بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی ماشین جیکل مدل رویز

تولیدکننده: جیکل
10,900,000 تومان
صندلی ماشین نوزاد و کودک جیکل مدل رویز Royz
*
+ -

صندلی ماشین جیکل مدل رویز

صندلی ماشین کودک یکی از اقلام اساسی در خرید سیسمونی نوزاد است و به نوعی یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت محسوب می‌شود. شما تا حدود ۱۰ الی ۱۲ سالگی به یک وسیله ایمن برای جابه‌جایی بچه‌ها در حین رانندگی نیاز خواهید داشت. صندلی ماشین جیکل مدل رویز، یک مدل باکیفیت و خلاقانه از این برند است که می‌تواند تا ۶ سالگی نیاز خانواده به فضای امن کودک در داخل خودرو را برطرف سازد. ظرفیت وزنی پایین باعث شده است این مدل در عین فراهم ساختن کیفیت لازم،‌ نسبت به مدل‌های ۱۰ ساله قیمت اقتصادی‌تری داشته باشد. برای آشنایی با مشخصات کامل این مدل با ما همراه باشید.


آشنایی کلی با صندلی ماشین جیکل مدل رویز

مدل رویز یک مدل کامل صندلی ماشین برای تضمین ایمنی بچه‌ها در حین رانندگی از روز اول تولد تا وزن ۲۵ کیلوگرم (حدود ۶ سالگی) است. این مدل تمامی امکانات مورد انتظار از یک صندلی ماشین کودک استاندارد در رده بین‌المللی مانند گواهی تست در برابر تصادفات، نصب رو به عقب، تنظیم تکیه‌گاه و ضربه‌گیرهای جانبی را ارائه می‌کند. مشخصات کلی این محصول به شرح زیر هستند:

 • ابعاد صندلی ماشین: ۵۳ در ۴۷ در ۶۸ سانتی‌متر
 • وزن محصول: ۶ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی: ۲۵ کیلوگرم (۶ سالگی)


طراحی ظاهری

صندلی ماشین رویز در دو تم رنگی مشکی و خاکستری به بازار عرضه می‌شود که هر دو طراحی بسیار شیکی داشته و در همان نگاه اول نشان می‌دهند شما با محصولی حرفه‌ای و خوش‌ساخت روبه‌رو هستید. جزئیات، اتصالات و دکمه‌ها با نهایت دقت و ظرافت اجرا شده‌اند طوری که نصب و کار کردن با آن راحت و حتی لذت‌بخش است.

طراحی گیره‌های مخصوص برای اتصال صندلی ماشین یا عبور تسمه‌های کمربند ایمنی خودرو نیز بسیار حساب شده صورت گرفته است و جای هیچ ابهام و سردرگمی برای استفاده از محصول باقی نمی‌گذارد. دو ضربه‌گیر اضافی نیز در دو طرف صندلی تعبیه شده است که میزان ایمنی سر کودک در تصادف از بغل را به حداکثر می‌رساند.


وزن سبک و نصب آسان

مدل رویز تنها ۶ کیلوگرم وزن دارد و یکی از سبک‌ترین مدل‌های صندلی ماشین چندکاره محسوب می‌شود. علت این وزن بسیار سبک، خالی کردن بدنه در محل اتصال پشتی به پایه است. با این طراحی خلاقانه و جدید، مراحل  نصب صندلی ماشین با کمک کمربند ایمنی خودرو نیز نیز بسیار ساده شده است. برای نصب این مدل هیچ نیازی به درآوردن کاورهای صندلی ندارید و می‌توانید تسمه‌های کمربند ایمنی خودرو را به راحتی از فضای خالی زیر پایه صندلی عبور داده و در گیره‌های مخصوصی که برای همین منظور تعبیه شده است محکم کنید.


مراحل استفاده و رده‌های سنی

همان طور که در مقدمه نیز اشاره شد، رویز برای استفاده از روز اول تولد تا ۶ سالگی طراحی شده است. مانند اکثر مدل‌های چندکاره، این مدل نیز برای هر رده سنی تنظیمات خاصی دارد. قابلیت تنظیم زاویه تکیه‌گاه، تغییر جهت نصب، تغییر ارتفاع تسمه‌های کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای، کاور و بالشتک مخصوص نوزادی از جمله امکاناتی هستند که به شما اجازه می‌دهند صندلی را در بهترین حالت نسبت به سن بچه‌ها تنظیم کنید. در ادامه به معرفی کوتاه تنظیمات صندلی در ۳ رده وزنی مختلف می‌پردازیم.

از زمان تولد تا وزن ۱۳ کیلوگرم

در ابتدا این مدل به صورت رو به عقب نصب می‌شود و شما می‌توانید متناسب با روحیات بچه‌ها آن را در ۶ وضعیت نیمه‌خوابیده مختلف تنظیم کنید. یک کاور پددار و بالشتک مخصوص برای تنظیم ابعاد صندلی برای نوزادی در داخل صندلی تعبیه شده است که نقش حفاظت بیشتر از سر و گردن را نیز دارد. امکان جداسازی و شست‌وشوی این کاور برای نظافت صندلی نوزاد نیز وجود دارد.

از وزن ۹ کیلوگرم تا ۱۸ کیلوگرم

از زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم می‌توانید استفاده از صندلی ماشین به صورت نصب رو به جلو را شروع کنید. شرط نشاندن بچه‌ها در حالت رو به جلو این است که بتوانند به تنهایی بنشینند و کنترل سر و گردن خود را حفظ کنند. البته همچنان ایمن‌ترین شکل نصب صندلی ماشین حالت رو به عقب است و توصیه می‌شود تا جایی که قد و وزن بچه‌ها اجازه می‌دهد از این حالت استفاده کنید.

در هر حال، شما تا حدود وزن ۱۸ کیلوگرم می‌توانید از کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای برای فراهم کردن ایمنی بچه‌ها در داخل صندلی بهره بگیرید. امکان تنظیم ارتفاع تسمه‌های کمربند ایمنی در ۴ حالت مختلف وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد در این مدت، با رشد قد بچه‌ها آن را در مناسب‌ترین وضعیت تنظیم کنید.

از وزن ۱۸ کیلوگرم تا ۲۵ کیلوگرم

در نهایت با رسیدن بچه‌ها به وزن ۱۸ کیلوگرم می‌توانید روکش اضافی مخصوص نوزادی و کمربند ایمنی پنج‌ نقطه‌ای را از روی صندلی ماشین جدا کنید تا فضای بیشتری برای نشستن بچه‌ها فراهم شود. در این مدت، برای ایمنی کودک از کمربند ایمنی معمولی که در صندلی عقب خودرو وجود دارد برای ایمنی بچه‌ها استفاده خواهد شد. بر روی صندلی ماشین گیره‌های قرمز رنگ مخصوصی در ارتفاع شانه و ران بچه‌ها تعبیه شده است که محل عبور کمربند ایمنی خودرو است. بدین ترتیب، تسمه‌های کمربند با قد بچه‌ها هماهنگ خواهند شد و احتمال آسیب به شانه و گردن کودک به صفر می‌رسد.


کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای با روکش‌های پددار

حفاظت از بچه‌ها در داخل صندلی ماشین با کمک یک کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای صورت می‌گیرد. روکش‌های پددار تسمه‌های کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای، از ناراحتی بچه‌ها در هنگام بستن کمربند ایمنی جلوگیری می‌کنند. تنظیم طول تسمه‌های کمربند نیز بسیار ساده است و از طریق یک دکمه و تسمه اضافی که در قسمت جلوی صندلی تعبیه شده است صورت می‌گیرد. ویژگی کاربردی جالب دیگر نیز قلاب‌های مخصوص برای نگه داشتن سگگ‌های کمربند ایمنی است که از گم کردن تسمه‌ها در حین نشاندن بچه‌ها در داخل صندلی ماشین جلوگیری می‌کند.


صندلی ماشین رویز چه محدودیت‌هایی دارد؟

صندلی ماشین جیکل مدل رویز برای رده سنی زیر ۶ سال طراحی شده است. همان طور که می‌دانید بچه‌ها تا حدود ۱۰ الی ۱۲ سالگی همچنان آماده استفاده از کمربند ایمنی خودرو به تنهایی نیستند. بنابراین، با عبور بچه‌ها از وزن ۲۵ کیلوگرم باید به فکر تهیه یک بوستر صندلی کودک و نشاندن بچه‌ها در داخل ماشین با کمک بوستر باشید.

البته این محدودیت، با مزیت قیمت پایین نیز همراه است. با توجه به اینکه در هنگام خرید سیسمونی شما خریدهای دیگری نیز دارید، می‌توانید با خرید این مدل در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و در آینده یک بوستر کودک خریداری کنید. در صورت علاقه‌مندی به مدل‌های همه‌کاره می‌توانید مدل Up Go یا آرایز از همین برند را نیز مورد توجه قرار دهید. این مدل‌ها شباهت‌های زیادی به مدل رویز جیکل دارند با این تفاوت که می‌توانید تا ۱۰ سالگی از آن استفاده کنید.

صندلی ماشین Jikel مدل Royz

 • قابل استفاده از بدو تولد نوزاد تا 6 سالگی کودک (25 کیلوگرم)
 • تکیه‌گاه قابل تنظیم در 6 حالت
 • محافظ ضربه جانبی
 • قابلیت نصب با کمربند خودرو
 • تکیه‌گاه نرم
 • دارای کمربند 5 نقطه
 • قابلیت جداسازی کاور و شستشو
 • دارای استاندارد اروپا ECE R44/04

وزن: 6 کیلوگرم
ابعاد: 53 × 47 × 68 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close