بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
صفحه اصلی بلاگ بامبینو کالا

کالسکه گراکو ساخت کجاست

کالسکه گراکو ساخت کجاست

کالسکه گراکو ساخت کجاست؟ سوالی است که والدینی که قصد خرید یک کالسکه کودک خوب برای نوزادان عزیز خود را دارند، می‌پرسند. طبیعی است که والدین با توجه به امنیت نوزاد و مبلغی که قصد هزینه آن را دارند، بصورت کامل تحقیق کنند و به جوانب مختلف محصولات سیسمونی یا خرید نوزاد خود بکنند. به همین منظور در ادامه به جواب سوال کالسکه ساخت کجاست، انواع کالسکه گراکو و محصولات گراکو خواهیم پرداخت.


کالسکه گراکو ساخت کجاست؟

برند گراکو یک برند آمریکایی است. اما محصولات آن و طبیعتا کالسکه گراکو ساخت کشور چین است. شرکت گراکو تحت عنوان Graco  بصورت تخصصی به ساخت و تولید محصولات مرتبط به نوزاد مشغول به فعالیت است.  شما می‌توانید محصولات مختلف گراکو را در صفحه محصولات گراکو مشاهده نمایید.

همینطور اطلاعات کامل این مجموعه در سایت این شرکت به آدرس https://www.gracobaby.com قابل مشاهده هست. سایت بامبینو کالا مفتخر است که نمایندگی فروش اینترنتی محصولات گراکو (Graco)، شامل تاب برقی نوزاد گراکو، صندلی ماشین کودک، تخت و پارک کودک، جامپر کودک، کالسکه و کریرکودک گراکو و غیره را با تضمین اصالت و کیفیت انجام می‌دهد.

داستان گراکو

شرکت گراکو در آمریکا از قرن 20 مشغول به فعالیت است. ابتدا این شرکت در زمینه خودرو مشغول به کار بوده که بعد از جرقه‌ای هنگام مشاهده نوزاد یکی از بنیان گذاران آن تاب برقی توسط آنها اختراع می‌شود. بعد از آن گراکو تو زمینه‌های مختلف کودک مشغول به فعالیت شد. طراحی مناسب این تیم آمریکایی و استفاده از مواد اولیه مرغوب سبب محبوبیت محصولات این برند شده است.

این شرکت هم مانند کمپانی‌های بزرگ دیگه مثل اپل طراحی آمریکا ولی در پین بصورت گسترده تولید می‌شود. مشتریان این برند از تمامی جهان هستند و در سال‌های اخیر در ایران برند گراکو جزوه برند‌های معروف بشمار می‌رود.

کالسکه گراکو مدل near to me

انواع کالسکه گراکو

در پایین چند مدل از کالسکه های گراکو را مشاهده می‌نمایید. هر مدل دارای مشخصات و کارکردهای متنوع است که می‌توانید با مشاهده هر محصول اطلاعات کامل آن را مشاهده نمایید.

کالسکه گراکو مدل TraveLiteکالسکه کریر گراکو مدل Skyکالسکه و کریر گراکو مدل Remix
کالسکه گراکو مدل Near2Meکالسکه و کریر گراکو مدل Evoست کالسکه گراکو مدل EvoTrio

 

 

منبع : بامبینو کالا

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر
تنها کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نظرات خود را وارد نمایند.
Close