجهز بودن تخت به قابلیت گهواره برقی، دردسرهای والدین در خواباندن بچه‌ها را به نحو چشمگیری کاهش می‌دهد. یکی از بزرگترین مزایای تخت‌های مجهز به گهواره برقی آن است که پس از به خواب رفتن نوزاد، نیازی به جابه‌جایی وجود ندارد و نگرانی از بابت بیدار شدن بچه‌ها نخواهید داشت.

پس از رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم، امکان جدا کردن سبد تخت از پایه و استفاده از آن روی زمین به عنوان تخت و پارک وجود دارد. در اوقاتی که والدین مشغول انجام فعالیت‌های ضروری روزمره هستند، داشتن یک محیط مخصوص برای بازی بچه‌ها، نگرانی‌های آنان از بابت ایمنی و سلامت کودک را برطرف می‌کند.  

مهمترین ویژگی‌های مدل‌های تخت و گهواره برقی ماستلا عبارتند از:

 • دیواره‌های مشبک برای گردش هوا
 • سایه‌بان و پشه‌بند برای آرامش بیشتر نوزاد
 • تشک سفت و محکم برای حفاظت از ستون فقرات نوزاد
 • چرخ‌های قفل‌دار و قابلیت تاشو برای جابه‌جایی آسان
 • قابلیت تنظیم سرعت گهواره برقی در ۵ وضعیت مختلف
 • تنظیمات تایمر خواب در چهار حالت ۱۵، ۳۰، ۴۵ و ۶۰ دقیقه‌ای
 • باکس موزیکال با ۱۵ ملودی کودکانه و قابلیت اتصال بلوتوث
 • کار با باتری یا کابل USB (آداپتور گوشی همراه)

گهواره و تاب برقی ماستلا (3 in 1 Deluxe Multi-Functional Bassinet)

گهواره و تاب برقی ماستلا یک مدل جمع و جور برای خواب و استراحت روزانه نوزاد است. این مدل‌ها ۲ کاره هستند و تا زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم به صورت تاب و گهواره برقی برای خواباندن نوزاد و سرگرمی میان روز مورد استفاده قرار می‌گیرند. پس از عبور از وزن ۹ کیلوگرم، محصول قابلیت استفاده به عنوان صندلی کودک تا وزن ۱۸ کیلوگرم (۳ سالگی) را دارد.

بعضی از مدل‌های این گروه سه‌کاره هستند و در ماه‌های اول می‌توانند با تنظیم پشتی در وضعیت کاملاً خوابیده، به صورت تخت کنار مادر نیز مورد استفاده قرار گیرند. با این حال، اکثر این مدل‌ها این قابلیت را ندارند. به طور کلی، این مدل‌ها نمی‌توانند جایگزین تخت نوزاد شوند. اما کار والدین برای مراقبت و نگهداری از نوزاد در طول روز را ساده‌تر می‌کنند.

مهمترین ویژگی‌های مدل‌های گهواره و تاب برقی ماستلا را می‌توان در موراد زیر خلاصه کرد:

 • قابلیت تنظیم سرعت گهواره برقی در ۵ حالت
 • تنظیم تایمر خواب در ۳ وضعیت ۱۵، ۳۰ و ۴۵ دقیقه‌ای
 • کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای
 • سایه‌بان، پشه‌بند و آویزهای عروسکی
 • باکس موزیکال با ۱۵ ملودی کودکانه
 • امکان اتصال فلش مموری و یا اتصال بلوتوث برای پخش موسیقی دلخواه
 • تشکچه نوزادی و قابلیت تنظیم تکیه‌گاه در سه زاویه مختلف (در بعضی از مدل‌ها*)

نی نی لای لای و گهواره ماستلا مدل ۶ کاره (6in1 Deluxe)

مدل‌های چندکاره گهواره ماستلا، تعدادی از قابلیت‌های مورد نیاز والدین برای مراقبت از نوزاد در ماه‌های اول را در قالب یک محصول کوچک و کاربردی عرضه می‌کنند. ماستلا دو نوع گهواره چندکاره تولید می‌کند: مدل‌های پنج‌کاره که در بخش بعدی معرفی خواهند شد و مدل‌های شش‌کاره.

مدل‌های ۶ کاره گهواره ماستلا تا زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۶.۸ کیلوگرم قابلیت استفاده به عنوان تخت کنار مادر را نیز دارند. همچنین شما می‌توانید سبد گهواره را جدا کرده و بچه‌ها را روی تخت بزرگسال، در داخل سبد خود بخوابانید. با قابلیت تاشو و وزن سبک، امکان استفاده از این محصول به صورت تخت مسافرتی نیز وجود دارد.

با امکان حرکت به صورت گهواره و قابلیت ویبره، والدین می‌توانند تا زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم، از این محصول برای آرام کردن بچه‌ها و استراحت روزانه در هنگام گریه و بیقراری استفاده کنند. در نهایت با عبور بچه‌ها از ۹ کیلوگرم، محصول می‌تواند به صورت صندلی کودک مورد استفاده قرار گیرد.

مهمترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های مدل ۶ کاره گهواره ماستلا:

 • قابلیت تنظیم شیب و ارتفاع تکیه‌گاه متناسب با مراحل رشد نوزاد
 • قابلیت جدا کردن سبد خواب و استفاده به صورت کریکات
 • سایه‌بان، پشه‌بند و آویز عروسکی
 • باکس موزیکال با قابلیت ویبره و امکان جدا شدن
 • کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای
 • پنجره‌های مش‌دار برای گردش هوا

نی نی لای لای و گهواره ماستلا مدل ۵ کاره (5in1 Deluxe)

مدل‌های ۵ کاره نی نی لای لای و گهواره ماستلا شباهت زیادی به مدل‌های ۶ کاره دارند، با این تفاوت که قابلیت تنظیم ارتفاع و استفاده به صورت تخت کنار مادر را ندارند. این مدل‌ها می‌توانند از روی پایه جدا شده و به صورت سبد خواب روی تخت بزرگسال قرار گیرند. همچنین به دلیل قابلیت تاشو، امکان استفاده به عنوان تخت مسافرتی را نیز دارند.

با داشتن قابلیت ویبره و امکان حرکت گهواره‌ای به جلو و عقب، می‌توانید از این وسیله به صورت نی نی لای لای برای استراحت بچه‌ها در طول روز و آرام کردن بچه‌های مبتلا به کولیک نیز استفاده کنید. در نهایت همچون مدل‌های ۶ کاره، این مدل‌ها نیز امکان تبدیل به صندلی کودک را دارند.

مهمترین ویژگی‌ها مدل نی نی لای لای و گهواره ۵ کاره ماستلا:

 • قابلیت تنظیم زاویه در ۵ وضعیت
 • قابلیت جمع کردن دیواره‌های سبد خواب
 • نوار اسباب‌بازی، پشه‌بند و سایه‌بان
 • جدا شدن سبد خواب از پایه
 • باکس موزیکال با قابلیت ویبره

چرا گهواره برقی ماستلا را انتخاب کنیم؟

در هنگام خرید گهواره برای نوزاد، با انبوهی از برندها و اسامی مختلف محاصره خواهید شد و ممکن است انتخاب از این میان کار دشواری باشد. ماستلا را می‌توان یکی برندهای محبوب در سال‌های اخیر دانست. مهمترین مزایای مدل‌های مختلف گهواره ماستلا که باعث شهرت و محبوبیت این برند شده‌اند عبارتند از:

مدل‌های چندکاره

بچه‌ها در سال‌های اول تولد به سرعت رشد می‌کنند و هر بار والدین مجبور هستند متناسب با شرایط جدید، لوازم جدیدی را خریداری کنند. این موضوع علاوه بر پرهزینه بودن، برای خانواده‌هایی که فضای کمی برای قرار دادن لوازم نوزاد در اختیار دارند پردردسر است.

تمامی مدل‌های گهواره و گهواره برقی ماستلا چندکاره هستند و می‌توانند از روز اول تولد تا ۳ سالگی به اشکال مختلف مورد استفاده قرار گیرند. با این قابلیت، بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر در بازار، گهواره نوزاد پس از ۹ ماهگی بلااستفاده نخواهد شد و می‌توانید به روش‌های دیگری از آن استفاده کنید.

تنوع در طراحی

مدل‌های مختلف گهواره و گهواره برقی ماستلا در ۴ مدل اصلی عرضه می‌شوند اما تنوع طرح و رنگ‌بندی محصولات بالا بوده و در مجموع به بیش از ۲۰ مدل می‌رسد. بنابراین دست والدین برای انتخاب طرح و رنگ دلخواه بر اساس سبک زندگی و سلیقه شخصی کاملا باز است.

کارایی در برابر قیمت مناسب

محصولات برند ماستلا با کیفیت ساخت بالا و جزئیات هوشمندانه در برابر قیمت مناسب شاخص می‌شوند. بسیاری از والدین از اینکه مجبور نیستند برای یک بازه زمانی کوتاه، هزینه گزافی را بپردازند از این برند راضی هستند. در عین حال، محصولات عرضه شده کیفیت مناسبی داشته و رضایت والدین و راحتی نوزاد را فراهم می‌سازد.

گهواره ماستلا بهتر است یا گهواره برقی ماستلا؟

انتخاب از بین مدل‌های مختلف گهواره ماستلا به نیازهای خانواده و هدف شما از خرید گهواره و گهواره برقی بستگی دارد.

 • در صورتی که به یک تخت استاندارد نوزاد با قابلیت حرکت گهواره‌ای و آرام کردن نوزاد پیش از خواب شبانه نیاز داشته باشید، مدل‌های تخت و گهواره برقی ماستلا یک مدل ایده‌آل محسوب خواهند شد.
 • سایر مدل‌های گهواره و گهواره برقی ماستلا، هیچ یک نمی‌توانند جایگزین تخت نوزاد شوند و حداکثر می‌توانید در چند ماه اول تولد به صورت سبد خواب از آنها استفاده کنید.
 • در صورت داشتن تخت نوزاد و نیاز به یک وسیله کوچک کاربردی برای خواباندن نوزاد در طول روز، مسافرت و میهمانی‌ها، مدل‌های نی نی لای لای و گهواره ماستلا می‌توانند به خوبی نیازهای شما را برطرف کنند.
 • مدل‌های تاب و گهواره برقی ماستلا، انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی هستند که می‌خواهند یک فضای امن برای سرگرمی و آرام کردن نوزاد در حین انجام کارهای روزمره خود در اختیار داشته باشند.

همچنین میتوانین تمامی محصولات ماستلا را در یک صفحه مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

گهواره برقی ماستلا مدل Dream Starlight

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل Dream Starlight
9,200,000 تومان

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 3in1

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 3 در 1
5,400,000 تومان

گهواره برقی چرخشی ماستلا مدل 4in1

گهواره برقی چرخشی نوزاد و کودک ماستلا مدل 4in1
5,850,000 تومان

نی نی لای لای و گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

تاب و گهواره برقی ماستلا مدل 4in1 با قابلیت استفاده به عنوان نی نی لای لای
5,700,000 تومان

گهواره برقی ماستلا ۳ کاره

گهواره برقی ماستلا سه کاره
4,600,000 تومان

گهواره برقی ماستلا مدل 3in1

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل 3 در 1
9,000,000 تومان

گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

گهواره برقی نوزاد و کودک ماستلا 4in1
9,000,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 6in1

گهواره ماستلا مدل 6 در 1 (6in1)
4,800,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 6 کاره

گهواره نوزاد و کودک 6 کاره ماستلا
4,800,000 تومان

گهواره ماستلا مدل 5in1

محصول ۵ کاره ماستلا شامل گهواره، سبد خواب، تشک مسفارتی، نی نی لای لای و صندلی کودک مناسب استفاده از بدو تولد نوزاد
2,750,000 تومان
Close