بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی غذای کودک سامر مدل 4in1

تولیدکننده: سامر
3,700,000 تومان
صندلی غذا کودک و غذاخوری ۴ کاره سامر
*
+ -

صندلی غذای کودک سامر مدل 4in1 SuperSeat

با تولد نوزاد، یکی از دغدغه‌های اساسی والدین در نظر گرفتن محل مناسب برای غذا دادن به نوزاد و فراهم کردن اسباب سرگرمی وی خواهد بود. با توجه به رشد سریع نوزاد در این سنین، بسیاری از والدین در خرید لوازم سیسمونی نوزاد، به دنبال کاربردی‌ترین محصولات با حداکثر کارایی می‌باشند و محصولات چندکاره از گزینه‌های محبوب آنان محسوب می‌شوند. 

صندلی غذای سامر (Summer) مدل سوپرسیت (Superseat) که در این نوشته به معرفی آن خواهیم پرداخت، یک مدل چهار کاره و مبتکرانه محسوب می‌شود که نقش صندلی کودک، صندلی غذا، صندلی غذای پرتابل، و میز بازی را برای کودک شما ایفا خواهد کرد. با این قابلیت‌ها، سوپرسیت می‌تواند نقش بسیار پررنگی در کاهش دردسرهای غذا دادن به نوزاد و سرگرم کردن او برای والدین داشته باشد. برای آشنایی با مشخصات کامل محصول، همراه ما باشید.

 

صندلی غذای کودک سامر مدل سوپرسیت: معرفی اجزای صندلی

به طور کلی این مدل از صندلی غذای کودک سامر، از دو بخش اصلی تشکیل شده است که با ترکیب آن به شیوه‌های مختلف، قابلیت استفاده برای چهار هدف مجزا فراهم خواهد شد. در ادامه به مشخصات کلی، شرح هر یک از اجزای صندلی و نحوه ارتباط آن‌ها با یکدیگر می‌پردازیم.

 • ظرفیت سنی و وزنی: از شش ماهگی که نوزاد توانایی نشستن را پیدا می‌کند، امکان استفاده از آن به عنوان صندلی غذاخوری، صندلی کودک و میز بازی وجود دارد. با رشد نوزاد، استفاده از حالت صندلی غذای پرتابل کاربردی‌تر خواهد بود. حداکثر محدودیت وزنی محصول ۱۵ کیلوگرم و حداکثر محدودیت سنی آن ۳۶ ماه (۳ سال) می‌باشد.
 • سینی ۳۶۰ درجه: سینی ۳۶۰ درجه که دور تا دور صندلی را به طور کامل پوشش می‌دهد، قابلیت چرخش دارد. بدین شکل که در هنگام بازی می‌توانید سمت اسباب‌بازی‌ها را رو به نوزاد قرار داده و در هنگام غذا دادن، سمت سینی غذاخوری را به سمت او برگردانید. دو بخش اسباب‌بازی و سینی غذاخوری امکان تفکیک از یکدیگر را نیز دارند و می‌توانید با جدا کردن یکی، از دیگری به تنهایی استفاده کنید. این خصوصیت، به ویژه برای کودکانی که در هنگام غذا خوردن با اسباب‌بازی‌ها حواسشان پرت می‌شود کاربردی خواهد بود.
 • صندلی کودک: با جدا شدن سینی ۳۶۰ درجه، بخش مهم و اصلی محصول یعنی صندلی کودک آن باقی می‌ماند. صندلی در نظر گرفته شده برای محصول، سبک و کوچک بوده و قابلیت جابه‌جایی و استفاده برای کارهای مختلفی را دارد. مهم‌ترین ویژگی آن، قابلیت تبدیل شدن به صندلی غذای پرتابل به منظور غذاخوری کودک در پشت میز و به همراه خانواده می‌باشد.

طراحی صندلی کودک

شاخص‌ترین ویژگی این محصول ویژه از سامر که در ابتدا جلب توجه می‌کند، صندلی خاص و باکیفیت آن می‌باشد. صندلی کودک در نظر گرفته شده، با بهترین کیفیت و متناسب با ارگونومی بدن نوزاد طراحی شده و استقرار راحت نوزاد از شش ماهگی به بعد را به سادگی میسر می‌سازد. مهم‌ترین ویژگی‌های صندلی عبارتند از:

 • طراحی ارگونومیک: با توجه به اینکه بسیاری از نوزادان در این سن هنوز به خوبی توانایی نشستن را ندارند، طراحان صندلی کودک سامر، تلاش کرده‌اند تا با در نظر گرفتن وضعیت بدنی نوزاد در این سن، راحت‌ترین و ایمن‌ترین وضعیت استقرار را فراهم سازند. 
 • تکیه‌گاه میانی: تکیه‌گاه میانی در نظر گرفته برای صندلی کمک شایانی به نشستن راحت و حفظ تعادل نوزاد کرده و از سقوط و خم شدن بیش از حد نوزاد جلوگیری خواهد کرد.
 • فوم محافظ: پد محافظ فومی در نظر گرفته شده برای پشتی و نشیمنگاه صندلی، با ضخامت کافی و کیفیت عالی خود، حفاظت کامل و راحتی نوزاد در حین نشستن را فراهم می‌سازد.
 • کمربند ایمنی سه‌نقطه‌ای: با کمربند ایمنی در نظر گرفته شده، تمهیدات ایمنی محصول کامل شده و کمترین نگرانی را برای تنها گذاشتن نوزاد در حین بازی خواهید داشت.

 

غذا دادن به کودک بر روی زمین

اصلی‌ترین ویژگی این محصول، قابلیت استفاده به عنوان صندلی غذای کودک می‌باشد. به جز صندلی باکیفیت و ایده‌آل که پیش از این بررسی شد، صندلی غذا از یک سینی بسیار باکیفیت تشکیل شده است که تمامی ویژگی‌های یک سینی خوب را داراست. از جمله:

سینی غذا ابعاد مناسبی داشته و لبه‌های آن اندکی برجسته‌اند که از سقوط و ریختن مایعات و مواد غذایی بر روی زمین جلوگیری می‌کند. 

سینی محصول کیفیت مناسبی داشته و قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی را نیز دارد؛ بنابراین حداقل دردسر را برای پاکسازی آن خواهید داشت.

استفاده از پلاستیک باکیفیت و عاری از مواد مضر (BPA free) به منظور افزایش سلامتی نوزاد. لازم به اشاره است که بیسفنول آ (با نام تجاری BPA) باعث ایجاد مشکلات هورمونی در افراد به ویژه نوزادان شده و نقش منفی در پروسه رشد مغز و رفتار آنان دارد و یکی از معیارهای مهم در انتخاب محصولات مناسب کودک، لوازم عاری از بیسفنول‌آ می‌باشد.

 

استفاده به عنوان صندلی غذای پرتابل

از دیگر قابلیت‌های کاربردی مدل سوپرسیت، امکان تبدیل آن به صندلی غذای پرتابل می‌باشد. بدین ترتیب، فرصت نشستن کودک بر روی صندلی معمولی و بر پشت میز غذاخوری، جهت صرف غذا به همراه خانواده فراهم خواهد شد.

بر روی محصول، تسمه‌هایی به منظور نصب صندلی بر روی صندلی غذاخوری عرضه می‌شود که موجب می‌شود اتصال آن به انواع صندلی‌های غذاخوری به سادگی صورت گیرد. 

ابعاد صندلی به گونه‌ای است که استفاده از آن به صورت پرتابل تا دو سالگی نیز امکان‌پذیر است. 

با توجه به ابعاد مناسب صندلی پس از جدا شدن سینی ۳۶۰ درجه، امکان حمل آن و استفاده در مکان‌های مختلف از جمله میهمانی، مسافرت و فضاهای عمومی نیز وجود دارد.

این صندلی از سامر، صندلی محبوب بسیاری از مادران باتجربه می‌باشد. چرا که استقرار راحت و ایمن کودک در پشت میز خانواده را فراهم ساخته و طراحی ابعاد و ارگونومی آن برای این منظور بسیار مناسب است. 

 

 با خیال راحت کودک را تنها بگذارید

میز اسباب‌بازی در نظر گرفته شده برای این صندلی غذا، یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ها در نوع خود محسوب می‌شود. به گونه‌ای که می‌تواند بدون نگرانی از فعالیت‌های خطرناک، تا مدت‌ها کودک را سرگرم کند. به منظور رشد انواع مهارت‌های شناختی و حرکتی نوزاد، اسباب‌بازی‌های متنوعی برای این مدل در نظر گرفته شده است. ویژگی‌های اسباب‌بازی‌های در نظر گرفته شده برای این صندلی عبارتند از:

 • اسباب‌بازی‌های جور کردنی: بر روی سینی، حفره‌های شکل‌داری در نظر گرفته شده است که کودک به مرور قرار دادن هر اسباب‌بازی در حفره مخصوص خود را یاد می‌گیرد.
 • تنوع عملکردی: هر یک از اسباب‌بازی‌ها ویژگی‌های خاص خود را داشته و برای فعال کردن بخشی از مهارت‌های شناختی نوزاد در نظر گرفته شده‌اند؛ اسباب‌بازی‌های جغجغه‌ای و صدادار، آیینه‌ای، شفاف، حفره‌دار، قابل جدا شدن از جایگاه خود و قابل حرکت.
 • تنوع رنگی: اسباب‌بازی‌های در نظر گرفته شده، بر روی یک سینی با زمینه سفید قرار گرفته و تنوع رنگی نسبتا بالایی دارند که تاثیر به‌سزایی در ایجاد جذابیت، رشد مهارت‌های دیداری و بصری و تحریک حس کنجکاوی نوزاد خواهند داشت.
 • قابلیت جداسازی: علاوه بر قابلیت جدا کردن کامل سینی اسباب‌بازی، امکان جدا کردن برخی از قطعات اسباب بازی از روی سینی نیز وجود دارد.

 

 صندلی غذای کودک سامر مدل سوپرسیت، تنها یک صندلی غذاخوری نبوده و با قابلیت تبدیل به صندلی کودک، صندلی غذای پرتابل و برخورداری از یک میز بازی کامل، علاوه بر تسهیل فرآیند غذا دادن به کودک در موقعیت‌های مختلف می‌تواند به خوبی از عهده سرگرم کردن کودک شما نیز برآید.

در صورتی که در حال برنامه‌ریزی برای خرید سیسمونی نوزاد بوده و به دنبال انتخاب محصولاتی با طراحی هوشمندانه و قابلیت استفاده چند منظوره هستید، این محصول کاربردی از سامر یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای شما محسوب خواهد شد.

 

صندلی غذا کودک Summer مدل 4in1

 • قابل استفاده از 4 ماهگی کودک تا 4 سالگی
 • صندلی 4 کاره سامر
 • دارای سینی غذا و بازی با قابلیت چرخش 360 درجه
 • قابل استفاده به عنوان صندلی پرتابل و نصب بر روی صندلی بزرگسال
 • دارای اسباب بازی های جذاب، دندان گیر و ... برای تقویت مهارت حرکتی کودک
 • سینی بدون مواد مضر BPA با قابلیت جداسازی

وزن: 2.1 کیلوگرم
ابعاد: 50.8 × 58.4 × 30.5 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close