بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

تولیدکننده: ماستلا
9,000,000 تومان
گهواره برقی نوزاد و کودک ماستلا 4in1
*
+ -

گهواره برقی ماستلا مدل 4in1

خواباندن نوزاد در ماه‌های اول تولد می‌تواند یک چالش جدی برای برخی والدین محسوب شود. این مسئله به خصوص در مورد نوزادان مبتلا به کولیک که به طور مرتب گریه و بیقراری می‌کنند پررنگ‌تر است. گهواره برقی از جمله لوازم کاربردی در سیسمونی نوزاد است که با شبیه‌سازی حرکت نوزاد در آغوش پدر و مادر، خواباندن کودک را برای خانواد‌ه‌ها بسیار ساده‌تر می‌کند.

گهواره برقی ماستلا مدل چهارکاره یا 4IN1 یکی از جدیدترین مدل‌های گهواره برقی موجود در بازار است که علاوه بر کمک به خواب کودک، به عنوان تخت نوزاد و تخت کنار مادر نیز کاربرد دارد. قابلیت تنظیم ارتفاع و امکان استفاده به صورت تخت و پارک به کارایی این وسیله در طولانی مدت اضافه می‌کنند. برای آشنایی با مشخصات و نقد و بررسی این مدل با ما همراه باشید.

۴ کاربرد اصلی که خواباندن و نگهداری از نوزاد را برای شما ساده‌تر می‌کنند

این محصول از یک فریم فلزی سبک و یک تخت خواب با دیوارهٔ مش‌دار تشکیل شده است که بخش تخت آن قابلیت حرکت گهواره‌ای خودکار و استفاده به عنوان گهواره برقی را دارد. همچنین تنظیم عمق تخت به سادگی و با باز کردن زیپ زیرین آن صورت می‌گیرد. بدین ترتیب محصول امکان استفاده به ۴ شکل مختلف را دارد که در ادامه به توضیح هر یک از این ۴ کاربرد اصلی و مزایای هر یک می‌پردازیم.

 • گهواره برقی
 • تخت کنار مادر با دیواره کم‌عمق
 • تخت نوزاد با دیواره عمیق
 • تخت و پارک


گهواره برقی بدون نیاز به جابه‌جایی بچه‌ها

لوازمی همچون گهواره برقی و تاب برقی با شبیه‌سازی حرکات کودک در آغوش پدر و مادر نقش مهمی در آرام شدن و به خواب رفتن بچه‌ها دارند. یکی از ایرادات مدل‌های رایج آن است که استاندارد لازم برای خواب طولانی مدت نوزاد را ندارند. بنابراین پس از به خواب رفتن بچه‌ها در داخل گهواره برقی، لازم است خانواده‌ها آنها را به تخت مناسب برای خواب منتقل کنند.

در طراحی و تولید این مدل، قابلیت گهواره برقی با ۵ سرعت مختلف برای تخت استاندارد نوزاد در نظر گرفته شده است. بنابراین به راحتی می‌توانید بدون نیاز به جابه‌جایی از این وسیله برای خواباندن کودک استفاده کنید. کافیست پس از به خواب رفتن کودک گهواره برقی را خاموش کنید و شاهد خواب آرام بچه‌ها باشید. این ویژگی از مشکل بیدار شدن بچه‌ها بعد از به خواب رفتن نیز جلوگیری می‌کند.

تخت کنار مادر با دیواره کم‌عمق

قابلیت تنظیم عمق تخت در دو حالت مختلف امکان استفاده از آن به عنوان تخت کنار مادر را فراهم می‌سازد. در ماه‌های اول تولد که لازم است دسترسی مادر به نوزاد به سادگی صورت گیرد، عمق تخت کم بوده و بچه‌ها در ارتفاع بالاتری می‌خوابند. خوابیدن بچه‌ها در ارتفاع بالا میزان نیاز به خم شدن والدین در حین گذاشتن و برداشتن نوزاد در داخل تخت را کاهش می‌دهد.

در حالت تخت کنار مادر امکان باز کردن دیوارهٔ سمت تخت بزرگسال نیز وجود دارد که باعث سهولت بیشتر در جابه‌جایی نوزاد می‌شود. این ویژگی در حین شیردهی شبانه و به خصوص برای مادرانی که عمل سزارین انجام داده‌اند بسیار کاربردی است. با این حال امکان یکی شدن این مدل با تخت بزرگسال وجود ندارد.

تخت نوزاد با دیواره عمیق

با بزرگ شدن بچه‌ها و زمانی که بتوانند به تنهایی به اطراف خود چرخیده و چهار دست و پا راه بروند، خوابیدن روی تخت کم‌عمق و در ارتفاع بالا می‌تواند برای آنان خطرآفرین باشد. در این حالت کافیست با باز کردن زیپ زیرین تخت، عمق آن را افزایش داده و کودک را در ارتفاع پایین‌تری بخوابانید.

بدین ترتیب امکان بالا رفتن از دیواره‌های تخت و سقوط کودک وجود نخواهد داشت. دیواره‌های تخت هر دو طبقه در دو طرف به صورت مش طراحی شده‌اند که با فراهم کردن حداکثر گردش هوا از ناراحتی بچه‌ها جلوگیری می‌کند. برای جلوگیری از کمردرد در حین بلند کردن بچه‌ها در این حالت می‌توانید دیوارهٔ زیپی سمت تخت والدین را باز کنید تا ارتفاع دیواره کمی کمتر شود.

تخت و پارک

در نهایت زمانی که بچه‌‌ها از ظرفیت قد و وزن تعیین شده توسط تولید کننده عبور کنند، می‌توانید تخت را از فریم فلزی آن جدا کرده و روی زمین از آن به صورت تخت و پارک استفاده کنید. در سنینی که بچه‌ها تازه شروع به راه رفتن می‌کنند بسیار کنجکاو هستند و مراقبت تمام وقت از آنان برای والدین دشوار است.

در چنین شرایطی می‌توانید از تخت و پارک برای فراهم ساختن یک نقطهٔ امن برای بازی کردن بچه‌ها استفاده کرده و به انجام امور ضروری خود بپردازید. همچنین می‌توانید از این وسیله در هنگام گردش، مسافرت و میهمانی برای فراهم کردن نقطهٔ امن جهت بازی و سرگرمی کودکان بهره بگیرید.

سایر قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی برای راحتی نوزاد و والدین

امکان استفاده از این مدل گهواره برقی ماستلا به عنوان تخت کنار مادر، تخت نوزاد و تخت و پارک کودک، کارایی محصول را به نحو چشمگیری افزایش می‌دهد. اما طراحان ماستلا تنها به این ویژگی بسنده نکرده و تلاش کرده‌اند با طراحی فکر شده و قابلیت‌های کاربردی دیگر، تجربهٔ کاربری بهتری برای والدین رقم بزنند. در این بخش به معرفی سایر ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم محصول خواهیم پرداخت.

قابلیت قفل و تنظیم سرعت گهواره برقی

امکان قفل قابلیت گهواره برقی برای اطمینان از خواب ایمن و راحت نوزاد در طول شب و تنظیم سرعت گهواره برقی در ۵ حالت مختلف را می‌توان ۲ مورد از ویژگی‌های بسیار کاربردی این وسیله دانست. روحیات بچه‌های مختلف با هم فرق دارد. بعضی بچه‌ها حرکت آرام گهواره را ترجیح می‌دهند و برای برخی کودکان سرعت بالاتر خوشایند است. همچنین خلقیات نوزاد در طول زمان می‌تواند تغییر کند. امکان تنظیم سرعت در حالت‌های مختلف دست شما را برای انتخاب بهترین حالت متناسب با روحیه نوزاد باز می‌گذارد.

پنل موزیکال و کنترل از راه دور

پنل موزیکال گهواره برقی در بالاترین قسمت پایه قرار گرفته است. بنابراین انجام تنظیمات ضروری دستگاه همچون روشن و خاموش کردن، تغییر سرعت گهواره برقی، تنظیم تایمر و پخش موسیقی به راحتی و بدون نیاز به خم شدن صورت می‌گیرد. همچنین یک دستگاه کنترل از راه دور نیز بر روی محصول عرضه می‌شود که تغییر تنظیمات از فاصلهٔ دورتر را برای شما ممکن می‌سازد.

اتصال بلوتوث به گوشی همراه

با وجود اینکه این وسیله به کنترل ریموت مجهز است، اما احتمالا شما دستگاه کنترل را به اندازهٔ گوشی هوشمند خود در همه جا همراه ندارید. با قابلیت اتصال دستگاه به گوشی از طریق تکنولوژی بلوتوث، شما آزادی عمل بیشتری برای کنترل گهواره برقی بدون نیاز به بلند شدن از جای خود را دارید. همچنین می‌توانید موسیقی دلخواه خود را از طریق اتصال بلوتوث گوشی برای بچه‌ها پخش کنید.

پایه‌های پلاستیکی چرخدار

گوشه‌های فریم فلزی دستگاه به پایه‌های پلاستیکی خوش‌ساخت با طراحی شیک مجهز هستند که از لیز خوردن گهواره جلوگیری کرده و پایداری محصول را افزایش می‌دهد. این پایه‌ها همچنین از قرار گرفتن مستقیم قطعات فلزی روی زمین و باقی ماندن اثر آنها روی پارکت و فرش جلوگیری می‌کنند. دو عدد از پایه‌ها چرخ‌دار هستند که این موضوع نیز به جابه‌جایی آسان و سریع دستگاه توسط والدین کمک می‌کند.

سایه‌بان و پشه‌بند

نورهای طبیعی و مصنوعی محیط می‌توانند آرامش بچه‌ها را در حین خواب مختل کنند. به همین دلیل یک سایه‌بان بزرگ با قابلیت نصب آسان برای تخت در نظر گرفته شده است که بر روی آن دو آویز عروسکی نیز تعبیه شده است. همچنین برای جلوگیری از مزاحمت حشرات و حیوانات خانگی در حین خواب کودک یک پشه‌بند نیز بر روی محصول عرضه می‌شود که استفاده از آن در برخی موقعیت‌ها می‌تواند بسیار ضروری باشد.

تایمر خواب برای گهواره برقی و پنل موزیکال

گهواره برقی و پنل موزیکال آن هر دو به تایمر خواب مجهز هستند و امکان تنظیم تایمر خواب در حالت‌های ۱۵ دقیقه‌ای، ۳۰ دقیقه‌ای و ۶۰ دقیقه‌ای وجود دارد. شما می‌توانید تایمر را با توجه به مدت زمانی که معمولاً برای به خواب رفتن نوزاد مورد نیاز است، تنظیم کنید تا حرکت گهواره برقی و صدای پنل موزیکال در زمان مشخص خاموش شود. این قابلیت علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف برق، از بیدار شدن مجدد نوزاد به دلیل حرکت گهواره یا صدای موسیقی جلوگیری می‌کند.

امکان استفاده از برق و باتری

بدون شک مقرون به صرفه‌ترین حالت استفاده از گهواره برقی اتصال آن به برق شهری است. اما قابلیت استفاده از باتری در شرایط قطعی برق یا موقعیت‌هایی که به پریز برق دسترسی ندارید آزادی عمل شما را افزایش خواهد داد.

 

بر خلاف سایر مدل‌های رایج گهواره برقی که تنها برای خواباندن موقت نوزاد و تا ۶ الی ۹ ماهگی کاربرد دارند، این مدل از گهواره برقی ماستلا می‌تواند برای خواب شبانهٔ نوزاد به کار گرفته شود. همچنین امکان استفاده از محصول در اشکال مختلف تا زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۱۸ کیلوگرم وجود دارد که عمر استفادهٔ مفید از محصول را افزایش می‌دهد.

سایر اجزای دستگاه نیز به صورت حساب شده طراحی شده‌اند تا استفاده از آن برای والدین ساده و با حداقل دردسر همراه باشد. در نهایت این مدل را می‌توان یک انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی دانست که برای خواباندن نوزاد دچار زحمت زیادی می‌شوند و می‌خواهند با خرید تخت نوزاد، از قابلیت گهواره برقی نیز استفاده کنند.

گهواره برقی Mastela مدل 4in1

 • قابل استفاده از بدو تولد نوزاد تا 18 کیلوگرم
 • قابلیت گهواره برقی و ثابت شدن
 • قابلیت باز شدن از کنار به عنوان تخت کنار مادر(قابلیت اتصال به تخت مادر و هم سطح شدن ندارد)
 • قابل استفاده به عنوان تخت و پارک کودک
 • قابلیت تنظیم سرعت گهواره در 5 حالت
 • دارای تایمر 15، 30 و 60 دقیقه‌ای
 • موزیکال
 • دارای بلوتوث برای پخش لالایی دلخواه
 • قابلیت اتصال usb
 • به همراه تاج، آویز و پشه‌بند
 • دارای ریموت کنترل
 • دارای چرخ برای جابجایی راحت
 • قابلیت کار با برق و باتری

وزن: 8.3 کیلوگرم
ابعاد: 48 × 22 × 91 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close