بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

کتاب مجیک واتر Premify مدل۵۰۵

75,000 تومان
کتاب جادویی نقاشی با آب کودک Premify مدل۵۰۵
*
+ -

کتاب جادویی نقاشی با آب کودک Premify  مدل۵۰۵ 

کتاب مجیک واتر یک محصول فانتزی برای جذب شدن کودکان به کتاب است. صفحه های مجیک واتر از مقواهای ضخیم ساخته شده است. و ماژیک همراه آن با آب مینویسد، بدین صورت که شما باید داخل ماژیک آن آب بریزید. در این مرحله کتاب جادویی نقاشی با آب قابل استفاده کودک دلبندتان است.
کودک ماژیک را روی صفحات داخل کتاب میکشد و طرح های شگفت انگیزی را مشاهده میکند. طرح های شگفت انگیز به وجود امده در کتاب مجیک واتر سبب شده تا این محصول به یکی از محصولات کودکان بالای 3 سال تبدیل شود. شاید سوال برایتان پیش بیاید که با این توضیحات گفته شده، این محصول خیلی زود کارکرد خود را برای کودک از دست خواهد داد. اما دقیقا اینجا نکته مثبت دیگر این محصول نمایان میشود. وقتی طرح کشیده شده با ماژیک خشک شود، طرح پاک خواهد شد و آن صفحه مجدد آماده هنرنمایی فرزند عزیزتان است.
کتاب مجیک واتر طرح جنگل با داشتن طرح های فانتزی از حیوانات جنگل کودک را ترغیب به هنرنمایی و کشیدن حیوانات و تصویر ذهنیش میکند. و همین طور نقوش حیوانات برای آموزش اسامی و مشخصات حیوانات مفید است.

از مزایای آموزشی این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هماهنگی بین لامسه و حس کودک
  • افزایش خلاقیت
  • آشنا شدن کودن با طراحی
  • پیشرفت ذهنی و مصور شدن ذهن

    از مهمترین دلایل محبوبیت این محصول باید به تمیزی آن اشاره کرد.

معمولا مادران از نقاشی کودکان عاجز میشوند. یا با مداد روی دیوار میکشند، یا با خودکار روی مبل و صندلی و یا با گواش و پاستل به جان لوازم خانه میفتند. درست است، که کودک است و طبیعی. اما این محصول چون ماژیک آن آب است، و فقط روی صفحات کتاب کار میکند، میتوانید لحظاتی را با آرامش در کنار نقاشی دلبندتان را سپری کنید.

کتاب مجیک واتر Premify مدل۵۰۵ 

  • گروه سنی: ۳ سالگی
  • ابعاد:  16*19*1.2 سانتی‌متر
  •  جنس : مقوا

 

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
*
*
بد
عالی
*
*
*
*