بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
مشاهده محصولات صندلی ماشین جویی

صندلی ماشین جویی

اگر قصد خرید صندلی ماشین کودک خارجی را داشته باشید جویی یکی از برندهایی است که حتما باید محصولات آن را مد نظر قرار دهید.

صندلی ماشین کودک جویی

به دلیل خواستگاه انگلیسی این برند، محصولات جویی در کشورهای انگلیس و استرالیا طرفداران بسیار زیادی دارند و یکی از انتخاب‌های اصلی خانواده‌ها محسوب می‌شوند. اما علت محبوبیت جویی تنها شهرت آن نیست. مدل‌های مختلف صندلی ماشین این شرکت با طراحی خلاقانه و کیفیت ساخت بالا، حتی بدون نام جویی نیز می‌توانند توجه مخاطب را جلب کرده و در میان بهترین محصولات بازار قرار گیرند. اگر دوست دارید بدانید برند جویی چه مدل‌هایی از صندلی ماشین را عرضه می‌کند و مدل‌های مختلف چه تفاوت‌هایی با همدیگر دارند، با ما همراه باشید.

مدل‌های مختلف صندلی ماشین کودک جویی چه فرقی با هم دارند؟

یکی از نکات قوت ویژه جویی تنوع فوق‌العاده در محصولات است. این برند طیف وسیعی از مدل‌های مختلف صندلی ماشین کودک را به بازار عرضه می‌کند که باعث می‌شود دست خانواده‌ها برای انتخاب هر مدل دلخواهی باز باشد. تمامی مدل‌های صندلی ماشین جویی استانداردهای اجباری انگلستان و کشورهای اروپایی را برآورده می‌کنند. در عین حال، برخی محصولات در رده لوکس از استانداردهای قانونی نیز فراتر رفته و سطح بالاتری از ایمنی و کیفیت را تعریف می‌کنند.

به عنوان مثال مدل‌های i-spin  و spin هر دو از محصولات صندلی ماشین ۳۶۰ درجه جویی هستند که از نظر عملکردی طراحی نسبتا مشابهی دارند. اما مدل i-spin در برابر تصادفات بیشتری تست شده است و گواهینامه جدیدتری دریافت کرده است.  همچنین مدل i-spin برخی امکانات کاربردی مانند چرخش آسان‌تر، گیره‌های نگهداری از سگگ‌های کمربند ایمنی و تغییرات جزئی نسبت به مدل معمولی Spin دارد که باعث می‌شود تجربه کاربری بهتری رقم بزند.

در این شرایط خانواده‌ها با هر نوع بودجه‌ای می‌توانند محصول دلخواه خود با برند جویی را انتخاب کنند. در صورت انتخاب محصولات در رده قیمتی پایین‌تر خیال شما از بابت رعایت شدن استانداردها و اصول صندلی ماشین کودک راحت خواهد بود. در صورت علاقه‌مندی به محصولات لوکس در رده‌های قیمتی بالا نیز این کمپانی خوشنام شما را ناامید نمی‌کند و می‌توانید طرح‌های جالب و خلاقانه‌ای را بر اساس ترجیحات خاص خود انتخاب کنید.

طبقه‌بندی محصولات جویی بر اساس رده سنی، محبوبیت و کیفیت ساخت

مزیت تنوع محصولات، معمولا با سردرگمی خانواده‌ها برای انتخاب بهترین محصول بر اساس نیازهایشان نیز همراه است. با تعداد نامحدود انواع صندلی ماشین کودک جویی ممکن است شما هم برای انتخاب بهترین مدل مردد باشید. به همین دلیل پیش از پرداختن به هر یک از سری‌های محصولات، قصد داریم یک دسته‌بندی کلی از انواع صندلی ماشین جویی برای شما ارائه کنیم که انتخاب را بسیار ساده‌تر خواهد کرد.

به طور کلی مانند اکثر برندها، محصولات جویی نیز بر اساس رده سنی تقسیم‌بندی می‌شوند. در جدول زیر شما می‌توانید تقسیم‌بندی کلی محصولات از نظر گروه سنی را مشاهده کنید. در بخش‌های بعدی با جزئیات بیشتری به معرفی محصولات شاخص هر یک از گروه‌های سنی و ویژگی‌های کلی آنها خواهیم پرداخت. در کنار این تقسیم‌بندی، جویی در کنار بعضی محصولات دو علامت دیگر نیز درج می‌کند: «محصولات محبوب از نظر والدین» و «سری دلوکسه». این علامت‌ها نیز می‌توانند در انتخاب مدل ایده‌آل به شما کمک کنند.

سری دلوکسه

محصولات لوکس و ویژه برند جویی با آرم چرمی Joie signature بر روی محصول مشخص می‌شوند. ویژگی شاخص این مدل‌ها همان طور که قابل حدس است کیفیت ساخت بالاتر و طراحی اختصاصی جویی است که باعث می‌شود از نظر ظاهری از سایر محصولات در بازار متمایز باشند. در مجموع این مدل‌ها انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی هستند که در خرید سیسمونی نوزاد به لوازم خاص و منحصر به فرد علاقه نشان می‌دهند. مدل‌های دلوکسه مربوط به رده سنی خاصی نیستند و در هر گروه سنی، تعدادی از محصولات به این سری اختصاص یافته است.

محصولات محبوب از نظر والدین

کمپانی جویی بر اساس آمار فروش و نظرسنجی از مشتریان محبوب‌ترین مدل‌های خود را نیز در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده است. دانستن اینکه اکثر والدین با تجربه استفاده از محصولات مختلف، چه مدلی را به عنوان مدل محبوب خود انتخاب کرده‌اند می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب یک مدل مناسب برای شما باشد. اکثر این محصولات از نظر قیمتی میان‌رده هستند و در بازه قیمتی خود بالاترین کیفیت و امکانات را در اختیار کاربر قرار می‌دهند که باعث محبوبیت آنها شده است. برای مشاهده خلاصه‌ای از محصولات مختلف رده‌های سنی، مدل‌های دلوکسه و مدل‌های محبوب هر سری شما را به مطالعه جدول زیر دعوت می‌کنیم.

سری محصول و رده سنی

مدل‌های شاخص سری

سری دلوکسه

محبوب از نظر والدین

کریر یا کریکات

تولد تا یک سالگی

Calmi R129 (کریکات)

Juva, i-Juva

Gemm, i-Gemm

Snug, i-Snug, i-Snug 2

i-Level Recline

i-Jemini

Calmi R129

i-Snug 2

صندلی ماشین دوجهته

تولد تا ۴ سالگی یا ۷ سالگی

Steadi R129

i-Prodigi

 Tilt

 Stages

i-Prodigi

 

 

صندلی ماشین ۳۶۰ درجه

تولد تا ۴ سالگی یا ۷ سالگی

i-spin 360-E (کریر)

i-Spin XL (تولد تا ۱۲ سالگی)

Spin 360, spin 360 GTi

i-Spin 360, i-Spin Grow, i-Spin Safe

i-Harbour

i-Harbour

i-Spin Grow

i-Spin XL

Spin 360

i-Spin 360

صندلی ماشین همه‌کاره

تولد تا ۱۲ سالگی

Verso

Every Stage, Every Stage R129, Every Stage Fx

 

Every Stage

صندلی ماشین همه‌کاره

یک سالگی تا ۱۲ سالگی

Elevate

i-Plenti

Bold R

i-Plenti

 

 

بوستر کودک

چهار سالگی تا ۱۲ سالگی

transcend

Traver, i-Traver, Traver Shield

Trillo, Trillo Shield, Trillo lx

i-Trillo, i-Trillo lx

i-Traver

 


محصولات جویی برای نوزادان

اولین سری از محصولات جویی برای رانندگی ایمن با کودکان، مربوط به رده سنی نوزادان است. بسیاری از شرکت‌ها برای این رده سنی تنها کریر تولید می‌کنند. اما جویی در یک اقدام خلاقانه، کریکات Calmi R129 با قابلیت نصب ایمن در داخل خودرو را نیز عرضه می‌کند که می‌تواند مورد توجه خانواده‌ها قرار گیرد. معروف‌ترین کریرهای جویی مدل‌های Juva، Snug و Gemm هستند که هر یک از این مدل‌ها نسخه‌های متعدد مانند i-Gemm و i-Juva را نیز دارند.

یکی از تفاوت‌های اصلی مدل‌های مختلف در ظرفیت وزنی آنهاست. برخی مدل‌ها تا ۱۲ ماهگی و برخی تا ۱۵ ماهگی می‌توانند برای رانندگی با نوزاد مورد استفاده قرار گیرند. ابعاد، وزن و امکان قرارگیری در وضعیت کاملا خوابیده عوامل دیگری هستند که باعث تمایز مدل‌های مختلف از یکدیگر می‌شوند.

در حال حاضر مدل‌های i-Level Recline و i-Jemini گران‌ترین و لوکس‌ترین مدل‌های کریر جویی محسوب می‌شوند. وب‌سایت جویی مدل i-Snug 2 را به عنوان مدل محبوب از نظر والدین معرفی کرده است که یک مدل میان‌رده از نظر قیمتی است. به عبارتی بیشتر خانواده‌ها معتقد هستند این مدل بیشترین کیفیت و امکانات را در برابر قیمت عرضه می‌کند.

سری صندلی ماشین همه کاره

اگر به کریر که تنها یک سال تا نهایتا ۱۵ ماه کاربرد دارد علاقه‌ای نداشته باشید و به دنبال لوازمی با طول عمر بالاتر باشید، مدل‌های صندلی ماشین همه‌کاره یکی از انتخاب‌های شما هستند. این مدل‌ها از نوزادی تا ۱۲ سالگی، هر ۴ رده سنی استاندارد استفاده از صندلی ماشین کودک را پوشش می‌دهند و به قول معروف همزمان با کودک رشد می‌کنند. مدل‌های Every Stage و Verso مدل‌های اصلی این سری هستند. مدل Every Stage در دو نوع R44 و R129 عرضه می‌شود که مدل R129 در برابر تصادفات بیشتری تست شده و ایمنی آن بالاتر از استانداردهای اروپایی است. طبق سایت جویی، مدل Every Stage معمولی (R44) به عنوان گزینه محبوب والدین در این گروه انتخاب شده است.

صندلی ماشین همه‌کاره پس از یک سالگی

بعضی مدل‌های همه‌کاره نیز از یک سالگی تا ۱۲ سالگی را پوشش می‌دهند. برای انتخاب این مدل‌ها لازم است در سال اول یک کریر یا کریکات برای حمل بچه‌ها در داخل خودرو تهیه کرده باشید. مزیت چنین انتخابی این است که با توجه به قیمت مناسب‌تر کریر، در هنگام خرید سیسمونی در هزینه‌ها صرفه‌جویی شده و می‌توانید چند ماه پس از تولد، صندلی ماشین را خریداری کنید. مدل‌های Elevate، i-Plenti و Bold R از جمله مدل‌های یک سالگی تا ۱۲ سالگی هستند.

سری صندلی ماشین ۳۶۰ درجه

صندلی‌های ماشین چرخان با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه به تازگی محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند. جویی نیز مدل‌های متنوعی از این سری را برای رده‌های سنی مختلف عرضه می‌کند. بعضی از مدل‌ها مانند i-spin 360-E تنها به شکل کریر تا ۱۲ ماهگی کاربرد دارند. برخی مدل‌ها نیز از زمان تولد تا ۴ سالگی یا ۷ سالگی می‌توانند به صورت رو به عقب یا رو به جلو نصب شوند. مدل‌های مختلف از نظر نحوه چرخش با هم تفاوت دارند و بعضی مدل‌ها چرخش روان‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارند.

در مجموع طبق سایت رسمی جویی مدل‌های Spin 360 و i-Spin 360 محبوب‌ترین مدل‌های این سری از نظر والدین هستند که از روز اول تولد تا ۴ سالگی برای رانندگی با کودک کاربرد دارند. در میان مدل‌های چرخان، i-Spin XL تنها مدل همه‌کاره است که از زمان تولد تا ۱۲ سالگی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این مدل، در رده محصولات دلوکسه جویی نیز قرار می‌گیرد.

سری صندلی ماشین دوجهته

بعضی از مدل‌های صندلی ماشین جویی نیز مانند مدل‌های ۳۶۰ درجه از زمان تولد تا ۴ سالگی یا ۷ سالگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مدل‌ها امکان چرخش برای تغییر جهت صندلی وجود ندارد و برای تغییر جهت باید صندلی را مجددا نصب کنید. اگرچه این مدل‌ها سهولت استفاده از مدل‌های ۳۶۰ درجه را ندارند اما قیمت مناسب‌تری دارند و از نظر کیفیت و ایمنی برای کودک، امکانات مشابهی فراهم می‌سازند. مدل‌های Steadi R129، i-Prodigi، Tilt و Stages مدل‌های شاخص این سری هستند.

سری بوستر کودک

آخرین سری از محصولات جویی بر اساس رده سنی سری بوسترهای این برند است که معمولا برای رده سنی بالاتر از ۴ سال عرضه می‌شوند. اگر شما برای سال‌های اول تولد مدل‌های دوجهته یا ۳۶۰ درجه جویی را تهیه کرده باشید، از زمان رسیدن بچه‌ها به ۴ سالگی به وسیله دیگری برای رانندگی ایمن با کودک نیاز خواهید داشت. بوستر جویی دقیقا همان وسیله‌ای است که در این رده سنی نیاز دارید. این بوسترها فاقد کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای هستند و از کمربند ایمنی خودرو برای ایمنی کودک استفاده می‌شود که آنها را به بستن کمربند ایمنی عادت می‌دهد.

مدل‌های اصلی این گروه شامل Traver، Trillo و transcend هستند. اما مدل‌های مشابه و فرعی دیگری مانند i-Traver، i-Trillo، Traver Shield و Trillo Shield نیز قابل انتخاب هستند که نسبت به مدل‌های اصلی امکانات بیشتری داشته و اندکی گران‌تر هستند. برخی مدل‌ها نیز ابعاد بزرگتری نسبت به مدل‌های معمولی دارند که برای بچه‌هایی با وزن بیشتر یا قد بلندتر کاربردی خواهند بود.

عرضه بهترین مدل‌های صندلی ماشین جویی در بامبینو کالا

عرضه و فروش لوازم سیسمونی جویی از طریق نمایندگان مختص این برند در تهران و شهرستان‌ها صورت می‌گیرد. بامبینو کالا با داشتن نمایندگی محصولات جویی برای فروش اینترنتی، آماده ارائه مشاوره و عرضه محصولات با تضمین اصالت، کیفیت و قیمت به سراسر کشور است. در صورت هر گونه پرسش و ابهام در خصوص مدل‌های مختلف صندلی ماشین یا سایر محصولات جویی کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجرب این مجموعه آماده ارائه راهنمایی‌های لازم برای یک خرید رضایت‌بخش و مطمئن هستند.

همچنین میتوانین تمامی محصولات جویی رو در یک صفحه مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب ...

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید فهرست

صندلی ماشین (بوستر) جویی مدل Trillo

صندلی ماشین Joie مدل Trillo
8,400,000 تومان

صندلی ماشین جویی مدل bold

صندلی ماشین کودک و بوستر جویی مدل بولد
19,800,000 تومان

صندلی ماشین جویی مدل i-Spin 360

صندلی ماشین کودک 360 درجه جویی مدل i-Spin 360
26,900,000 تومان

صندلی ماشین جویی مدل Every Stage FX

صندلی ماشین نوزاد و کودک جویی مدل اوری استیج اف ایکس
22,000,000 تومان

صندلی ماشین جویی مدل Stage FX

صندلی ماشین نوزاد و کودک جویی مدل استیج اف ایکس
20,000,000 تومان

صندلی ماشین جویی مدل verso

صندلی ماشین نوزاد و کودک جویی مدل ورسو
19,500,000 تومان
Close