بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX

تولیدکننده: گراکو
23,000,000 تومان
صندلی خودرو بچه Graco مدل 4Ever DLX
*
+ -

صندلی خودرو بچه GRACO مدل 4Ever DLX

با توجه به اجباری بودن استفاده از صندلی ماشین برای نوزدان و کودکان زیر ده سال، امروزه کمپانی‌های متعددی در تلاشند تا با تولید مدل‌های کاربردی با بازه عمر طولانی، نقش خود را تامین نیازهای خانواده ایفا کنند. گراکو پیش از این با معرفی مدل4ever، به عنوان یک صندلی ماشین چهارکاره از زمان تولد تا ۱۰ سالگی، تصمیم‌گیری خانواده‌ها را برای انتخاب صندلی ماشین در هنگام خرید سیسمونی نوزاد را ساده کرده بود.

صندلی ماشین گراکو «Graco» مدل فور-اور دلکس، مدل جدیدتری از محصولات چندکاره این کمپانی می‌باشد که علاوه بر قابلیت‌های مدل محبوب قبلی، با ویژگی‌های کاربردی جدید و افزایش سطح ایمنی با تست در برابر تصادفات شدیدتر و پیچیده‌تر همراه شده است. برای آشنایی با مشخصات ویژه این مدل با ما همراه باشید.

 

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX: مشخصات کلی

این مدل از صندلی ماشین گراکو، به چهار شکل مختلف از زمان تولد تا ده سالگی قابل استفاده است و از جدیدترین فناوری‌های ایمنی در ساخت صندلی ماشین استاندارد، به همراه قابلیت‌های کاربردی برای سهولت استفاده از محصول توسط والدین بهره می‌برد. مشخصات کلی محصول عبارتند از:

 • ظرفیت وزنی: ۱.۸ تا ۵۴ کیلوگرم
 • محدودیت قدی: ۱۴۵ سانتی‌متر
 • وزن محصول: ۱۰.۳ کیلوگرم
 • ابعاد محصول: ۵۰ * ۵۴ * ۶۰ سانتی‌متر
 • جنس فریم بدنه: فلز
 • سیستم نصب: LATCH، کمربند ایمنی خودرو

 

یک محصول، ۱۰ سال استفاده مفید با چهار کاربرد مختلف

همان طور که پیش از این عنوان شد، این مدل از صندلی ماشین گراکو، با ۴ حالت نصب مختلف، قابلیت استفاده از زمان تولد تا ۱۰ سالگی را خواهد داشت. اشکال مختلف نصب و استفاده از محصول بر اساس رده سنی نوزاد به شرح زیر می‌باشند. نکته مهم در انتخاب حالت نصب آن است دقت کنید میزان ایمنی به ترتیب کاهش می‌یابد و بهتر است تا زمانی که کودک به حداکثر محدودیت وزنی در هر مرحله نرسیده است، از انتخاب حالت نصب مراحل بعدی اجتناب کنید.

 • نصب رو به عقب: از زمان تولد تا زمان رسیدن کودک به وزن ۱۸ کیلوگرم، صندلی به حالت رو به عقب نصب خواهد شد که ایمن‌ترین حالت نصب صندلی ماشین برای کودکان می‌باشد. در این بازه زمانی، در داخل صندلی پدهای ویژه نوزادی نصب می‌شوند که علاوه بر تنظیم ابعاد صندلی برای نوزاد، نقش حفاظت بیشتر در برابر ضربه و نگهداری سر و گردن نوزاد را نیز دارد.
 • نصب رو به جلو: از بازه وزنی ۱۰ تا ۲۹ کیلوگرم، امکان نصب صندلی ماشین به صورت رو به جلو فراهم می‌شود. در این حالت، همچنان برای استقرار نوزاد در صندلی ماشین از کمربند ایمنی مخصوص صندلی ماشین استفاده می‌شود و تنها جهت نصب تغییر می‌کند.
 • بوستر دارای پشتی: از وزن ۱۳.۵ تا ۴۵ کیلوگرم، می‌توانید از کمربند ایمنی خودرو در هنگام نشستن کودک در داخل ماشین استفاده کنید. در این حالت به دلیل اینکه هنوز قد کودک کوتاه است، استفاده از صندلی ماشین برای تنظیم قد و ایمنی کافی ضروری است.
 • بوستر بدون پشتی: در بازه وزنی ۱۸ تا ۵۴ کیلوگرم، استفاده از صندلی ماشین ممکن است برای کودک آزار دهنده باشد اما همچنان استفاده از صندلی ماشین برای تنظیم قد کودک ضروری است. در این حالت، جدا کردن پشتی و استفاده از صندلی ماشین به صورت بوستر و کمربند ایمنی داخل خودرو امکان‌پذیر است. زمانی که کودک بتواند به تنهایی از کمربند ایمنی خودرو استفاده کند (معمولا در قد ۱۴۵ سانتی‌متر و بازه سنی ۸ الی ۱۲ سالگی) می‌توان استفاده از بوستر را متوقف کرد.

۳ قابلیت ویژه مدل 4Ever DLX

مدل 4Ever DLX، نسخه به‌روز شده و مجهزتر از مدل محبوب 4Ever می‌باشد. در این بخش به ۳ ویژگی عمده استایل DLX که توسط کمپانی گراکو به عنوان برتری‌های اساسی این مدل نسبت به مدل 4Ever معرفی شده‌اند خواهیم پرداخت.

 • سیستم یکپارچه قفل کمربند ایمنی: با کمک این سیستم، اتصال صندلی ماشین به خودرو به کمک کمربند ایمنی خودرو با سادگی و سهولت بیشتری صورت گرفته و ایمنی بیشتری به همراه دارد.
 • کاور قابل جدا شدن: کاور رویی طراحی شده برای این مدل بدون نیاز به باز کردن صندلی ماشین از روی خودرو، به سرعت و در کمتر از ۶۰ ثانیه از آن جدا شده و قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد که کار والدین در پاکسازی صندلی را بسیار ساده‌تر می‌سازد.
 • نگهدارنده پلاستیکی کمربند ایمنی: یک نگهدارنده پلاستیکی برای قرار دادن انتهای آزاد کمربند ایمنی تعبیه شده است که با از بین بردن دغدغه پیدا کردن کمربند ایمنی، راحتی بیشتر والدین در هنگام نشاندن کودک در صندلی و یا بلند کردن از روی آن را به همراه دارد.

بالاترین سطح ایمنی بر اساس جدیدترین آیین‌نامه‌ها

از آنجایی که صندلی ماشین جزئی از لوازم ایمنی محسوب می‌شود و آیین‌نامه‌ها به طور مرتب احتمال تغییر داند، انتخاب محصولی که جدیدترین و بالاترین سطح ایمنی را عرضه کند اهمیت بسیاری خواهد داشت. 4Ever DLX، به عنوان یکی از جدیدترین محصولات گراکو در حوزه صندلی ماشین، آخرین تست‌های ایمنی ویژه صندلی ماشین را گذرانده و برای تصادف در شرایطی دو برابر سخت‌تر از آیین‌نامه‌های متداول تست شده است.

 • مهندسی شده بر اساس Graco® ProtectPlus: درجه ایمنی پروتکت پلاس (حفاظت مضاعف) در محصولات کمپانی گراکو ترکیبی از تست‌های تصادف در شرایط دشوار را در بر می‌گیرد. صندلی‌های دارای این ویژگی، بر اساس جدیدترین آیین‌نامه‌های ایمنی کشور آمریکا تست شده و ایمنی کودک در برابر انواع تصادف همچون تصادف از بغل، تصادف از عقب و یا روبه‌رو و نیز چپ شدن خودرو را فراهم می‌سازند. حفاظت از کودک در برابر شرایط دمایی خارج از آستانه تحمل نوزاد، از دیگر خصوصیات مبتکرانه در صندلی‌های دارای این درجه ایمنی می‌باشد.
 • کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای قابل تنظیم: کمربند ایمنی در نظر گرفته شده برای محصول حفاظت در برابر نیروهای جانبی و نیروهای وارد شده از عقب را فراهم می‌سازد. تنظیم ارتفاع کمربند ایمنی از طریق تغییر ارتفاع بالشتک پشت‌سری صورت می‌گیرد که این موضوع کمک می‌کند تا ارتفاع کمربند ایمنی همواره در حالت استاندارد متناسب با قد کودک تنظیم شود.

 

کودک شما به راحتی با صندلی خود دوست خواهد شد.

برخی کودکان از صندلی ماشین خوششان نمی‌آید و به همین دلیل آسایش و استقرار راحت کودک بر روی صندلی ماشین، به ویژه زمانی که قرار است به مدت طولانی از آن استفاده شود اهمیت ویژه‌ای برای والدین دارد. طراحان گراکو با در نظر گرفتن قابلیت‌های متعدد تلاش کرده‌اند تا با فراهم ساختن امکانات راحتی کودک در حین نشستن بر روی این صندلی، آن را به فضای مورد علاقه بچه‌ها در ماشین تبدیل کنند.

 • قابلیت تنظیم بالشتک پشت سری در ۱۰ ارتفاع مختلف: با توجه به طول عمر استفاده بالای این محصول، تنوع بالایی برای تنظیم ارتفاع محافظ پشت‌سری متناسب با قد کودک در نظر گرفته شده است.
 • قابلیت تنظیم زاویه صندلی در ۶ حالت مختلف: امکان تنظیم صندلی در زوایای مختلف، به والدین اجازه می‌دهد تا متناسب با وضعیت سنی، طول مدت رانندگی و میزان خستگی کودک راحت‌ترین حالت ممکن برای نشستن کودک را انتخاب کنند.
 • پوشش‌های رویه مخملی: رویه‌های نرم و مخملی قابل جدا شدن و شستشو، کمک می‌کنند تا کودک در حین از نشستن بر روی صندلی ماشین لذت برده و ارتباط بهتری با صندلی خود برقرار کنند.
 • کمربند ایمنی روکش دار: طراحی کمربند ایمنی پنج نقطه‌ای و روکش‌های آن به گونه‌ای صورت گرفته است که کمترین ناراحتی را برای کودک ایجاد کند.

 

مراحل نصب و استفاده از صندلی ماشین آخرین دغدغه شما خواهد بود.

مهندسان خبره گراکو در طراحی این مدل، به طور ویژه‌ای بر روی سهولت نصب و استفاده از محصول توسط والدین تمرکز کرده و با مد نظر قرار دادن مشکلات رایج در استفاده از صندلی‌های ماشین، تدابیر مبتکرانه‌ای برای حل هر مشکل اندیشیده‌اند. بخشی از ویژگی‌هایی که استفاده از این صندلی را برای والدین ساده‌تر می‌سازد همچون سیستم یکپارچه قفل کمربند ایمنی، کاور قابل جدا شدن و نگهدارنده پلاستیکی کمربند ایمنی پیش از این در بررسی ویژگی‌های شاخص مدل معرفی شدند. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اتصال با سیستم LATCH: برای نصب این مدل از صندلی ماشین گراکو، سیستم لچ به عنوان آسان‌ترین شیوه نصب صندلی ماشین در نظر گرفته شده است. اتصالات کلیکی صدا دار، موجب می‌شوند در عین سادگی نصب، از صحیح بودن اتصالات مطمئن شوید.
 • جالیوانی‌های بزرگ قابل جدا شدن و شستشوی آسان: دو جالیوانی با ابعاد بزرگ در دو طرف صندلی، فضای کافی برای نگهداری از نوشیدنی‌ها و تنقلات کودک را فراهم کرده و تا حد زیادی احتمال ریختن مواد در ماشین و کثیف شدن خودرو را کاهش می‌دهد.
 • محفظه نگهدارنده کمربند ایمنی: در نظر گرفتن محفظه نگهدارنده کمربند ایمنی صندلی ماشین، اجازه می‌دهد تا در هنگام استفاده از صندلی ماشین به حالت بوستر، بدون نگرانی از خراب شدن کمربند ایمنی تعبیه شده بر روی محصول، آن را در محفظه مخصوص خود قرار دهید.

 

نگران نگهداری و پاکسازی نباشید.

استفاده از یک صندلی ماشین برای ده سال، بدین معنی است که این محصول به طور مکرر نیاز به پاکسازی و شستشو خواهد داشت. بنابراین مهم است تمامی اجزای صندلی، قابلیت پاکسازی ساده و راحت را داشته باشند. و البته طراحان گراکو نیز به خوبی بر این موضوع واقفند و سازوکارهای پاکسازی ساده‌ای برای تک تک اجزای این صندلی در نظر گرفته‌اند.

کاور رویی و اجزای پارچه‌ای محصول به راحتی و بدون نیاز به باز شدن صندلی ماشین، قابل جدا شدن و شستشو با ماشین لباسشویی می‌باشد. برای این منظور از سیستم شستشوی مخصوص پارچه‌های حساس با آب سرد و شوینده ملایم استفاده کنید.

قفل‌های اتصال را می‌توانید در داخل یک لیوان آب گرم قرار داده و با فشردن دکمه‌های قرمز رنگ تعبیه شده بر روی آن، از تمیز شدن اجزای داخلی قفل اطمینان پیدا کنید. باید دقت کنید که تسمه‌ها خیس نشوند و از مواد شوینده استفاده نشود.

 تسمه‌های اتصال Latch و کمربند ایمنی را می‌توانید به راحتی به کمک پارچه‌های نم‌دار آغشته به شوینده ملایم و آب پاک کرده و سپس خشک کنید. تسمه‌ها نباید در داخل آب غوطه‌ور شوند.

اجزای پلاستیکی و فلزی نیز می‌توانند با آب سرد و شوینده ملایم پاکسازی شوند. برای مشاهده دستورالعمل‌های پاکسازی در این زمینه لازم است از راهنمای محصول کمک بگیرید.

 

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX، را می‌توان یکی از کامل‌ترین و برترین محصولات در عرصه لوازم ایمنی کودک و نوزاد به حساب آورد که می‌تواند وظیفه حفاظت از نوزاد شما از روز تولد تا ده سالگی را بر عهده گیرد. طراحان گراکو در طراحی این محصول تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا هر آنچه که شما در طول این ده سال نیاز خواهید داشت پیش‌بینی کرده و باکیفیت مناسبی تدارک بینند. در مجموع می‌توان گفت 4Ever DLX انتخاب ایده‌آل برای خانواده‌هایی است که در خرید سیسمونی نوزاد، آینده‌نگر بوده و به دنبال محصولات کاربردی و ضروری با عمر مفید طولانی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیو محصول را مشاهده فرمایید

صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX

 • قابل استفاده از 1.8 تا 54 کیلوگرم(قابل استفاده تا 18 کیلوگرم رو به عقب، 10 تا 29 کیلوگرم رو به جلو، 13.5 تا 45 کیلوگرم به صورت صندلی و 18 تا 54 کیلوگرم به صورت بوستر)
 • تگیه‌گاه قابل تنظیم در 6 حالت
 • محافظ سر و گردن قابل تنظیم در 10 ارتفاع متناسب به رشد کودک
 • دارای کاور با قابلیت جداسازی و شست و شو
 • دارای یک لایه بیشتر برای امنیت بالاتر و پاس کردن تست‌های تصادف بیشتر نسبت به مدل مشابه 4Ever
 • دارای سیستم اختصاصی گراکو به نام Latch برای امنیت بیشتر و نصب سریع‌تر و آسان‌تر
 • دارای تست تصادف و استاندارد آمریکا به شماره FMVSS 213 و همچنین دارای تست ضربه از کنار
 • بدنه مقاوم شده با فولاد برای استحکام و عمر بیشتر
 • دارای نشانگر تراز
 • کمربند 5 نقطه به همراه محفظه داخلی برای قرارگیری

وزن: 10.3 کیلوگرم
ابعاد: 50.8 × 54.6 × 60.9 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز خریداری می‌کنند.

شامپو 1 × 2 موستلا

شامپو 2 در 1 نوزاد و کودک موستلا
660,000 تومان
Close