بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
صفحه اصلی بلاگ بامبینو کالا

بهترین محصولات جیکل برای سیسمونی نوزاد

بهترین محصولات جیکل برای سیسمونی نوزاد

اگر برای خرید سیسمونی نوزاد خارجی برنامه‌ریزی می‌کنید جیکل یکی از برندهایی است که می‌توانید مورد توجه قرار دهید. این برند با تغییر سیاست‌های خود در سال‌های اخیر، به جای تعداد بی‌شماری از لوازم مشابه، تعداد محدودی از لوازم سیسمونی باکیفیت و شاخص را به بازار عرضه می‌کند که هر یک در بین محصولات همرده سرآمد محسوب می‌شوند. این سیاست جیکل به خانواده‌ها اجازه می‌دهد به راحتی و بدون سردرگمی بهترین لوازم سیسمونی بچه را بر اساس نیازها و اولویت‌های خود انتخاب و خریداری کنند.

ممکن است هدف شما خرید یک صندلی ماشین کودک باکیفیت و استاندارد بدون امکانات اضافی باشد یا اینکه برعکس بخواهید یک کالسکه مجهز به جدیدترین امکانات روز را تهیه کنید. شاید هم دائما در حال رفت و آمد باشید و محصولات چندکاره، سبک و تاشو برای شما اهمیت ویژه داشته باشند.  جیکل با توجه به خواسته شما گزینه‌های متفاوتی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم کالکشن پیشنهادی از محصولات جیکل در رده‌های اقتصادی، لوکس و کاربردی را معرفی کنیم. البته انتخاب نهایی به نیازها و سبک زندگی هر خانواده بستگی خواهد داشت.


کالکشن اقتصادی جیکل با بهترین کیفیت

اگر هدف شما خرید لوازم ضروری سیسمونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب باشد، محصولات پایه جیکل یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در بازار خواهد بود. منظور از محصولات پایه، لوازمی است که تمامی استانداردهای مورد انتظار از یک کالسکه خوب یا صندلی ماشین خوب را برآورده می‌کنند بدون اینکه لازم باشد هزینه بیشتری بابت امکانات اضافه بپردازید. این لوازم نیازهای روزمره شما را به بهترین شکل برطرف می‌کنند و با توجه به کیفیت ساخت ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت دارند.

 • ست کالسکه و کریر کروز
 • صندلی ماشین جیکل مدل مارس
 • تخت کنار مادر نوا
 • صندلی غذای کودک ترون یا صندلی پرتابل Modz
 • وان حمام کودک Cloud یا آسان‌شور جیکل مدل Scrub
کالسکه و کریر بچه و کودک جیکل مدل کروزصندلی ماشین کودک و بوستر
جیکل مدل مارس
تخت  کنار مادر جیکل مدل نوا

 

صندلی غذا کودک جیکل مدل ترونوان حمام جیکل مدل کلود مناسب نوزاد و کودکصندلی غذای پرتابل جیکل مدل Modz


ست کالسکه و کریر کروز از کالسکه کروز و کریر رکسا تشکیل شده است. این ترکیب می‌تواند از روز اول تولد نیاز شما به گردش با بچه‌ها و جابه‌جایی ایمن کودک در داخل خودرو را برطرف کند. با بزرگ شدن بچه‌ها می‌توانید کریر رکسا را با صندلی ماشین مارس جایگزین کنید که برای رده سنی بالای یک سال طراحی شده و تا ۱۲ سالگی همگام با کودک رشد می‌کند.

در کنار لوازم مسافرت و گردش با کودک، شما به امکانات دیگری برای مراقبت و خواباندن بچه‌ها در داخل خانه نیز نیاز دارید. یک تخت استاندارد و مناسب، اولین نیاز ضروری نوزاد از روز اول تولد است. تخت کنار مادر نوا پاسخ جیکل به این خواسته خانواده‌هاست که تمامی نیازهای بچه‌ها در سال اول تولد مانند تنظیم شیب برای رفلاکس، قابلیت تنظیم ارتفاع و ... را پوشش می‌دهد.

صندلی غذای کودک و وان مناسب برای شستشوی بچه‌ها از دیگر لوازم کاربردی هستند که می‌توانند راحتی مادر و فرزند در حین حمام کردن و غذا خوردن را به نحو چشمگیری افزایش دهند. شما می‌توانید بر حسب نیاز و بودجه از بین مدل‌های ترون یا صندلی پرتابل Modz یک مورد را برای غذا دادن به بچه‌ها انتخاب کنید. انتخاب از بین وان حمام کودک کلاود یا آسان‌شور اسکراب نیز به سبک زندگی و نیازهای خاص شما در هنگام حمام کردن بچه‌ها بستگی دارد.


کالکشن لوازم سیسمونی جیکل برای طرفداران تکنولوژی

بعضی از والدین در هنگام خرید سیسمونی به دنبال انتخاب بهترین و جدیدترین محصولات موجود در بازار هستند. اگر شما نیز جزء این دسته از خانواده‌ها باشید جیکل ناامیدتان نخواهد کرد. سری جدید محصولات این برند به آخرین فناوری‌های جدید و خلاقانه موجود در بازار مجهز هستند و می‌توانند نظر مثبت هر پدر و مادری را جلب کنند. این محصولات جزء ضروریات سیسمونی نیستند اما با امکانات مضاعی که دارند راحتی بیشتری برای بچه‌ها فرآهم آورده و مراقبت از نوزاد را برای شما ساده‌تر می‌کنند.

   
   


جیکل کالسکه دیاموند را با کریر پلوتو به صورت یک ست عرضه می‌کند که هر دو از بهترین محصولات بازار در نوع خود بوده و جزء محصولات مدرن طبقه‌بندی می‌شود. کالسکه دیاموند به ترمزهای الکتریکی خودکار مجهز است که به صورت خودکار جدا شدن دست والدین از دستگیره کالسکه را تشخیص داده و متوقف می‌شود. با این قابلیت علاوه بر هدایت آسان‌تر کالسکه، ایمنی کودک در صورت رها شدن کالسکه از دست والدین نیز افزایش پیدا می‌کند.

صندلی ماشین سترن مدل صندلی ماشین چرخان جیکل است که با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه، گذاشتن و برداشتن بچه‌ها در داخل خودرو و تنظیم جهت صندلی را برای والدین به مراتب ساده‌تر می‌کند. البته صندلی ماشین سترن قابلیت استفاده از روز اول تولد را دارد و شما نیازی به کریر برای نشاندن بچه‌ها در داخل خودرو نخواهید داشت. هر چند کریر به دلیل قابلیت نصب روی کالسکه می‌تواند رفت و آمد شما در شش ماه اول را به مراتب ساده‌تر کند.

تخت کنار مادر نوا از جیکل نیاز بچه‌ها به یک جای خواب استاندارد را بدون هیچ کم و کاستی پوشش خواهد داد. صندلی غذای کودک و تاب برقی کامفورت ۳ نیز از محصولات کاربردی و خلاقانه جیکل است. تاب برقی این مدل تا شش ماهگی مراقبت و آرام کردن بچه‌ها را برای شما ساده‌تر می‌کند. در سال‌های بعدی نیز می‌توانید از این محصول برای غذا دادن به بچه‌ها استفاده کنید. در نهایت با وان حمام پایه‌دار و تخت تعویض کودک ریپل، عملیات شست‌شو و نظافت بچه‌ها با حداقل دردسر برای شما همراه خواهد بود.


لوازم پیشنهادی جیکل برای خانواده‌های پرمشغله

اگر جابه‌جایی‌های شما در طول روز زیاد است، بیشتر اوقات بچه‌ها را برای خواب یا استراحت به خانه پدربزرگ و مادربزرگ می‌برید، قصد دارید با بچه سفر کنید یا مجبور هستید لوازم کودک را بین خودروی پدر و مادر جابه‌جا کنید، بهتر است لوازم سیسمونی نوزاد را بر اساس شرایط خاص زندگی خود انتخاب کنید. خوشبختانه طراحان و مهندسان جیکل از وضعیت خانواده های پرمشغله به خوبی آگاه هستند و محصولات خاصی از برند می‌توانند به طور خاص برای شما جذاب و ویژه باشند.

 • ست کالسکه و کریر مدل لایف ۳۶۰
 • صندلی ماشین Up Go
 • تخت پارک جیکل مدل هاب
 • تخت کنار مادر جیکل مدل نوا
 • صندلی غذای جیکل مدل بیبز
 • وان حمام کودک Cloud و آسان‌شور Scrub
   
   


کالسکه لایف ۳۶۰ یکی از سبک‌ترین مدل‌های کالسکه است که با قابلیت تاشو به حالت فشرده می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای مسافرت و جابه‌جایی زیاد با بچه‌ها باشد. همان طور که از اسمش پیداست در این مدل امکان چرخاندن بخش سیت کالسکه به صورت ۳۶۰ درجه وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد جهت کالسکه را بدون نیاز به جدا کردن صندلی آن عوض کنید. این کالسکه نیز با کریر پلوتو جیکل ست می‌شود که می‌تواند جابه‌جایی بچه‌ها در ماه‌های اول تولد را برای شما بسیار ساده کند.

با اینکه ست کالسکه کریر برای رفت و آمد آسان با بچه‌ها بسیار کاربردی است اما با صندلی ماشین Up Go شما خرید کریر کاملا اختیاری است. این مدل صندلی ماشین امکان استفاده از روز اول تولد و امکان جابه‌جایی ایمن بچه‌ها در داخل خودرو تا ۱۲ سالگی را فراهم می‌کند. ویژگی قابل توجه مدل Up Go وزن بسیار سبک و نصب سریع و آسان آن است. این مدل تنها ۹.۵ کیلوگرم وزن دارد و برای نصب آن با کمربند ایمنی خودرو نیازی به باز کردن روکش صندلی وجود ندارد. به همین دلیل اگر به طور مرتب صندلی ماشین را جابه‌جا می‌کنید، این مدل می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل محسوب شود.

تخت پارک جیکل مدل هاب نیز مجموعه‌ای از لوازم کاربردی برای مراقبت از بچه‌ها شامل تخت کنار مادر، سبد تعویض پوشک، پارک بازی و تخت شیبدار برای خواب و استراحت کودک را در کنار هم گرد آورده است. مجموعه این لوازم در کنار هم می‌تواند در هنگام مسافرت یا در میهمانی بخش بزرگی از مشکلات شما را برای نگهداری بچه‌ها را برطرف کند. همچنین اگر در داخل خانه مرتب جابه‌جا می‌شوید، می‌توانید از این وسیله برای نگهداری بچه‌ها در نزدیک‌ترین فاصله به خود به نحو احسن استفاده کنید.

صندلی غذای بیبز با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه روی پایه یا جداسازی و استفاده به صورت صندلی پرتابل یکی دیگر از محصولات چندکاره جیکل است که می‌تواند به صورت ویژه روی آن برای مراقبت از بچه‌ها حساب کنید. شما می‌توانید از این صندلی هم در داخل خانه و هم در فضاهای عمومی مانند رستوران یا میهمانی برای غذا دادن سریع و آسان به بچه‌ها کمک بگیرید.

 

   
   


در این مقاله، محصولات جیکل بر اساس نیازهای خاص و ترجیحات خانواده‌ها دسته‌بندی شده و در سه گروه مقرون به صرفه، مدرن و کاربردی ارائه شدند. با این حال هر خانواده‌ای ترجیحات خاصی در خرید لوازم سیسمونی کودک دارد. به عنوان مثال، ممکن است شما بخواهید یک صندلی ماشین مجهز و کامل خریداری کنید اما برای غذا دادن به کودک یک صندلی پرتابل کافی باشد. به همین دلیل بهتر است پیش از تصمیم‌گیری نهایی مشخصات تمامی محصولات را به صورت کلی مرور کرده و لیست لوازم ضروری نوزاد را بر اساس ترجیحات خود تهیه کنید.

منبع : بامبینو کالا

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر
تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نظرات خود را وارد نمایند.
Close