بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
صفحه اصلی بلاگ بامبینو کالا

اهیمت داشتن یک کریر برای حمل نوزاد

اهیمت داشتن یک کریر برای حمل نوزاد

لوازم حمل نوزاد، از مهم‌ترین اقلام در لیست خرید سیسمونی نوزاد محسوب می‌شوند و والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند، با انبوهی از گزینه‌های متعدد در این زمینه روبه‌رو هستند. در حقیقت، اولین چیزی که بلافاصله بعد از تولد نوزاد به آن نیاز دارید، یک وسیله ایمن برای جابه‌جا کردن و حمل نوزاد به خانه می‌باشد. کریر یکی از گزینه‌های کاربردی و محبوب برای حمل نوزاد در ماه‌های اول تولد محسوب می‌شود. اگر مطمئن نیستید که آیا به یک کریر نیاز دارید یا خیر، برای آشنایی با مزایا و اهمیت داشتن یک کریر برای حمل نوزاد با ماه همراه باشید.

 

سهولت حمل و نگهداری برای والدین

مدل‌های جدید کریر نوزاد در کلاس وزنی بسیار سبک تولید و عرضه می‌شوند که این موضوع جابه‌جا کردن آن را برای والدین بسیار ساده‌تر کرده و از خستگی ناشی از حمل نوزاد می‌کاهد. بدنه بیرونی سخت و محکم و پوشش نرم داخلی، موجب می‌شود والدین بتوانند به راحتی این وسیله را با گرفتن دستگیره حمل کرده و نگرانی از جهت استقرار صحیح نوزاد نداشته باشند. پدها و پوشش‌های پارچه‌ای کریرها اغلب قابلیت جداسازی و شستشو با ماشین لباسشویی را دارند که این موضوع نیز نگهداری و پاکسازی آن را بسیار ساده‌تر می‌کند.

 

جایگزین صندلی ماشین برای نوزاد

یکی دیگر از مزیت‌های بزرگ کریرها نسبت به سایر لوازم حمل نوزاد، قابلیت سازگاری و استفاده از آنها در موقعیت‌های مختلف از جمله در حین رانندگی و در داخل اتومبیل می‌باشد. در ماه‌های اول تولد و در وزن کمتر از ۱۰ کیلوگرم، شما می‌توانید کریر را به راحتی در داخل خودرو به عنوان جایگزین صندلی ماشین کودک استفاده کرده و از جابه‌جایی ایمن نوزاد خود اطمینان حاصل فرمایید.

 

ایمنی بسیار بالا برای نوزاد

از آنجایی که کریرها قابلیت نصب و استفاده در داخل خودرو را دارند، ناگفته پیداست که سطح ایمنی و استانداردهای رعایت شده در طراحی آنها بسیار بالاست. بر روی کریرها کمربندهای ایمنی استاندارد با امنیت بسیار بالا تعبیه شده و شیب آن‌ها به طور اختصاصی برای دراز کشیدن یا نشستن نوزاد طراحی شده است. پدها و بالشتک‌های داخلی کریرها نیز غالبا دارای کیفیت بالایی بوده و با طراحی متناسب با ارگونومی بدن نوزاد، حفاظت حداکثری از نواحی سر و گردن و ستون فقرات را فراهم می‌آورند.

 

امکان نصب بر روی کالسکه

بسیاری از کمپانی‌های تولید کننده سیسمونی نوزاد، کریرهای خود را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که بتوانید آن را حداقل با یکی از کالسکه‌های آن کمپانی ست کنید. با انتخاب مدل کریر سازگار با کالسکه‌های نوزاد موجود در بازار، می‌توانید یک ست کالسکه و کریر در اختیار داشته باشید. این قابلیت، نقش بسیار پررنگی در سهولت جابه‌جا کردن نوزاد برای والدین دارد. از جانبی دیگر نوزاد نیز به دلیل عدم نیاز به جابه‌جایی مکرر میان وسیله‌های مختلف، راحتی و آرامش بیشتری را خواهد داشت.

 

یک کریر استاندارد، می‌تواند گزینه‌ای عالی و تمام‌عیار برای حمل نوزاد به ویژه در رده وزنی کمتر از ۱۰ کیلوگرم محسوب شود. سهولت حمل، نصب و نگهداری برای والدین، امکان استفاده و سازگاری با لوازم متعدد همچون خودرو شخصی و کالسکه، و در عین حال فراهم ساختن استقرار ایمن و سالم برای نوزاد دلایلی هستند که کریر را به یک وسیله ضروری در لیست سیسمونی نوزاد تبدیل می‌کنند.

 

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر