بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

روروک و واکر چیکو مدل 123

تولیدکننده: چیکو
11,300,000 تومان
محصول 3 کاره چیکو شامل روروک،واکر کودک و ماشین سواری مدل 123
*
+ -

روروک و واکر چیکو مدل 123

محصول 3 کاره چیکو شامل روروک، واکر کودک و ماشین سواری مدل 123 وسيله اي مخصوص رشد بچه‌ها است که برای چندین فعالیت در زمان رشد کودک ساخته شده است.

والدين می توانند این روروک سه كاره را از 6 ماهگی برای فرزندانشان استفاده کنند. زمانی که کودک 9 ماهه می‌شود اولین قدم‌هایش را برمی‌دارد قابلیت واکر محصول کمک می‌کند به حفظ تعادل و آموزش راه رفتن و از 18 ماهگی می تواند به عنوان ماشین سواری حرکت کند. در مجموع کودک شما می‌تواند از 6 ماهگي تا 3 سال با ایمنی کامل از این محصول استفاده کند و بدون هیچ ابزاردیگری اولین قدم هایش را بردارد و بتواند راه برود .

علتی که شما را مجاب می کند تا از این روروک و واكر كودك چيكو 123 استفاده کنید و این روروک را متمایز از دیگر روروک ها می کند راحتی و استاندارد بودنش است که شما می توانید به راحتی و بدون استرس فرزند خود را داخل روروک گذاشته و از آن استفاده کنيد .

روروک با رنگ‌های جذاب ساخته شده که باعث علاقه کودکتان می شود و تا سال ها می تواند از آن استفاده کند. علاوه بر حالت نشسته به حال ایستاده هم قابل تبدیل است که اصطلاحا به آن واکر گفته می شود و باعث راه رفتن صحیح با ارگونومی صحیح بدن می شود.

این محصول دارای یک سینی بازی موزیکال به همراه چراغ و تنوع ملودی با قابلیت جداسازی هست که در هر سه حالت وسیله قابل استفاده است و همچنین والدین می توانند آن را جدا کنند، این سيني بازي با نور و صدا باعث سرگرمی کودک می‌شود.

 

روروک و واكر كودك چيكو 123  قابلیت تنظیم ارتفاع  در 2 حالت متناسب با رشد کودک را دارد. اين قابليت باعث می شود که کودک در سنین مختلف به راحتی از آن استفاده کند.

این روروک چند منظوره دارای 7 بازدارنده(استپر) در زیر آن است که باعث می شود ایمنی وسیله را بالا ببرد و براي امنيت بيشتر كودک مخصوصا در نزدیکی پله‌ها که از افتادن کودک و واژگونی جلوگیری میکند.

 

در ساختار این محصول 3 کاره چیکو یک صندلی راحت برای نشستن قرار دارد که وقتی روروک به واکر تبدیل می شود قابل جدا شدن است و به روند کار آسیبی نمی رساند. این صندلی به طوری طراحی شده است که کمترین فشار را به کودک وارد کند تا کمتر اذیت و خسته شود.

چند نکته ایمنی :

 • این واکر برای کودکانی مناسب است که قادرند در 6 ماهگی به تنهایی بنشینند و وزن آن ها کمتر از 12 کیلوگرم است .
 • توصیه می شود که هرگز کودک را با واکر تنها نگذارید تا کودک آسیبی نبیند .
 • در هنگام استفاده از واکر و روروک از در دسترس بودن هرگونه ناهمواری و پله اطمینان حاصل کنید .
 • این واکر فاقد باتری است  هنگام خرید برای استفاده از پنل اسباب بازی باتری تهيه كنيد .
 • در دفترچه محصول هشدارها، برچسب‌ها و همچنین دستورالعمل نحوه استفاده نوشته شده است که بهتر از مطالعه کنید.

شاید برایتان تا به حال سوال پیش آمده باشد که چرا باید از محصول 3 کاره چیکو شامل روروک، واکر کودک و ماشین سواری مدل 123 استفاده کنید ؟

جواب این سوال این است که واکر یا روروک صرفا یک وسیله برای بازی کردن و سرگرمی نیست بلکه فعالیتی است که باعث رشد کودکتان می شود؛ همچنین سيني بازی این محصول باعث می شود کودک مهارت بیآموزد و از تعاملات جدید بهره ببرد علاوه بر این ها بازی یک فعالیت کلیدی است که کودک می تواند با آن دنیای خود را بشناسد و توانایی های جدید کسب کند.

کودک در حال رشد با بازی کردن و فعالیت در روروک یا واکر در واقع در حال یادگیری است و باعث بالا رفتن هوش او نیز می شود.

در واقع روروک و واكر كودك چيكو 123 یک وسیله کاملا جامع و کامل است که برای هر کودکی لازم است تا مهارت های جدید و راه رفتن را ياد بگيرد.

جدا از ایمنی این محصول و قابلیت‌های مختلف و طراحی اصولی كه دارد  باعث می شود کودک تا سال‌ها از این محصول استفاده کند و ساعت ها با این محصول بازی کند و خسته نشود این محصول دارای سيني بازي و صندلی راحتي است .

تمامی قابلیت های روروک و واكر كودك چيكو 123 باعث می شود این محصول را متمایز با روروک های دیگر کند و به شما در انتخابش اطمینان کامل بدهد.

حتی اگر فرزندتان راه می رود و فکر می کنید که دیگر دیر شده است سخت در اشتباه هستيد زیرا شما می توانید از حالت واکر این وسیله استفاده كرده و باعث صحیح راه رفتن فرزندتان شويد.

برای جمع بندی لازم است بگویم شما می توانید محصولات دیگر را با  روروک و واكر كودك چيكو 123 مقایسه کنید و سپس این محصول را خریداری کنید، اما پس از تحقیق و جستجو متوجه آن خواهید شد که محصول 3 کاره چیکو شامل روروک، واکر کودک و ماشین سواری مدل 123 كامل و كاربردی تر از بقیه محصولات مشابه مي باشد.

روروک و واکر کودک Chicco مدل 123

 • قابل استفاده از 6 ماهگی تا 12 کیلوگرم
 • محصول 3 کاره چیکو با قابلیت روروک، واکر کودک و ماشین سواری
 • سینی بازی موزیکال به همراه چراغ و تنوع ملودی با قابلیت جداسازی(نیاز به باتری)
 • ارتفاع با قابلیت تنظیم در 2 حالت متناسب با رشد کودک
 • دارای 7 بازدارنده(استپر) برای امنیت بیشتر کودک و جلوگیری از افتادن در پله
 • صندلی با کیفیت با طراحی ارگونومیک

وزن: 6 کیلوگرم
ابعاد: 68 × 75 × 50 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
 • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
Close