بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات صندلی ماشین گراکو

صندلی ماشین گراکو

گراکو یکی از مطرح‌ترین برندهای صندلی ماشین کودک خارجی است که به دلیل تولید و عرضه محصولات باکیفیت و منحصربه‌فرد طرفداران بی‌شماری در سراسر جهان دارد.

صندلی ماشین گراکو

این برند خواستگاه آمریکایی دارد و بسیاری از خانواده‌های آمریکایی از مشتریان وفادار این برند به مدت چند نسل هستند. شاید شما هم به محصولات این کمپانی سرشناس علاقه داشته باشید اما برایتان جای سوال باشد که مدل‌های مختلف صندلی ماشین گراکو چه فرقی دارند و بهترین مدل کدام است؟ برای آشنایی کامل با دسته‌بندی انواع کریر و صندلی خودرو کودک گراکو و مشخصات کلی مدل‌ها با ما همراه باشید.

انواع مدل های صندلی ماشین گراکو گراکو چه تفاوتی با هم دارند؟

یکی از نقاط قوت گراکو، ارائه مدل‌های متنوع برای نیازهای مختلف خانواده‌هاست و تعداد محصولات این شرکت در حوزه صندلی ماشین بی‌نهایت به نظر می‌رسد. این موضوع در عین اینکه مزیت بزرگی در بالا بردن حق انتخاب است، می‌تواند موجب سردرگمی خانواده‌ها در هنگام انتخاب و خرید شود. با این حال، توجه به برخی نکات کلیدی برای یک انتخاب و خرید رضایت‌بخش به شما کمک خواهد کرد.

هر مدلی یکی از بهترین‌های بازار است

اولین نکته این است که تمامی مدل‌های صندلی ماشین گراکو در دو ویژگی مشترک هستند: ایمنی کودک بر طبق استانداردها و قوانین آمریکای شمالی و فراهم کردن آسایش حداکثری در حین رانندگی با بچه‌ها. تفاوت مدل‌های مختلف تنها در جزئیات طراحی، راحتی استفاده و ایمنی مضاعف است. بنابراین حتی با انتخاب محصولات میان‌رده و اقتصادی گراکو همچنان خیال شما از بابت کیفیت ساخت و امکانات ضروری راحت خواهد بود.

معنی اسامی مدل‌های گراکو

در کنار اسامی هر یک از مدل‌ها ممکن است عبارت‌های Premiere، SnugFit، SnugLock، و LX را نیز مشاهده کنید. هر کدام از این اسامی به ویژگی خاصی اشاره می‌کنند که ممکن است در آن مدل خاص در نظر گرفته شد باشد. امکانات و ویژگی‌های مربوط به هر یک از این اسامی در جدول زیر گردآوری شده است.

نوع مدل کریر گراکو

امکانات ویژه

Premiere

خط تولید ویژه صندلی ماشین گراکو که از نظر طراحی، امکانات، کیفیت ساخت و ایمنی جزء محصولات لوکس این شرکت قرار می‌گیرند

SnugFit

مجهز به نوار محافظ ویژه برای جلوگیری از چرخش و واژگونی کریر (ایمنی مضاعف نسبت به استانداردهای قانونی) که در بعضی از کریرهای گراکو در نظر گرفته شده است.

SnugLock

مجهز به سیستم نصب آسان با کمربند ایمنی خودرو برای والدینی که به دلیل آرتروز یا کمردرد استفاده از مدل‌های معمولی برای آنها مشکل است.

LX

مدل‌هایی که به هر دو فناوری SnugLock و SnugFit مجهز هستند با این علامت مشخص می‌شوند

DLX, XT and Elite

قابلیت‌های اضافه برای استفاده آسان از محصول مانند تنظیم با یک دست، یا پدهای اضافه با این اصطلاحات مشخص می‌شوند.

اعداد کنار اسامی مدل‌های صندلی ماشین گراکو

گاهی در اسامی صندلی ماشین ممکن است اعداد ۶۵ یا ۱۰۰ را مشاهده کنید. عدد ۶۵ معادل ۳۰ کیلوگرم و معرف مدل‌هایی است که تا ۷ سالگی کاربرد دارند. عدد ۱۰۰ نیز معادل ۴۵ کیلوگرم بوده و نشان می‌دهد مدل مربوطه تا ۱۲ سالگی ظرفیت کافی برای نشاندن کودکان در داخل صندلی ماشین را دارد.

همچنین ممکن است در اسامی کریرهای گراکو اعداد ۳۰ و ۳۵ را نیز مشاهده کنید. این اعداد نشانگر ظرفیت وزنی محصول به واحد پوند هستند. ۳۵ پوند معادل حدود ۱۵.۸ کیلوگرم و ۳۰ پوند معادل حدود ۱۳.۶ کیلوگرم است. در ادامه به معرفی دسته‌بندی‌های محصولات گراکو برای رده‌های سنی و وزنی مختلف می‌پردازیم.

کریر گراکو برای نوزاد

اولین وسیله‌ای که برای بازگرداندن نوزاد از بیمارستان به منزل نیاز دارید یک کریر یا صندلی ماشین با قابلیت استفاده از روز اول تولد است. بسیاری از خانواده‌ها در این رده سنی کریر را به دلیل ابعاد سبک و جابه‌جایی آسان به صندلی ماشین ترجیح می‌دهند. گراکو نیز مدل‌های متنوعی از کریر را برای پاسخگویی به نیازهای خانواده‌های مختلف تولید می‌کند.

دو خط تولید اصلی کریرهای گراکو SnugRide و Premiere هستند که مدل‌های Premiere از نظر امکانات و کیفیت ساخت در رده محصولات لوکس و گران‌قیمت قرار می‌گیرند.

سری صندلی ماشین چهارکاره گراکو

اگر قصد خرید کریر را نداشته باشید، صندلی ماشین با قابلیت استفاده از روز اول تولد انتخاب دیگر شما برای رانندگی ایمن با نوزاد است. یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها مدل‌های چهارکاره هستند که از روز اول تولد تا ۱۲ سالگی هر چهار رده سنی استاندارد صندلی ماشین را پوشش می‌دهند. گراکو در این گروه نیز مدل‌های متنوعی به بازار عرضه می‌کنند.

مدل‌های چهارکاره صندلی ماشین گراکو با اسامی 4Ever یا Grow4Me عرضه می‌شوند که طراحی کلی نسبتا مشابهی دارند. مانند سایر محصولات گراکو، در این سری نیز اضافه شدن اصطلاحاتی مانند SnugLock و Premier به عنوان مدل به معنی امکانات اضافه نسبت به مدل پایه است. مدل‌های لوکس با عبارت‌های Premier و Dlx مشخص می‌شوند و SnugLock به معنی نصب آسان با کمربند ایمنی خودرو برای والدینی است که دچار مشکلاتی مانند درد گردن و کمر هستند.

سری صندلی سه‌کاره گراکو از روز اول تولد

یک گروه دیگر از مدل‌های صندلی ماشین گراکو همانند مدل‌های چهارکاره از روز اول تولد تا ۱۲ سالگی تمامی رده‌های سنی صندلی ماشین برای کودک را پوشش می‌دهند. تفاوت این مدل‌ها با مدل‌های چهارکاره این است که به بوستر بدون پشتی تبدیل نمی‌شوند و تا آخر به صورت بوستر با پشتی بلند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مدل‌های TrioGrow، Turn2Me، Turn2Fit، Milestone و SlimFit اصلی‌ترین مدل‌های این گروه هستند. گران‌ترین سری‌های این گروه سری Turn2Fit و Turn2Me است که با امکانات بیشتر و طراحی لوکس عرضه می‌شود. مدل‌های Milestone و TriRide و SlimFit در این سری قیمت مناسب‌تری داشته و همچنان با امکانات استاندارد و کیفیت ساخت بالای محصولات گراکو ارائه می‌شوند.

سری صندلی سه‌کاره گراکو از یک سالگی

اگر در سال اول برای بچه‌ها کریر تهیه کرده باشید، می‌توانید از مدل‌های صندلی ماشین چهارکاره و دوجهته صرف نظر کرده و به سراغ مدل‌های سه‌کاره گراکو بروید. این مدل‌ها از یک سالگی به بعد و فقط به صورت رو به جلو نصب می‌شوند. پس از بزرگ شدن بچه‌ها نیز قابلیت تبدیل شدن به بوستر کودک را دارند و به عبارتی از یک سالگی تا ۱۲ سالگی تمامی نیازهای شما برای رانندگی با بچه‌ها را پوشش خواهند داد.

این مدل‌ها به دلیل اینکه در سال اول تولد استفاده نمی‌شوند، قابلیت نصب رو به عقب را ندارند و همین موضوع نیز باعث می‌شود قیمت پایین‌تری نسبت به مدل‌های سه‌کاره با قابلیت استفاده از روز اول تولد داشته باشند. خط تولید اصلی صندلی‌های سه‌کاره گراکو مدل Nautilus است که در انواع متعددی عرضه می‌شود و مدل‌های مختلف آن اندکی با هم فرق دارند.

سری صندلی ماشین دوجهته چرخان

صندلی‌های ماشین چرخان با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه به تازگی محبوبیت زیادی در میان خانواده‌ها پیدا کرده‌اند. این مدل‌ها در حال حاضر در رده محصولات لوکس بازار قرار می‌گیرند و مزیت آنها امکان تغییر جهت صندلی از حالت رو به عقب به حالت رو به جلو تنها با یک چرخش است.

امکان چرخش همچنین به والدین اجازه می‌دهد هنگام نشاندن بچه‌ها در داخل خودرو صندلی را در وضعیت روبه‌روی خود تنظیم کنند که باز و بسته کردن کمربند ایمنی و گذاشتن و برداشتن بچه‌ها را بسیار ساده می‌کند. مدل‌های چرخان گراکو مانند مدل  Turn2Me 3-in-1 Rotating با عبارت Rotating در عنوان مشخص می‌شوند و اغلب از نوع مدل سه‌کاره با قابلیت استفاده از روز اول تولد تا ۱۲ سالگی هستند.

صندلی ماشین دوجهته گراکو

یک نوع دیگر از صندلی‌های ماشین با قابلیت استفاده از روز اول تولد، مدل‌های دوجهته است که تا حدود ۱۸ ماهگی به صورت به عقب و سپس به صورت رو به جلو نصب می‌شوند. این مدل‌ها معمولا تا وزن ۳۰ کیلوگرم (حدود ۷ الی ۸ سالگی) امکان رانندگی ایمن با کودک و نوزاد را برای خانواده‌ها فراهم می‌کنند. پس از عبور بچه‌ها از وزن ۳۰ کیلوگرم تا زمان رسیدن کودک به ۱۲ سالگی به یک بوستر نیاز خواهید داشت.

مدل‌های دوجهته صندلی ماشین گراکو، با ضریب ایمنی و کیفیت مشابه قیمت مناسب‌تری نسبت به مدل‌های چهارکاره دارند. بنابراین اگر بخواهید در هزینه‌های سیسمونی صرفه‌جویی کرده و در عین حال محصول باکیفیت از برند معتبر خریداری کنید این مدل‌ها انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهند بود.

گراکو مدل‌های دوجهته را با عناوین Sequence، Contender و Extend2Fit به بازار عرضه می‌کند که تمامی مدل‌ها از نظر استاندارد و ایمنی نسبتا مشابه هستند. تفاوت‌های مدل‌ها اکثرا در جزئیات طراحی و سهولت استفاده مانند داشتن جای بطری، نصب آسان و یا فضای اضافی برای مدت طولانی‌تر حالت نصب رو به عقب است که ایمنی کودک را افزایش می‌دهد.

سری بوستر کودک گراکو

در نهایت آخرین سری از محصولات گراکو در حوزه صندلی ماشین و ایمنی کودک در داخل خودرو، بوسترهای این برند است. در صورتی که شما صندلی ماشین دوجهته با قابلیت استفاده تا ۷ سالگی را تهیه کرده باشید، پس از این سن به یک بوستر برای نشاندن کودک در داخل خودرو نیاز خواهید داشت.

بوستر‌های گراکو کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای رایج در صندلی‌های ماشین این برند را ندارند و باید از کمربند ایمنی خودرو برای تأمین امنیت کودک استفاده کنید. در واقع نقش این مدل‌ها تنها تنظیم قد کودک برای نشستن روی صندلی خودرو است. مدل‌های مختلف بوستر گراکو بیشتر با عنوان TurboBooster و می‌توانند به صورت پشتی بلند یا بدون پشتی ارائه شوند. بعضی مدل‌ها نیز دوکاره هستند و امکان جداسازی پشتی آنها وجود دارد که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد.

عرضه بهترین مدل‌های صندلی ماشین گراکو در بامبینو کالا

گراکو یکی از قدیمی‌ترین برندهای صندلی ماشین خودرو در سطح جهان است و تنوع نامحدود محصولات آن هیچ جای تعجبی ندارد. بهترین راه برای یک انتخاب رضایت‌بخش، مراجعه به نمایندگی‌هایی است که سابقه عرضه و فروش لوازم سیسمونی گراکو به مدت طولانی را داشته باشند.

بامبینو کالا با سابقه طولانی در فروش صندلی ماشین گراکو،  آماده ارائه مشاوره و عرضه محصولات با تضمین اصالت، کیفیت و قیمت به سراسر کشور است. کارشناسان این مجموعه با اطلاعات کافی در خصوص مدل‌های مختلف کریر، صندلی ماشین و سایر محصولات گراکو آماده ارائه راهنمایی و پاسخگویی به پرسش‌های شما برای یک خرید مطمئن هستند.

برای مشاهده تمامی محصولات گراکو کلیک فرمایید.

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX Platinum

صندلی خودرو بچه GRACO مدل 4Ever DLX Platinum
14,600,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever Extend2Fit

صندلی خودرو بچه گراکو مدل 4Ever Extend2Fit
19,800,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Assure

صندلی ماشین کودک گراکو مدل Assure
2,850,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50

صندلی ماشین نوزاد و کودک گراکو مدل Classic Ride 50
4,200,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Endure

صندلی ماشین نوزاد و کودک گراکو مدل Endure
2,800,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Extend2Fit

صندلی ماشین نوزاد و کودک گراکو مدل Exteand2fit 3in1
18,100,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Extend2Fit 2in1

صندلی خودرو GRACO مدل Extend2Fit
5,400,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل My Ride 65

صندلی ماشین نوزاد و کودک گراکو مدل My Ride 65
4,600,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Nautilus

صندلی خودرو بچه GRACO مدل Nautilus
3,650,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل Size4Me 65

صندلی ماشین کودک گراکو مدل سایزفورمی 65
8,550,000 تومان

صندلی ماشین گراکو مدل SlimFit LX

صندلی خودرو بچه GRACO مدل اسلیم فیت (SlimFit)
9,900,000 تومان

بوستر صندلی ماشین گراکو مدل Junior Maxi

صندلی ماشین گراکو یا بوستر کودک گراکو مدل Junior Maxi
4,700,000 تومان
Close