بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی ماشین جیکل مدل آرایز

تولیدکننده: جیکل
6,950,000 تومان
7,900,000 تومان
صندلی ماشین نوزاد و کودک جیکل مدل آرایز
*
+ -

صندلی ماشین جیکل مدل آرایز

از بین تمامی اقلام سیسمونی، صندلی ماشین کودک وسیله‌ای است که تا سال‌های زیادی به آن نیاز خواهید داشت. بر اساس قوانین بسیاری از کشورها نشاندن بچه‌ها در داخل صندلی یا بوستر کودک تا ۱۰ سالگی اجباری است. مدل‌های متنوعی از صندلی خودرو کودک در بازار وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند از روز اول تولد تا ۱۰ سالگی، یک محصول را به اشکال مختلف مورد استفاده قرار دهید. مدل آرایز از برند جیکل نیز یکی از این مدل‌هاست که تمامی امکانات ضروری و ایمنی برای استفاده طولانی مدت از صندلی ماشین را در اختیار خانواده‌ها قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با مشخصات این مدل از صندلی ماشین جیکل با ما همراه باشید.


مشخصات کلی صندلی ماشین جیکل مدل آرایز

آرایز مانند اکثر محصولات جیکل در کشور فرانسه طراحی شده و مطابق استانداردهای اروپایی در برابر ضربه و تصادفات تست شده است. ویژگی خلاقانه این مدل شیارهای مخصوص گردش هوای آن است که باعث می‌شود محیط صندلی برای بچه‌ها خنک باشد. در عین حال، از سایر ویژگی‌های ضروری برای یک صندلی ماشین ایمن و کارکردی غفلت نشده است که در بخش‌های آینده با جزئیات بیشتری مورد توجه قرار خواهد گرفت. ابعاد و مشخصات کلی این محصول به شرح زیر است:

 • ظرفیت وزنی: روز اول تولد تا ۳۶ کیلوگرم (حدود ۱۲ سالگی)
 • وزن محصول: ۱۳ کیلوگرم
 • ابعاد محصول: ۵۲ در ۴۶ در ۶۳ سانتی‌متر


طراحی ظاهری

مدل آرایز در دو تم رنگی آبی و طوسی عرضه شده و طراحی شیک و جذابی به عنوان یک صندلی ماشین کودک دارد. بر روی این مدل گیره‌ها و محفظه‌های متعددی به رنگ قرمز تعبیه شده است که محل عبور تسمه‌های کمربند ایمنی خودرو را نشان می‌دهند. این گیره‌ها در عین اینکه مراحل نصب صندلی ماشین را بسیار ساده‌تر می‌کنند، به نحوی در طراحی ظاهری محصول ادغام شده‌اند که بخشی از تزئینات صندلی نیز محسوب می‌شوند و جلوه ظاهری محصول را تکمیل می‌کنند.

در دو طرف بدنه صندلی، خطوط شیاری کوچکی تعبیه شده است که نقش اصلی آنها ایجاد گردش هوا و خنک نگه داشتن فضای صندلی برای کودک است. این خطوط نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که علاوه بر مزیت عملکردی، به زیبایی بصری محصول اضافه می‌کنند. عملکرد روان و بی‌اشکال دکمه‌ها و اتصالات صندلی نیز ضمن اینکه استفاده از آن را برای شما ساده می‌کنند، حس محصول باکیفیت را منتقل می‌کنند.


تنظیمات متفاوت برای رده‌های سنی مختلف

مدل آرایز یک مدل چهارکاره است و به اصطلاح همگام با بچه‌ها رشد می‌کند. امکان تنظیم ارتفاع محافظ پشت‌سری و دو لایه کاور اضافی در داخل صندلی ماشین به شما اجازه می‌دهد ابعاد این صندلی را بر اساس مراحل رشد بچه‌ها تنظیم کنید. در ادامه به مشخصات و تنظیمات صندلی ماشین در هر رده سنی می‌پردازیم.

گروه صفر (۰ تا ۱۳ کیلوگرم)

از زمان تولد تا رسیدن بچه‌ها به وزن ۱۳ کیلوگرم، این مدل به صورت رو به عقب نصب می‌شود. کاور مخصوص نوزادی که در بیرونی‌ترین لایه صندلی تعبیه شده است، علاوه بر تنظیم ابعاد صندلی ماشین برای نوزاد تازه متولد شده، ایمنی بچه‌ها را نیز افزایش می‌دهد. در داخل کاور نوزادی یک بالشتک مخصوص نیز تعبیه شده است که کمک می‌کند بچه‌ها را در راحت‌ترین زاویه ممکن در داخل صندلی ماشین بنشانید.

نصب صندلی ماشین در این مرحله به کمک کمربند ایمنی خودرو صورت می‌گیرد. با خلاقیت طراحان جیکل، شما به اتصال جداگانه Top Tether نیازی نخواهید داشت و همان کمربند ایمنی خودرو برای هر دو اتصال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گروه‌های ۱ تا ۳ (وزن ۹ تا ۳۶ کیلوگرم)

از زمان رسیدن بچه‌ها به وزن ۹ کیلوگرم می‌توانید صندلی ماشین را به صورت رو به جلو نصب کنید. هر چند توصیه می‌شود تا حداکثر وزن ممکن (۱۳ کیلوگرم) بچه‌ها از حالت رو به عقب که ایمن‌ترین وضعیت نشستن بچه‌ها در داخل خودرو است استفاده کنید. نصب صندلی ماشین در حالت رو به جلو به کمک اتصالات ایزوفیکس و Top Tether صورت می‌گیرد. قفل‌های اتصال ایزوفیکس به نشانگرهای رنگی سبز و قرمز مجهز هستند که کمک می‌کند از نصب صحیح صندلی مطمئن شوید.

گروه ۱ (وزن ۹ تا ۱۸ کیلوگرم)

در گروه ۱ که مخصوص رده وزنی زیر ۱۸ کیلوگرم است، علاوه بر اتصالات ایزوفیکس می‌توانید از کمربند ایمنی خودرو نیز برای افزایش ایمنی استفاده کنید. محل عبور تسمه‌های کمربند ایمنی از فضای خالی بین پایه و پشتی صندلی ماشین است و هیچ نیازی به جابه‌جایی کاورهای صندلی وجود ندارد. با بزرگ شدن بچه‌ها می‌توانید ابتدا بالشتک مخصوص نوزاد و سپس کاورهای نوزادی را از صندلی ماشین جدا کنید تا فضای بیشتری برای نشستن راحت کودک در داخل صندلی فراهم شود.

گروه ۲ و ۳ (وزن ۱۸ تا ۳۶ کیلوگرم)

با عبور بچه‌ها از وزن ۱۸ کیلوگرم، متناسب با سن بچه‌ها هر زمانی که لازم باشد می‌توانید لایه دوم کاورهای اضافی صندلی ماشین را نیز از آن جدا کرده و ارتفاع محافظ سر و گردن را متناسب با قد کودک تنظیم کنید تا فضای مناسبی برای نشستن بچه‌ها فراهم شود. در این مرحله امکان جدا کردن کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای و استفاده از کمربند ایمنی خودرو نیز وجود دارد. بدین ترتیب، بچه‌ها کم کم به استفاده از کمربند ایمنی خودرو عادت می‌کنند.


سایر مشخصات

همان طور که در معرفی محصول اشاره شد، این مدل از نظر امکانات ضروری مورد انتظار از یک صندلی ماشین چندکاره یک مدل کامل محسوب می‌شود و جای هیچ شکایتی باقی نمی‌گذارد. امکان تنظیم زاویه تکیه‌گاه، تنظیم ارتفاع محافظ سر و گردن، روکش‌های کمربند ایمنی و کاورهای تنفس‌پذیر از جمله امکاناتی هستند که راحتی و آسایش حداکثر کودک در حین رانندگی را فراهم می‌آورند.

 • امکان تنظیم تکیه‌گاه در ۴ حالت مختلف شامل زوایای نیمه‌خوابیده و نشسته به شما اجازه می‌دهد در موقعیت‌های مختلف راحت‌ترین حالت را برای نشستن بچه‌ها انتخاب کنید. محافظ سر و گردن نیز در ۹ ارتفاع مختلف تنظیم می‌شود که دست شما را برای تنظیم ارتفاع متناسب با قد بچه‌ها باز می‌گذارد.
 • تسمه‌های کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای به روکش‌های پددار مجهز هستند که از ناراحتی و حساسیت بچه‌ها جلوگیری می‌کند. امکان تنظیم طول تسمه‌ها از طریق یک دکمه و تسمه اضافی که در قسمت جلوی صندلی ماشین تعبیه شده است وجود دارد.
 • کاورهای صندلی ماشین بسیار نرم و تنفس‌پذیر هستند که از تعریق و حساسیت بچه‌ها در رانندگی‌های طولانی مدت جلوگیری می‌کنند. همچنین کلیه اجزای محصول از مواد اولیه ایمن ساخته شده و فاقد مواد مضر و حساسیت‌زا برای کودکان و نوزاد هستند.


مدل آرایز با سایر مدل‌های صندلی ماشین جیکل چه تفاوتی دارد؟

در بین تمامی محصولات جیکل، مدل آرایز بیشترین شباهت را به مدل Up Go دارد. در واقع مدل آپ‌گو، نسخه جدید و ارتقا یافته مدل آرایز است که برخی امکانات به آن اضافه شده‌اند. اولی قابلیت اضافی و بسیار مهم مدل آپ‌گو سیستم جذب شوک جانبی آن است که احتمال آسیب دیدگی در صورت تصادف از بغل را به نحو چشمگیری کاهش می‌دهد. این مدل همچنین حدود ۳ الی ۴ کیلو سبک‌تر از مدل آرایز است. در مقابل، مدل آرایز با امکانات مشابه آپ‌گو، قیمت مناسب‌تری دارد که آن را به یک گزینه اقتصادی تبدیل می‌کند.

صندلی ماشین Jikel مدل Arise

 

 • قابل استفاده از بدو تولد تا  12 سالگی(گروه سنی 2،1،0 و 3)
 • دارای ایزوفیکس برای امنیت بیشتر و نصب آسان‌تر
 • قابلیت نصب در خودرو توسط ایزوفیکس(رو به جلو) یا کمربند خودرو
 • تکیه‌گاه قابل تنظیم در 4 حالت
 • قابلیت تنظیم تکیه‌گاه سر در 9 ارتفاع متناسب با رشد کودک
 • کمربند ایمنی 5 نقطه
 • دارای استاندارد اروپا به شماره ECE R44/4
 • کاور با قابلیت گردش هوا
 • کاور با قابلیت جداسازی و شست و شو

وزن: 13.2 کیلوگرم
ابعاد: 52 × 46.5 × 63.5 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close