بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

صندلی غذای چیکو مدل Polly Progress

تولیدکننده: چیکو
16,500,000 تومان
صندلی غذای نوزاد و کودک چیکو مدل پولی پروگرس
*
+ -

صندلی غذای کودک چیکو مدل Polly Progress

صندلی غذای نوزاد و کودک از جمله لوازم مهم در فهرست سیسمونی نوزاد محسوب می‌شود. غذا دادن به بچه‌ها زمانی که بیقراری و بهانه‌گیری می‌کنند کار بسیار پرزحمتی است و اگر یک فرزند کوچک دیگر داشته باشید این کار سخت‌تر هم می‌شود. با داشتن یک صندلی غذاخوری مناسب غذا دادن به نوزاد به مراتب ساده‌تر خواهد بود. از طرفی دیگر، کودکان نیز در سنین کم به نشستن در محل مخصوص و رعایت آداب غذا خوردن عادت می‌کنند.

یکی از مشکلات خرید صندلی غذای کودک، رشد سریع کودکان در سنین پیش از دبستان است. به همین دلیل، تولید کنندگان لوازم سیسمونی تلاش می‌کنند مدل‌های چندکاره با طول عمر بالا طراحی و عرضه کنند. صندلی غذای چیکو مدل Polly Progress، از جمله مدل‌های پنج‌کاره است که می‌تواند از روز اول تولد تا حدود ۳ سالگی با کاربردهای مختلف همراه خانواده‌ها باشد. در ادامه، به بررسی مشخصات کامل این مدل جدید و کاربردی می‌پردازیم.

صندلی غذای کودک چیکو مدل Polly Progress: مشخصات کلی

همان طور که در مقدمه اشاره شد،صندلی Chicco مدل Polly Progress یک محصول پنج‌کاره بوده و از روز اول تولد تا ۳ سالگی، مطابق با نیازهای مختلف کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشخصات کلی این مدل عبارتند از:

 • ابعاد در حالت تاشو: ۳۰ × ۶۰ × ۹۷ سانتی‌متر
 • ابعاد در حالت باز: ۸۰ × ۶۰ × ۱۰۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۱.۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی در حالت صندلی غذای کودک: ۲۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی در حالت صندلی غذای پرتابل: ۲۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی در حالت صندلی کودک: ۳۰ کیلوگرم

۱- صندلی غذای پایه‌بلند برای نوزاد

با قابلیت تنظیم پشتی صندلی در وضعیت کاملاً خوابیده و تغییر زاویهٔ محافظ زیرپایی به صورت کاملاً افقی، این صندلی از روز اول تولد فضای مناسبی برای مراقبت و غذا دادن به نوزاد فراهم می‌سازد. همچنین با قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی در ۸ حالت مختلف، والدین می‌توانند راحت‌ترین وضعیت را برای غذا دادن به نوزاد انتخاب کنند.

۲- صندلی غذای پایه‌بلند برای خردسال

زمانی که نوزاد بتواند سر و گردن خود را به راحتی کنترل کند، زاویهٔ پشتی صندلی در حالت‌های نیمه نشسته و یا کاملاً نشسته تنظیم شده و سینی مخصوص غذا دادن به کودک بر روی صندلی نصب می‌شود. با تنظیمات مختلف صندلی، دست والدین برای انتخاب راحت‌ترین حالت استقرار کودک بر روی صندلی باز خواهد بود.

 • برای راحتی بیشتر محافظ زیرپایی قابلیت تنظیم در ۳ زاویه را دارد.
 • یک پنل کوچک برای قرارگیری پای کودک در نظر گرفته شده است که می‌تواند متناسب با قد بچه ها در ۳ ارتفاع مختلف نصب شود.
 • دسته‌های متحرک صندلی نیز محل مناسبی برای دست کودک فراهم می‌آورند.

۳- صندلی غذای پرتابل با پشتی بلند

پس از رسیدن کودک به وزن حدود ۲۰ کیلوگرم، بخش سیت صندلی از پایهٔ آن جدا شده و به صورت صندلی غذای پرتابل مورد استفاده قرار می‌گیرد. حداقل ابعاد صندلی غذاخوری بزرگسال برای نصب صندلی پرتابل ۴۰ در ۴۰ سانتی‌متر است. همچنین ارتفاع پشتی صندلی غذاخوری بزرگسال باید بیشتر از ۳۰ سانتی‌متر باشد تا بتوان صندلی پرتابل را روی آن نصب کرد. قابلیت‌های مهم مرتبط با صندلی غذای پرتابل به شرح زیر هستند.

 • تسمه‌های اتصال صندلی غذای پرتابل، در محفظهٔ مخصوصی زیر صندلی تعبیه شده‌اند و دسترسی به آن آسان است.
 • دو نوع تسمه برای بستن صندلی پرتابل به کف و پشتی صندلی غذاخوری بزرگسال تعبیه شده است.
 • تسمه‌ها با رنگ‌های متفاوت مشخص شده‌اند تا تشخیص جهت بستن ‌آن‌ها برای والدین سریع و آسان باشد.
 • درب‌های محفظهٔ نگهدارندهٔ تسمه‌ها بسیار محکم و مقاوم هستند و در حالت باز، نقش تکیه‌گاه برای تنظیم ارتفاع صندلی غذا را دارند.

۴- صندلی غذای پرتابل با پشتی کوتاه

زمانی که قد کودک برای استفاده‌ از میز غذاخوری مناسب باشد، پد محافظ پشت‌سری صندلی جدا می‌شود تا فضای کافی برای نشستن کودک و تکیه کردن به صندلی بزرگسال فراهم شود. همچنین سینی غذا از روی صندلی جدا شده و صندلی پرتابل برای نشستن کودک پشت میز غذاخوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حالت، درب‌های محفظهٔ تسمه‌های صندلی قابلیت به سمت داخل تا می‌شوند تا ارتفاع صندلی برای نشستن کودک کاهش پیدا کند.

۵- صندلی چهارپایه کودک

با رسیدن کودک به وزن ۲۵ کیلوگرم استفاده از صندلی پرتابل متوقف شده و کودک آمادگی استفاده از میز غذاخوری بزرگسال را پیدا می‌کند. در این مدت، می‌توان با جدا کردن پشتی صندلی، از آن به صورت چهارپایه و صندلی کودک استفاده کرد. ظرفیت صندلی کودک، حدود ۳۰ کیلوگرم است و پس از عبور بچه‌ها از این محدودهٔ وزنی، صندلی کودک کنار گذاشته می‌شود.


قابلیت‌ها و مشخصات ویژه مدل Polly Progress

صندلی غذای چیکو مدل پولی پروگرس یکی از محصولات پرفروش این برند نام آشنای ایتالیایی می‌باشد که امکانات کاربردی و کیفیت ساخت بالایی دارد. قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلیت تاشو، کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای، سینی دوبل باکیفیت، و قابلیت پاکسازی آسان از جمله مشخصات ویژهٔ این محصول محسوب می‌شوند.

قابلیت تنظیم ارتفاع

امکان تنظیم صندلی در ۸ ارتفاع مختلف وجود دارد. بدین ترتیب والدین می‌توانند متناسب با موقعیت خود، راحت‌ترین وضعیت ممکن را برای غذا دادن به نوزاد انتخاب کنند. همچنین در صورت نیاز به استفاده از صندلی غذای کودک در محیط‌های عمومی، امکان تنظیم ارتفاع صندلی با میزهای غذاخوری مختلف وجود خواهد داشت.

قابلیت تنظیم زاویهٔ پشتی و زیرپایی

پشتی صندلی در ۴ حالت مختلف، از جمله حالت کاملاً خوابیده، قابل تنظیم است. زیرپایی نیز امکان تنظیم در ۳ زاویهٔ مختلف را دارد. برای زیرپایی یک پنل کوچک نیز در نظر گرفته شده است که محل قرار دادن پای بچه‌هاست. این پنل نیز امکان اتصال در ۳ ارتفاع مختلف متناسب با قد کودک را دارد.

کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای

با کمربند ایمنی ۵ نقطه‌ای، ایمنی نوزاد در داخل صندلی غذاخوری به طور کامل حفظ می‌شود. برای حفاظت بیشتر، تسمه‌های کمربند ایمنی قابلیت تنظیم در ۲ ارتفاع مختلف را دارند تا بیشترین حفاظت از کودک در داخل صندلی فراهم شود. تسمه‌های شانه‌ای کمربند به پدهای نرمی مجهز هستند که از احساس ناراحتی کودک در حین بستن کمربند ایمنی جلوگیری می‌کند.

قابلیت تاشو و جابه‌جایی

صندلی قابلیت تاشو داشته و در حالت تاشو تنها ۳۰ سانتی‌متر عرض دارد. همچنین دو عدد چرخ برای پایه‌های صندلی در نظر گرفته شده است که جابه‌جایی آن را بسیار ساده‌تر می‌کند. چرخ‌ها به ترمزهای باکیفیت مجهز هستند که موجب می‌شود ایستایی و ایمنی صندلی افزایش پیدا کند.

امکان استفاده در مکان‌های عمومی

تاشو بودن و وزن نسبتا کم صندلی اجازه می‌دهد آن را در مکان‌های عمومی همچون رستوران و یا میهمانی به همراه داشته باشید. این ویژگی به خصوص برای بچه‌هایی که در محیط‌های عمومی برای غذا خوردن بهانه‌گیری می‌کنند بسیار کابردی است و دردسرهای والدین را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

سینی غذای باکیفیت و دو لایه

سینی در نظر گرفته شده برای صندلی غذای کودک، از نوع دوبل است که باعث می‌شود سینی زیرین از آلودگی حفظ شده و پاکسازی آن برای والدین بسیار آسانتر باشد. هر دو لایهٔ سینی لبه‌های پیش‌آمده دارند و از ریختن مواد غذایی و مایعات بر روی زمین جلوگیری می‌کنند.

در دو طرف صندلی ۲ دستهٔ متحرک تعبیه شده است که سینی غذا بر روی آنها نصب می‌شود. در مواقعی که قصد غذا دادن به کودک را ندارید، سینی به پایه‌های پشتی صندلی متصل می‌شود. با این قابلیت کاربردی، سینی همیشه در دسترس است و نگران گم شدن آن در بین لوازم مختلف نخواهید بود.

کاورهای قابل جداسازی و شستشو با ماشین

کاورهای رویه، قابلیت جدا شدن و شستشو با ماشین لباسشویی را دارند. این موضوع در هنگام خرید صندلی غذای کودک اهمیت زیادی دارد. زیرا لوازم کودک همواره در معرض کثیفی و آلودگی قرار دارند و صندلی غذا نیز از این قاعده مستثنی نیست. امکان لکه‌گیری نقطه‌ای و پاکسازی فریم صندلی با دستمال نم‌دار و شویندهٔ غیرخورنده، ویژگی دیگری است که نگهداری از این وسیله را برای والدین ساده‌تر می‌کند.

 

طراحان خوش‌فکر برند چیکو در طراحی صندلی غذای کودک پنج کارهٔ Polly Progress تلاش کرده‌اند تا تمامی نیازهای خانواده‌ها در هنگام غذا دادن به کودک و نوزاد را پیش‌بینی کنند. این مدل، با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویهٔ اجزای مختلف آن، محصول نسبتاً کاملی محسوب می‌شود که می‌تواند از روز اول تولد تا زمان نشستن کودک در پشت میز غذاخوری خانوادگی شما را همراهی کند.

برای اطلاعات بیشتر ویدیو محصول را مشاهده فرمائید.

صندلی غذای Chicco مدل Polly Progress

 • قابل استفاده از بدو تولد نوزاد تا 3 سالگی کودک
 • صندلی با قابلیت تبدیل به صندلی غذاخوری پرتابل و قابل حمل همراه با تمسه برای نصب روی صندلی بزرگسال
 • تکیه گاه قابل تنظیم در 4 حالت با حالت خواب کامل نوزاد
 • ارتفاع قابل تنظیم در 8 ارتفاع
 • کمربند ایمنی 5 نقطه
 • زیر پایی قابل تنظیم
 • دسته برای قرارگیری دست کودک با قابلیت جمع شدن
 • سینی بزرگ دو لایه زمان بازی و غذای کودک
 • دارای محل قرارگیری سینی در پشت صندلی
 • کاور با قابلیت جداسازی و شستشو

ابعاد باز: 81.3 × 59.7 × 106.6 سانتی‌متر
ابعاد تا شده: 29.2 × 59.7 × 99 سانتی‌متر
وزن: 11.5 کیلوگرم

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close