بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50

تولیدکننده: گراکو
4,200,000 تومان
صندلی ماشین نوزاد و کودک گراکو مدل Classic Ride 50
+ -

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50

لوازم حمل و نقل ایمن نوزاد از جمله صندلی ماشین کودک، از مهم‌ترین گروه کالایی‌هایی هستند که در خرید سیسمونی نوزاد مورد توجه قرار می‌گیرند. در مورد بسیاری از لوازم نوزاد شاید صرف هزینه برای خرید یک کالای باکیفیت از برند معتبر چندان ضروری به نظر نرسد، اما صندلی ماشین بچه از آن جمله مواردی است که رعایت استانداردها در ساخت آن بیش از هر وسیله دیگری اهمیت دارد و بهتر است خانواده‌ها هزینه کافی برای آن در هنگام خرید سیسمونی نوزاد اختصاص دهند. صندلی خودرو کودک «گراکوGraco» مدل «Classic Ride 50» با توجه به مشخصات و استانداردهای رعایت شده در ساخت آن و نیز تولید کنند محبوب و خوشنام، یکی از بهترین محصولات موجود در این زمینه محسوب می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی مشخصات این صندلی ماشین کودک از گراکو به عنوان محصول پیشنهادی برای والدین بپردازیم.

 

معرفی صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50

همان طور که گفته شد صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50 از استانداردترین و بهترین گزینه‌های موجود برای صندلی نوزاد در خرید سیسمونی نوزاد می‌باشد. مهم‌ترین مشخصات این محصول که آن را به کالایی ممتاز در این زمینه تبدیل می‌کنند عبارتند از:

 • ایمنی:مدل Classic Ride 50همچون سایر مدل‌های صندلی ماشین گراکو، به طور ویژه برای حفظ ایمنی نوزاد و کودک شما مهندسی و طراحی شده و در نهایت عملکرد این محصول تحت شدیدترین حالت تصادفات تست شده تا عملکرد مورد انتظار از آن بر طبق استانداردهای ایمنی تضمین گردد.
 • ظرفیت وزنی: این مدل از صندلی ماشین گراکو قابلیت نصب رو به عقب برای نوزادان با وزن ۴ تا ۴۰ پوند (۱.۸ تا ۱۸ کیلوگرم) و نصب رو به جلو برای کودکان با وزن ۲۰ تا ۵۰ پوند (۹ تا ۲۲ کیلو‌گرم) و قد ۴۰ اینچ (۱۰۰ سانتی‌متر) را دارد.
 •  محل قرارگیری سر: یک بالشتک راحت و استاندارد برای محافظت از ناحیه سر و راحتی بیشتر نوزاد در نظر گرفته شده است که با رشد نوزاد، قابلیت جدا شدن برای فراهم کردن فضای بیشتر را دارد.
 • قابلیت اتصال با Latch: حالت نصب رو به عقب برای نوزادان و رو به جلو برای کودک با کمک سیستم Latch علاوه بر قابلیت اتصال با کمربند خودرو،نصب راحت، بدون دردسر و ایمن را به ارمغان می‌آورد. توضیحات ارائه شده در دفترچه راهنما برای نحوه اتصال آن نیز بسیار ساده و گویا می‌باشند.

صندلی خودرو گراکو مدل Classic Ride 50: ملاحظات ایمنی

بدون شک ضروری‌ترین و مهم‌ترین خواسته والدین در هنگام خرید صندلی ماشین نوزاد تأمین امنیت نوزاد در بالاترین سطح ممکن می‌باشد. با توجه به رشد سریع نوزاد، طراحی این مدل از صندلی ماشین گراکو به گونه‌ای است که قابلیت استفاده در سنین بالاتر برای کودکان را نیز داشته باشد.

حالت نصب رو به عقب برای نوزاد زیر دو سال: بر اساس توصیه انجمن طب اطفال آمریکا، بهتر است نحوه استقرار نوزادان زیر ۲ سال به حالت رو به عقب باشد. به همین جهت در این مدل از صندلی ماشین گراکو، حالت نصب صندلی خودرو برای نوزادان تا ۱۸ کیلوگرم به صورت رو به عقب می‌باشد.

حالت نصب رو به جلو برای نوزاد بالای دو سال: حالت نصب رو به جلو نیز برای نوزادان و کودکان دارای وزن ۹ کیلوگرم تا ۲۲ کیلوگرم طراحی شده است. این محصول برای نوزادان و کودکان با قد زیر ۱۰۰ سانتی‌متر کاملا مناسب بوده و طراحی آن به شکلی است که راحتی کودک را در تمامی مراحل رشد تامین کند.

 

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50: استانداردها و گواهینامه‌ها

استانداردها و گواهینامه‌های متعدد اخذ شده به همراه تست‌های صورت گرفته برای این مدل از صندلی خودرو گراکو مهر تأییدی بر ادعای تولید کنندگان و طراحان در تضمین ایمنی نوزاد می‌باشد.

 • ایمنی کلی محصول: این مدل از صندلی ماشین گراکو منطبق بر استاندارد FMVSS 213 آمریکا طراحی شده است. این استاندارد به ایمنی لوازم نقلیه موتوری در کشور آمریکا مربوط می‌شود که شماره ۲۱۳ آن نیز به استانداردهای تجهیزات حمل و نقل کودکان اختصاص دارد.
 • ایمنی کمربند ایمنی:‌ عملکرد کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای محصول در حفظ سلامت سرنشین توسط تست اثرات جانبی ارزیابی شده است (Side Impact Tested).
 • عملکرد تحت تصادف: عملکرد ایمنی تحت تصادفات شدید منطبق بر گواهی NCAP صورت گرفته و تأمین ایمنی دو برابر استانداردهای صندلی خودرو تضمین شده است.
 • تست مواد: مواد به کار رفته برای ساخت محصول از جنس فوم جاذب انرژی EPS می‌باشد. عملکرد مواد از نظر مقاومت در برابر دماهای بحرانی داخل خودرو و نیز مدیریت مصرف انرژی تست شده است.

 

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50: طراحی برای سنین مختلف

نیازهای نوزاد همزمان با رشدش به سرعت تغییر می‌کنند. به همین سبب طراحان صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50 تلاش کرده‌اند تا این صندلی در مراحل رشد مختلف نوزاد قابل استفاده باشد. یک بالشتک باکیفیت برای راحتی هرچه بیشتر نوزاد و حفاظت از نواحی سر و گردن برای این صندلی خودرو در نظر گرفته شده است. زمانی که نوزاد اندکی رشد می‌کند، از طرفی نیازهای ایمنی‌اش کاهش یافته و از جانبی دیگر نیاز به فضای بیشتری خواهد داشت که با جدا کردن این بالشتک از صندلی به سادگی امکان‌پذیر است.

صندلی ماشین گراکو مدل Classic Ride 50: طراحی ظاهری و امکانات جانبی

افزون بر ملاحظات ایمنی و اجزای ضروری، طراحان گراکو در تولید این صندلی خودرو موارد جانبی دیگری را نیز مد نظر قرار داده‌اند که به نوبه خود شایان توجه است.

 • در خصوص شکل ظاهری و ترکیب رنگی، شادابی و مدرنیته به طور توامان مورد توجه قرار گرفته است که حاصل آن رنگ‌های شفاف همچون زرد در سایه‌روشنی از مشکی و خاکستری می‌باشد. این طراحی محصول را برای استفاده هر دو جنسیت مناسب می‌سازد.
 • نگهدارنده شیشه شیر و یا بطری آب نوزاد نیز از موارد دیگری است که به زیبایی در بدنه محصول جای داده شده است.
 • تمامی این امکانات با نصب و استفاده آسان توسط والدین و دفترچه راهنمای ساده تکمیل می‌گردند.

 

صندلی ماشین ایمن برای نوزاد از جمله اقلام مهمی است که اغلب خانواده‌ها در هنگام خرید سیسمونی نوزاد مورد توجه قرار می‌دهند. صندلی ماشین Classic Ride 50 از کمپانی معتبر گراکو، یکی از محصولات با ارزش در این زمینه است که با اخذ استانداردها و گواهینامه‌های متعدد و نیز طراحی مبتکرانه و زیبا می‌تواند نظر مثبت مادران و پدران خوش‌سلیقه را جلب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیو محصول را مشاهده فرمایید. 

صندلی ماشین Graco مدل Classic Ride 50

 • قابل استفاده از 1.8 کیلوگرم تا 18.1 کیلوگرم رو به عقب و 9 کیلوگرم تا 22.5 کیلوگرم رو به جلو
 • دارای کاور نوزادی با قابلیت جداسازی
 • دارای سیستم Latch برای نصب آسان‌تر و ایمن‌تر
 • دارای استاندارد آمریکا(FMVSS 213)
 • پاس کردن تست تصادف با شدت 2 برابر بیشتر از استاندارد(NCAP)
 • دارای فوم جذب کننده شدت ضربه(EPS)
 • کمربند ایمنی 5 نقطه
 • دارای جا لیوانی

وزن: 7.2 کیلوگرم
ابعاد: 46.9 × 50.8 × 67.3 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز خریداری می‌کنند.

شیردوش برقی مامی وک مدل Lactive

شیردوش مامی وک مدل lactive
13,500,000 تومان

تاب برقی گراکو مدل Duet Sway

تاب برقی نوزاد گراکو مدل Duet Sway
9,400,000 تومان

صندلی غذای کودک هپی کیوت مدل Nin1

صندلی غذای پرتابل کودک هپی مدل Nin1
2,950,000 تومان
Close