بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

کریر CBX مدل Aton

تولیدکننده: سی بی ایکس
2,250,000 تومان
کریر نوزاد سی بی ایکس مدل Aton
*
+ -

کریر CBX مدل Aton

کریر نوزاد سی بی ایکس مدل Aton دارای وزنی با 2.9 کیلوگرم به عنوان یک صندلی ماشین نوزاد است که موجب راحتی حداکثر کودک شما می‌شود. کریر مورد نظر برای نوزادانی با وزن حداکثر 13 کیلوگرم مناسب بوده و از زمان تولد تا تقریباً 18 ماهگی کاربرد دارد.


 کریر نوزاد سی بی ایکس مدل Aton، ایمنی و راحتی فراوانی را برای خورشید کوچک زندگی شما فراهم می‌کند. پوسته جذب کننده آن، به یک کمربند سه نقطه به شکل Y مجهز شده است. با توجه به تنظیم طول مرکزی، می‌توانید کمربندها را به راحتی با رشد کودک خود تطبیق دهید.

کریر نوزاد CBX مدل Aton توسط کمربند خودرو، در خودرو نصب می‌شود. با کمک محل‌های قرارگیری کمربند، خطر استفاده اشتباه و نصب نادرست را به حداقل می‌رسد و نصب آن را را بسیار ساده می‌کند. یک سایبان آفتاب بزرگ، از نوزاد کوچک شما در برابر نور مستقیم خورشید محافظت می‌کند.


ایمنی کریر CBX مدل Aton
استانداردهای ایمنی و طراحی در کریر ماشین نوزادان از همان روز اول ضروری است و همه آن‌ها در Aton CBX گرد هم آمده است، ایمنی اولویت CBX است. در صورت رخ دادن تصادف ماشین، Aton CBX با کاهش نیروهای ضربه در اثر پوسته کاهنده انرژی، ایمنی بیشتری را ارائه می‌دهد و خطر را از کودک دور می‌سازد.


کریر سی بی ایکس مدل Aton دارای یک کاور نوزادی است که برای استفاده از بدو تولد یا نوزادان زود متولد شده کارایی دارد. سایبان قابل جابه‌جایی در مقابل خورشید را دارا می‌باشد. پوسته جاذب انرژی، باعث کاهش نیروهای ناشی از برخورد جانبی می‌شود و از کودک شما محافظت می‌کند. پد Y  شکل میان پا، راحتی را برای فرزند کوچک شما فراهم می‌کند و فقط با یک کشش، قابل تنظیم است. نصب ساده و ایمن آن از طریق کمربند ایمنی اتومبیل فراهم می‌شود و قابلیت نصب برروی کالسکه‌های سی بی ایکس را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیو محصول را مشاهده فرمایید.

کریر سی بی ایکس مدل Aton

  • قابل استفاده از بدو تولد تا 13 کیلوگرم(تقریبا 18 ماهگی)
  • دارای پوسته جذب کننده ضربه برای محافظت از نوزاد و کودک
  • دارای تشک نوزادی با قابلیت جداسازی
  • دارای تاج با قابلیت جداسازی(UPF +50)
  • قابلیت نصب در خودرو توسط کمربند خودرو
  • کمربند 3 نقطه
  • قابلیت نصب برروی کالسکه سی بی ایکس مدل Etu

وزن: 3.9 کیلوگرم
ابعاد: 54 × 44 × 65 سانتی‌متر

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، انتخاب را برای دیگران آسان کنید. بستن فرم بازبینی
  • برای ثبت نظر، نیاز به ثبت‌نام در سایت می‌باشد.
*
*
بد
عالی
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز خریداری می‌کنند.

کرم سوختگی سودوکرم

کرم سوخگی نوزاد و کودک سودوکرم
240,000 تومان
Close