بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
صفحه اصلی بلاگ بامبینو کالا

نمایندگی هولی تویز در تهران

نمایندگی هولی تویز در تهران

فروشگاه اینترنتی بامبینو کالا افتخار دارد که در حال حاضر با ارائه بیش از 100 محصول متفاوت در زمینه های مختلف از برند هولی تویز در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. در حال حاضر هولی تویز از برندهای معتبر و با کیفیت در موضوع کودک و نوزاد است.

کیفیت بالای ساخت، استفاده از مواد عاری از هرگونه مواد سمی و طراحی مناسب برای کودک از مزایای محصولا هولی تویز است.

در گذشته نمایندگی رسمی برندهای معتبر داخل شهرهای مختلف ایران وجود داشت. اما متاسفانه در حال حاضر به دلیل تحریم ها و مشکلات پیش آمده هیچگونه از برندهای معتبر دارای نمایندگی در ایران نیستند.

 


اسباب بازی هولی تویز

اسباب بازی هولی تویز دارای تنوع و گستردگی متنوعی می‌باشند. اسباب بازی هالی تویز محصولات مناسب کودکان چند ماه تا بالای 7 سال را تولید می‌کند. از کیفیت اسباب بازی هولی تویز همین بس که شما می‌توانید در سایت های دست دوم فروشی نظیر دیوار، آگهی های متعددی مبنی بر فروش اسباب بازی دست دوم هولی تویز را مشاهده نمایید.

اسباب بازی هالی تویز مدل خرگوش تپل


جغجغه هولی تویز

همانطور که در بالا ذکر کردیم، برند هولا یا همان هولی تویز بطور اختصاصی به تولید در زمینه کودک و نوزاد فعالیت دارد. شما امروزه محصولات این کشور را در اروپا، آمریکا و استرالیا نیز می‌توانید مشاهده نمایید. جغجغه هولی تویز بصورت تک و پک های متنوع ارائه می‌شود.

جغجغه هولی تویز طرح طاووس مدل E318B-1جغجغه هولی تویز طرح قورباغه مدل E318B-2جغجغه هولی تویز طرح خرچنگ مدل E318B-3


واکر کودک هولی تویز

واکر کودک یکی دیگر از وسایل کودک است که کاربرد و جذابیت بالایی برای کودک دارد. در گذشته استفاده از روروک متداول بود. اما امروزه با توجه به هشدار پزشکان بهترین وسیله برای کمک به راه افتادن کودک واکر است. هولی تویز با داشتن چندین مدل سعی در برآوردن نیاز و سلیقه والدین کودکان دارد.

واکر کودک هولی تویز 4 کاره قطار  8990واکر کودک هولی تویز موزیکال مدل 8997واکر کودک هولی تویز مدل Activity Table


تشک بازی هولی تویز

تشک بازی برای نوزاد از اولین سرگرمی های او به حساب می‌رود. تشک بازی هولی تویز مناسب سرگرم کردن کودک برای دمی آرامش و آسایش است.

تشک بازی هولی تویز مدل He898900


همانطور که در بالا ذکر کردیم، متاسفانه در حال حاضر نمایندگی هولی تویز در تهران و در تمام کشور وجود ندارد. اما فروشگاه اینترنتی بامبینو کالا افتخار ارائه محصولات هولی تویز در شهر تهران و سراسر کشور را داراست.

 

منبع: بامبینو کالا

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر
تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نظرات خود را وارد نمایند.
Close