بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

اسباب بازی آموزشی ردباکس خانه جایگذاری اشکال

تولیدکننده: ردباکس
1,540,000 تومان
بازی آموزشی رد باکس مدل خانه جاگذاري اشكال کد 25080-2
+ -

اسباب بازی ردباکس خانه جایگذاری اشکال

جایگذاری اشکال برند ردباکس، یکی از مهم‌ترین بازی‌های فکری، هوشی و آموزشی کودکان ۹ ماه به بالا است. برندها و کمپانی‌های مختلف آغاز این بازی را در سنین مختلف طراحی و اعلام نموده‌اند.

ناگفته نماند این مهم به سلیقه و صلاح دید طراحان و صاحبان برندها ارتباط ندارد. بلکه به متریال، مواد سازنده، نوع رنگ بکار رفته و شکل حجمی اشکال موجود در این بازی مرتبط است. برای مثال اگر جنس و متریال ساخت بازی جایگذاری از چوب باشد، شروع این بازی از ۱.۵ سال یا ۱۸ ماه به بالاست. یا اگر اشکال حجمی موجود در بازی از نوع اشکال پیچیده مانند قلب، ۶ ضلعی و پلاس باشد، شروع بازی از یک سال و یا ۱۲ ماه به بالا خواهد بود.

در مدل ساده‌تر بازی جایگذاری اشکال رد باکس، اشکال حجمی از نوع ساده مربع، دایره، مثلث و مستطیل باشد، این بازی را در سن ۶ ماهگی خردسالان آغاز می‌کنند. بازی جایگذاری اشکال ردباکس که به عنوان اولین پازل و جورچین کودکان محسوب می‌شود، که کمک بسیاری به آموزش و رشد آگاهی کودکان و خردسالان می‌کند. جایگذاری اشکال RedBox به دلیل داشتن رنگ خوراکی و ایمن، جنس و متریان سیف و غیر سمی، بالا بودن کیفیت و مقاومت محصول و در آخر به دلیل نداشتن گوشه‌های تیز و خطرناک، یکی از مطمئن‌ترین برندهای اسباب بازی کودکان است.

اسباب بازی ردباکس

شرکت Red Box علاوه بر جایگذاری اشکال، بازی‌های فکری و آموزشی دیگری برای خردسالان همچون معمای ترتیب یا حلقه‌های هوش ردباکس، بازی قایم باشک یا هاید اند سیک ردباکس و پلی جیم یا همان تشک بازی را نیز تولید کرده است.

اسباب بازی آموزشی ردباکس خانه جایگذاری اشکال

  • مناسب برای کودکان بالای 12 ماه
  • محصول شامل: یک خانه جایگذاری اشکال، 4 بلوک با اشکال حیوانات و 4 کلید
  • کاربرد: هماهنگی دست و ذهن کودک
  • رشد مهارت های حرکتی کودک
  • یادگیری اشکال مختلف، رنگ‌های مختلف و کلیدهای مناسب

ابعاد این اسباب بازی ردباکس: ۲۳۰x۲۴۰x۲۹۰ میلی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
  • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close